נו....יופי......כולם ישנים....

לא מאמינה..................!!!!!!!!

גם הלכתי לישון אחרונה......וגם פקחתי עיניים ראשונה........?!!!!!!!

דיאבלו

New member
בוקר טוב לך נשמה

איך היה סופ´ש??? אצלי היה קשה מאוד אךךךךךךךךךך........... הרגליים קורעות אותי מכאבים ביום שישי עזרתי לשכנה שלי לבנות פרגולה בגינה שלה (ראית איזה שכן טוב אני)), וכל זאת כדי שביום שבת אוכל לטפל בגינה שלי ולקחת ממנה חומרים וכילים בלי להרגיש שאני מנצל אותה. אז עזרתי לה איזה שלוש שעות וביום שבת לקחתי ממנה בטון, חצץ,חול,כלי עבודה וייאלה למלאכה. קמתי בעשר בבוקר, חפרתי בגינה שתי בורות ענקיים, שתלתי שני עמודי ברזל, עם בטון מעל המשטח המרוצף שלי. עדרתי את כל הגינה, שפכתי זרעים של דשא, דשן ומים. לעמודי בטון חיברתי ברזנט ענק ככה שאוכל לתלות כביסה גם ביום גשום. זהו....... סיימתי בשש בערב, הגינה שלי מוכנה לחורף אבל אני יהיה גמור עד האביב..............חחחחחחחחחחח עכשיו הרגליים כואבות כ´כ מסחיבת דליים של בטון אני חייב איזה שבועיים חופש די <כואב>אבלו

mamaliga

New member
בוקר טוב לכולם..........

מה שלומכם????????? אני קרועה מעייפות...
היה סופ"ש אדיר אתמול הייתי במסיבת יומולדתתתתתת
ממליגה רקדהה ושתתה בטירוווווףףףףףף
בקושי רואה בעיניים הולכת לשתות שוקו באדי שלי.. אחזור בקרוב.. דיאבלו-תחזיק מעמד..חההההה יש עוד לסייד את הדירה שלי .. דניאלוש- היה כיף.. ארבלון-היית מת שזו תהיה תמונה ממפגש שלנו..
Have a great day all of you
ממליגה-מליגת העל במשקאות אלכוהול.

mamaliga

New member
חבל על הזמן.....חהההההההההה

בניגוד אלייך.. נותר לך רק לפנטז.. כי קשה לי לחשוף פרטים..מתביישת..חהההה
ואאאאיי..אם הקירות יכלו לדבר
ממליגה.

דיאבלו

New member
יא חביבי

למה להזמין בעלי מקצוע??? הנה כמה דוגמאות למה לא. 1. קודם כל גם אני עובד לפעמים כעצמאי, אז אני יודע בדיוק איך לשחוט במחירים 2. כל בעל מקצוע שבא לבית מסויים, מוצא עוד אלף תקלות (כביכול) וכאילו עובד עליהם 3. כל בעל מקצוע, אפילו אחד באמת מקצועי, לא היה עושה מה שאני עשיתי, כי אני אף פעם לא יהיה מרוצה ממשהו שמישהו אחר עשה בשבילי, אני פדנט בדברים האלה,חבל על הזמן. 4. על העמודים האלה, אני יתלה גם את הערסל האגדי שלי כך שאים יום אחד הם יקרסו ואני אפול, האשים רק את עצמי
5. אין כמו ההרגשה של לעמוד מהצד , קרוע מעייפות ולהסתכל על מה שאתה עשית בשבילך. 6. כל מה שאני יכול לעשות (וזה כמעט הכל) אני עושה לבד!!!!

mamaliga

New member
דיאבלו...שונאת בעלי מקצוע..

כ"כ שמחה שלא צריכה אותם לא יודעת לעשות הכל.. אבל יש לי אותך.(אייקון סמיילי שלא נפתח)חהההה נראה לי שתקח חופשה של שבוע בת"א.. יש מלאאאאאא מה לעשות.. אני אעזור..מבטיחה..חההההה האמת סתם...בעיקר צבע.......... what r u saying????? ממליגה.

דיאבלו

New member
NO PROBLEM

תגידי מתי, תכיני כסף לצבע, קפה שחור (והרבה), חלב ועוגיות אהה.. ו....אוכל לסקיפ ואני בא לעשות צבע, שפכטל וכו´

דיאבלו

New member
חחחחחחחחחח

אבל זה לא אותו דבר
אני קרוע כי ע ב ד ת י !!!! את קרועה אבל לפחות נהנית חחחחחחחחחחח אהה... ו... בוקר טוב

איך אתה יודע שנהנתי?......

אולי גם אני עבדתי בגינה....?? אולי גם אני נסעתי לטבריה באופניים והרגליים כואבות...??

דיאבלו

New member
את ??? אופניים???

חחחחחחחחחח הצחקת אותי את לא זזה מילימטר בלי האוטו של´ך

Hasandak2002

New member
ממש לא חושב ככה :) ../images/Emo2.gif

מתי הלכת לישון? מתי קמת? ומה את עושה שאת לא ישנה בלילות?? האם זה משהו מעניין או סתאם רואה טלויזיה?

Hasandak2002

New member
אז מה כן עשית??? :) ../images/Emo8.gif

האם בילית ?? שתית? אכלת? שתית שוב? רקדת? ישנת?

למעלה