נו מה? לקפת ניק חדש?

• פותח הנושא Ricca
  • פורסם בתאריך

Ricca

New member
טוב נו, זה היה ברור שמכאן לא

תגיע הישועה. חבורת פאקצות מזדקנות וירוקות מקנאה שמנסות להסביר לי למה אני פולנייה בדיוק כמוהן, וקפת שלא שמה לב שמגלומניה זה לא באופנה כבר מסוף שנות השמונים. במקום לתת רעיונות יצירתיים לפתרון הבעייה, אתן רק מנסות להסביר לי למה אני צריכה להשלים עם המצב, ומשחקות אותה שהן הפסיקו להצליח להבין מה אני רושמת. (כאילו מה, הייתה פה ירידת איי קיו בזמן שלא הייתי כאן, או שפשוט גדל לכן המספר במשקפיים?) אני פשוט אעשה את מה שתמיד אני עושה בסוף, אני אבגוד בו עם חבר מהמילואים. חג שמח לכולם. מרור לכל.

Ricca

New member
משחקות אותה שהן = משחרות אותה שאתן

נראה לי באמת חלה ירידה בכושר הביטוי שלי. אני שולחת את עצמי לאולפן.

Ricca

New member
אני שונאת להיות קטנונית

בעיקר כי קפת עושה את זה כל כך הרבה יותר טוב ממני, ואני לא אוהבת לא להצטיין אבל- אלו לא היו שתי תשובות זה היה תשובה אחת ושאלה אחת. ואני לא רוצה חבר ערבי. כי אז נתחתן ונגור בבית ערבי, מגעיל כזה על מדרון, עם שלט פרסומת למוסך בגינה, וחיפוי אבן ירושלמית מסביב, אבל בטון חשוף בפנים, והילדים שלנו ישנו על מזרונים, ובסלון יהיו לנו שני כורסות לשלושה אנשים, ולהכל יהיה ריח של מדורה, ופיתות עם לבנה זה אולי מגניב שנוסעים לסופ"ש בצפון, אבל מזה לא בא לי לבסס את התזונה שלי על זה.

לא שמעתי שבערבות אוזבקיסטאו

קזחסטאן, בוכארה או אוקראינה חיים יותר טוב. אז הנה - החדירי הפקעות בסגנון הפעמון היפני ל-XXX ויהיה לך רגוע כל היום.

למעלה