נו נהניתם במדורה?

שמחה37

New member
נו נהניתם במדורה?

שיהיה שבוע טוב שבוע של בשורות טובות מי שעובר ועדה שיעבור לו קל ומי שעובר את הניתוח המון הצלחה. שמחה

שמחה37

New member
אצלנו התארחו חברים והמנגל עבד

הרגשתי בשינוי אמיתי הפעם יומיים לפני אכלתי בשר בלילה והרגשתי לא טוב למחרת, אני לא רגילה לאכול בשעות הלילה ובטח לא בשר. אתמול נמנעתי מהאוכל בלי להתאמץ ואפילו בלי לשים לב בתת מודע ידעתי שזה לא עושה לי טוב וויתרתי מה שבעבר לא היה קורה. אוכלים בכל מצב ומתגברים אח"כ על התוצאה. מבחינתי זה עוד נדבך בדרך, לא להתאמץ בשביל לא לאכול ואך ורק לטובת ההרגשה הכללית. שמחה

זוהי777

New member
זה היה מנגל אחרון שלי לפני הניתוח

אז ניצלתי עד הסוף... יום ראשון הבא אשפוז

sara351

New member
אם את יכולה לבטל את הניתוח תבטלי זה אסון

זה הרס עצמי

סי 17

New member
הלו! גברת! מי את?

ומה זה השטויות האלו? נכנסת לכל שירשור וזורקת משפט לא מובן! אם את רוצה להגיד משהו... דברי ברור!

זוהי777

New member
לsara351

אני לא יודעת מי את ולמה את אומרת דבר כזה, אבל אני קיבלתי החלטה והולכת על זה בלב שלם. אם את רוצה לשתף אותנו במשהו פשוט תעשי את זה

בהצלחה רבה רבה

ו...כן... למרות שאני לא סגורה בצורה חונקת, מנגל הוא רק פנטזיה. אין שום סיכוי שיעבור.

זוהי777

New member
אני בשלב של פרדות

מכל המאכלים האהובים שלי. למרות שאני יודעת שאחרי שרוול אין הגבלה בסוגי מזון שונים, אבל הכמויות ... בקיצור כבר שבוע שאני חוגגת מסיבת פרדה,כפיצוי גם על המתח הנפשי לפני הניתוח. מלאה אופטימיות שיעבור כמו שצריך... תודה

ilcרית

New member
שיהיה לך בהצלחה ../images/Emo140.gif

מבינה את ההתרגשות ואת הציפיה

WiKi

New member
עקב ההתרופפות של הטבעת שלי לאחרונה

הצלחתי לאכול בלי שום הכנה מוקדם (תה או מרק). אכלתי סטייק וקבב עם מלא סלט ליד בלי שום בעיה ובקצב רגיל. אני לא זוכרת שאכלתי סטייק ככה בחצי שנה האחרונה. זה גם מסביר למה לאחרונה אני רעבה בצורה שלא הכרתי המון זמן. אז אחרי 5 חודשים, ביום שישי אני מתייצבת סופית אצל השר לסגירה של עוד רבע

רוייקו

New member
לא בטוח שהטבעת התרופפה.. יתכן והתרגלת למצב

וכעת את זקוקה למקצה שיפורים (סגירה של רבע, למשל) ואז תראי מה קורה

WiKi

New member
לא נראה לי

אם סטייק עובר בשעה מוקדמת בלי שום תה חם וטקס פתיחה לפני כן, משהו פיזית השתנה. היום אכלתי בצהריים סלט עם חתיכות הודו בתוכו בלי תה חם ובלי כלום, החליק פנימה. כבר אחרי פסח הרגשתי שמשהו התרופף, ננעלה לי בפסח הטבעת ליומיים זוועתיים בהם בקושי הצלחתי לשתות, כנראה נתקע לי קניידעלך או משהו. מאז שזה השתחרר, הכל מרווח יותר. אני אסגור עוד רבע בשישי ואם לא יספיק, עוד רבע שבועיים-שלושה אח"כ. לא סגרתי כבר המון זמן, אני חושבת שפעם אחרונה שביקרתי באסותא היתה בדצמבר.

סי 17

New member
נזק סביבתי אדיר!

בושה וחרפה כל המדורות האלו. ובנוסף, קיבלתי טלפון מהמשמר האזרחי איפה שהבן שלי מתנדב - האם אני יכולה לקבל 2 גורי חתולים שילדים רצו לזרוק למדורה!!! איפה החינוך? איפה אהבת החיים? אם היום רוצים לזרוק גורי חתולים וכלבים למדורות - מה יעשו אותם ילדים בעוד כמה שנים? אם מישהו מעוניין לאמץ... הנה תמונה של החמודים (לא יכולה להשאיר אותם אצלי כי החתולים שלי לא יקבלו אותם)

רוייקו

New member
חג פירומני. היהודים המשוגעים מכל העמים !!!

אחרת לא מצליח להבין את ההזיה הזו שנקראית לג בעומר. שבועות קודם לכן עסוקים ילדים ובני נוער בבבזיזה של מוצרי עץ מכל הבא ליד.. משאירים אחריהם נזקים מגניבת העצים.. גונבים אחד לשני ממדורה אחת לשניה.... והכל בשביל מה ? להדליק מדורה ? בשביל להזכר באירוע מהמאה השניה לספירה ? ובחג עצמו כל המדינה נשרפת בעשן ופיח. חג מטומטם מכל הבחינות. חסר הרפתקאות לעם היהודי רק להדליק מדורות עד השמיים ?

למעלה