נזכרתי שכתבתי לפני כמה ימים צפונה

מצב
הנושא נעול.

zivf23

New member
כשהוא אומר צפונה

אולי כשהוא כותב "צפונה חזקקקקקקקקק"
הוא מתכוון לתעודות שורטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט...
כשהוא אומר צפונה
הוא מתכוון "דרומה". זה אותן אותיות (בערך) רק בסדר הפוך... זה גם אותם המספרים רק עם מקף לפני... כמו הבחורה מהשיר "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת" אז למי שלא יודע כשהיא אומרת "לא" היא מתכוונת ל"כן". אז כן, טעית שלמה, לפחות נכון להיום. אני לא יודע למתי תכננת את הצפי שלך לעליות חזקות, אבל זה מינימום מחר. בהצלחה לכולם, זיו

biz man

New member
לא צפונה ולא נעלים

נזכרתי שכתבתי לפני כמה ימים צפונה
חזק והיו שקטלו אותי ללא רחמים קראו לי ילד טיפש עשרה תינוק טיפש ועוד ועוד מחמאות אז ראשית תודה כל פעם שארשום משהו אתם תרדו עלי ומה שאמרתי יתקיים אז גם למחר בבוקר יום ירוק הדאו נשאר פלאט כמעט ללא שינוי והעליות המטאוריות עדין בתוקפם ,אז שוב אני מאחל לכם רק טוב ושוב תוציאו את הפחדים מהראש לפנינו עוד תקופה ארוכה של ירוק ורק הפחדים שלכם לא נותנים לכם להשקיע ,וזכרו מה שכתבתי תראו את המניות שלא קניתם עפות למעלה תוך יום יומיים והמחיר כבר יהיה יקר מידי אתם חושבים שהנאסד"ק יתקן למטה קישקוש בלבוש ,מחיר האנרגיה נפט וגז הולך ויורד בלי שתרגישו איראן תודיע שהיא מתקפלת ,העלאת ריבית בארה"ב כבר מאחורי השוק והמגמה פריצה קדימה תמשיכו לבזבז את כספכם היקר בגידור של פוטים אך לא יצא לכם כלום מזה השוק פורץ קדימה ,או שאתה עולה על הרכבת או שאתה נשאר בתחנה ,תבחרו וכמובן תנו לי עוד כמה כינוים כי זה ממש נגד עין הרע תפו תפו תפו צפונה חזקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק
לא צפונה ולא נעלים
כבר שבועיים אתה מחרטט לנו פה עם "צפונה חזקקקקקקקקקקקקק" וכל פעם שהבורסה עולה 0.2% אתה רץ לפה להתגאות, הבעיה ש-5 דקות אחרי שאתה מתלהב היא יורדת בחצי אחוז. לרשום כל יום צפונה חזקקקקקקקקקקקקקק ולהכנס לפורום פעם ב.. כשהבורסה עולה במאית האחוז זה כל אחד יודע לעשות. אם שמת 5 מיליון לדעתי כבר היית צריך לאבד איזה 100K לפחות אם לא יותר..

מצב
הנושא נעול.
למעלה