נו, fazer, מחזיק אצבעות לבוס?

sronis

New member
נו, fazer, מחזיק אצבעות לבוס? ../images/Emo8.gif

במבחן הנהיגה של ישראל כמובן, הופתעתי לראות שם את ראם סמואל נבחן ביחד עם שאר הסלבריטאים... יש לו אומץ (אם הוא לא ידע זה יהיה משעשע
) לא הופתעתי כמובן לראות את פנינה רוזנבלום מבצעת החלקה ברכב כאשר היא ללא חגורת בטיחות... רוני, עדיין לא מאמין שאני צופה בפארסה הזאת... (לפחות עד ש-24 יתחיל)

fazer

New member
לא ידעתי שהוא יהיה שם...

מאוד הופתעתי לראות אותו. אם כי אתה יכול להיות בטוח שעכשיו אני אשב לראות את זה, עד הסוף, כדי שיהיה לי מספיק חומר להערות ציניות כל פעם שהוא יעצבן אותי ויטען שאני לא יודע לנהוג.
אני מקוה שאתה לא מתכונן לפסול ביום שישי - הכנו היום את המיצוצישים לג'ימקאנה (כולם מתחרים במיצוצישי לאנסר 1600 אוטומאטית) - ובמסגרת ההימורים אני שמתי כסף עליך.
Fazer ואגב - בכל מה שקשור לפנינה רוזנבלום כבר אי אפשר להפתיע אותי, היא יכולה לעשות הכל.

sronis

New member
אני מקווה שעשיתם עליה שינויים

להתאמה לתקני ה-FIA כמובן. הבנתי שצריך להגיע מוקדם בשביל להרשם לג'ימקאנה, אתה יכול לשמור לי מקום? (פשוט תירשם בשבילי, לא קשה, נכון?
) לצערך הוא דווקא הצליח בשאלה ששאלו אותו. אבל ראיתי את הזעה ניגרת מפניו כשהמנחה תיארה אותו כ"נהג ראלי בינלאומי שהגיע מקום רביעי בראלי מונטה קרלו", הוא אמר "בין השאר" אבל היה ברור שהוא נורא רוצה להגיד "ואני גם אלוף צרפת!"
רוני

fazer

New member
ואני חשבתי שרק אני שמתי לב לזה...

שהוא כמעט חנק את סופי היפהפיה...
ובקשר למכוניות: הן הותאמו לתקן FIA 2.341.2, ואני מצטט: "מכונית מרוץ תחשב לכזו רק אם מדבקות יכסו 98.312% משטח הפח הפנוי, לא כולל מראות, אנטנות וסמלים של היבואן". ו"מוקדם" זה יחסי - הארוע מתחיל ב 12:30, וגם אם תגיע אח"כ אני אדאג שתוכל להשתתף, אל דאגה. Fazer

sronis

New member
זאת הבטחה, כן? ../images/Emo13.gif

ורוץ מהר לטלוויזיה, אחרי הפסקת הפרסומות ה-32 במספר ניתן יהיה לראות את פנינה רוזנבלום מאבדת שליטה באופן חינני (NOT) וכל זאת ללא חגורת בטיחות!! (תגיד לי, היא עשתה את זה אצלכם? אם כן - תתביישו!) רוני

ceyal

New member
אתה נורמאלי???

רבע שעה היא סידרה את השיער במראה אז אחרי זה חגורה?

fazer

New member
פנינה איבדה שליטה מזמן...

ובלי קשר לנהיגה...
Fazer

fazer

New member
ראיתם את הבוס? 28 נכונות../images/Emo70.gif

אבל עדיין פחות מאיזה נהג אוטובוס...
Fazer

OMRI666

New member
דווקא ציפיתי ממנו ליותר...

אפילו אני הוצאתי 31
אבל עזבו את זה, מה שבאמת מפחיד זה שלפי האינטרנט, הממוצע הוא 55-60%!
לא ציפיתי להרבה, אבל זה ממש מתחת לכל ביקורת. ובלי שום קשר, זאת פעם אחרונה, שאני צופה במבחנים האלה! כמה פרסומות אפשר לתקוע בתוכנית אחת?! כל פחות מ-5 דק' הפסקה של איזה 7 דק'...

שי ז.

New member
אל תשכח שהוא מלמד לנהוג נכון

ולא מלמד לנהוג לפי החוק.

falou

New member
הוא מלמד נהיגה במובן הטכני...

...ומבחינת הגישה הכללית (סבלנות, סובלנות והתאמה לתנועה). כמה מטר חנייה צריך לשמור מברז כיבוי לא נכנס לקטגוריות הנ"ל...

פרטנר

New member
אין סתירה בין הדברים

ללמד לנהוג ע"פ החוק לא סותר ומתנגש עם נהיגה טובה ונכונה. וראם לא מלמד לנהוג אלא משפר יכולות נהיגה ,מעשיר את הידע ,ומעלה את הרמה מה שקרוי "נהיגה מתקדמת".

falou

New member
לפעמים כן...

תן לי לחשוב על דוגמא... הנה! בפנייה ימינה מרחוב לה-גרדיה למסגר בת"א הנהג הפונה אמור להשתלב בנתיב באמצעי משלושה, היות והימני הוגדר לאחרונה כנתיב אוטובוסים. אישית אני ממש לא אוהב את התרגיל של חיתוך שני נתיבים בזמן השתלבות לאחר בפנייה הנמצאת ישר אחרי צומת תלת נתיבית גדולה. הרבה יותר חכם ובטוח להצמד לימין לאחר הפנייה, להשתלב לתוך נתיב האוטובוסים ואז לעבור לשמאל.

גרמי

New member
ומה שנשאר לי בראש....

זה הפרצוף המיואש של ראם אחרי שפנינה הפסיקה להסתחרר על משטח ההחלקה, ולשאלת המנחה אמרה שאם היא למדה משהו, זה שאסור לגעת בבלמים.....

למעלה