נו - הרגשתם?

• פותח הנושא zimi
  • פורסם בתאריך

שרית מ

New member
בוודאי../images/Emo5.gif

מה זה מפחיד הרגשנו שהבנין שלנו לפני קריסה

איזה פחד

אני עובדת במגדלי התאומים בבורסה ברמת גן (קומה 10) והרגשתי שאני מתעופפת מהחלון.... כל הבנין ירד למטה לרחוב, וכך גם כל הבנינים בבורסה. ממש שמח למטה. רק עכשיו עליתי ואני מתה מפחד שתהיה עוד רעידה... אומרים שקרס בנין בתל אביב ובקרית אונו..... מאיה

עכשיו קראתי באינטרנט

שהידיעה על בנינים שקרסו הופרכה.... איך אנשים אוהבים להכניס ללחץ.

אמא שלי (שגרה בקריית אונו) שמעה

מאחותי (שגם גרה בקריית אונו) שחלק מבניין שם התמוטט. איזה מפחיד!

שרון123

New member
אוףףףף. רק אני לא הרגשתי כלום?

הייתי בבית עדיין - בישולים לקראת יומולדת של אמא של דודו היום בערב אצלי בבית. ולא הרגשתי כלום.

דורי 7

New member
וואו -אפילו פינו אותנו מהבניין

אני עובדת בבניין גבוה. ממש הרגשנו את זה חזק

שרון תתעודדי

גם אני לא הרגשתי כלום. אחותי עובדת בבי"ס קרוב לאוניברסיטת חיפה ובגלל שהם גבוהים הם הרגישו ופינו את כולם מהמבנה. ביתר המקומות בחיפה, היותר נמוכים, אף אחד לא הרגיש כלום. קראתי עכשיו שהתמוטט בניין בבניה בעכו. כולכן בסדר?

רעדה לי הספה

ישבתי על הספה ואכלתי, פתאום התחלתי לרעוד, וגם לרעוד מפחד. רציתי להחביא מהר את תהילה מתחת לשולחן, והנה - הכל נגמר. הגדולה שלי (בת 5.5) חולה ונשארה בבית, והיא אמרה שכל העולם רעד. הסברתי לה שבמקרה בכזה להתחבא תחת לשולחן. אחותי היתה צריכה להרצות היום באיזשהו תיכון, וביטלו את ההרצאה כי היה אסור להכנס לבנין.

אני עכשיו אצל אמא שלי

היא גרה ליד המשרד שלי. פינו את כל הבנין שלנו. ערית רמת גן נתנה הוראה לפנות את כל הבניינים הגבוהים......

רק אני לא הרגשתי כלום../images/Emo6.gif

הייתי בנסיעה וכנראה זו הסיבה. מאיה, בעלי עובד ממש ממש על ידך, גם אותם פינו מהבנין והוא התקשר להודיע לי, אחרת בודאי לא הייתי יודעת כלום עד עכשיו.

גליה0

New member
ואנחנו היינו בשניידר, ריפוי בעיסוק

וכולם שם קפצו ויצאו למסדרון אני הרגשתי שאדמה זזה מתחתי, ישבתי על הריצפה. תמר כמובן לא הרגישה כלום ולא הבינה מה המהומה. שלשום אמרתי לחברה שלי שבקרוב תהיה רעידת אדמה, היא התקשרה אלי אחרי וביקשה ממני לא לספר לה מה נראה לי שיקרה...

למעלה