נו נהניתם במדורה?

אופירA

New member
מנהל
ברור

ברור שהנערים הבוזזים לא מדליקים מדורה כדי להיזכר באירוע מהמאה השניה לספירה, אלא מאותה סיבה שהם חוגגים בזיקוקים ובהשתוללות את יום העצמאות, והולכים לבלות כל ערב שבת בשתיה ובמועדונים. חגים שבהם צריך לזכור אירועים מהמאה השניה לספירה, כגון תשעה באב, אף חילוני לא חוגג. כשם שבערב שבת הם לא חוגגים בשתיה ובריקודים את כניסת השבת הקדושה. אז לא האירוע מהמאה השניה לספירה הוא הבעיה כאן, אלא התרבות המנטלית בארצנו, כפי שסי הסבירה מאוד מצוין.

רוייקו היקר, מי שבוזז עגלות סופרמרקט

ומזיק לעצים, וחוגג את ל"ג בעומר עם קרטוצ'קס ומנגל , מחמיץ את העיקר והופך את המנהגים לפארסה נלוזה. מי שמבין את המשמעות העמוקה של יום ההילולה על שם התנא הגדול רבי שמעון בר יוחאי, שהתעלה לדרגת מלאך וכתב את ספר הזוהר (שכל מיני ידוענים כמו מדונה שולחים את ידיהם בקודש בלי ידע ובבורות איומה), חוגג משהו שארע לפני זמן רב, אבל זו אחת מאבני היסוד של היהדות. ואגב, יש אלפי ילדים ששמם שמעון, שנולדו אחרי עקרות ממושכת (הרופאים אמרו נואש) בעקבות תפילות ותחנונים על קבר התנא הקדוש. אז אנא, רוייקו, נא לא לזלזל במה שקדוש ליהודים אחרים, כי לא צמחנו יש מאין. ומי שמזלזל בארועים המרכיבים את תבנית נוף אישיותנו, טועה. אין עם המורכב מענפים תלושים שמחזיק מעמד אלפי שנים. גם אתה חילוני ואולי אתאיסט, תשמח שיש מי שמשמר מנהגים קדומים. ולא, אנחנו לא שבט אפריקאי פרמיטיבי. אנחנו יהודים גאים וגם אנשים משכילים.

ועוד משהו: מי שניסה לשרוף גורי חתולים

הוא פסיכופת, מופרע, סוציופת, ורצוי שיטפלו בו במהירות בצורה מקצועית. כי לא ירחק היום והוא ינסה לרצוח ילד.

איזה חוצפה ממש חולרות

כל הכבוד לך קלייר שלקחת אותם אליך.... קראת י עשר פעמים לראות שאני מבינה מה שכתבת!!!!

סי 17

New member
תודה ענת אבל לא זקוקה לכל הכבוד -

זקוקה לעוד אנשים שאכפת להם. בנוסף, מצאו גם כלב שגם היה בדרכו כמכשפה בימי הביניים....

אופירA

New member
מנהל
גורי חתולים בגודל כזה

אפשר בדלית ברירה להשאיר בארגז פתוח עם שמיכה בחצר אחורית. הם מסוגלים לאכול בעצמם ומזהים בקלות את הדמות שמגישה להם אוכל. הם גם יחזרו לארגז שבו מוגש להם האוכל. תוך תקופה קצרה הם יהיו עצמאיים, ויעזבו את הארגז על דעת עצמם.

חמ סה

New member
מזעזע ../images/Emo10.gif

הם כ"כ חמודים. מקוה שתמצאי להם
חם במהרה
וכן מגיע לך כל הכבוד. אין הרבה אנשים כמוך היום. לצערינו. חינוך / ערכים ? את בטח צוחקת. המילים הללו הוצאו מהלקסיקון... עצוב.

כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ../images/Emo9.gif

ישבתי ברגוע בבית עם בעלי שיחיה
ראינו סרטים, התקרבלנו מתחת לשמחה עם ה
שתינו
עם עוגיה. בחצות וחצי ירדתי עם ה
למטה והוא מאד פחד מריח ה
וכל הזמן משך אותי ה
. ב-4.5 התחיל הגשם והבנות עדין בחוץ, התחלתי לנסות ולהשיג אותן ואין עונה
לאחר חצי שעה הן מצלצלות ומאושרות עד הגג
אמא אם לא קשה לך ואת מאד רוצה את יכולה לבוא לקחת אותנו כי אנחנו רטובות וה
כבתה לא חשבתי פעמיים והופ אני ב
מיותר לציין כי לא חזרתי לישון וכל היום בעבודה אני חולמת על ה
של הלילה כיף שהילדים קטנים וכיף שהם גדלים אנחנו ההורים תמיד ניהיה מטורטרים לטובת הילדים ותמיד נעשה זאת עם חיוך על הפנים
בערב שבועות עשיתי עוצר בית לערב משפחתי

למעלה