נו,באמת,אני לא מאמין שאני זה שפותח את זה

pluplup

New member
נו,באמת,אני לא מאמין שאני זה שפותח את זה../images/Emo69.gif

התפקדות ינואר/התפקדות 2008(Happy New Year!). שם: גיל: מיקום בארץ: מסנג'ר: מסר לאומה: עיסוק לשעות הפנאי: שיר שעשה לכם את 2007: אלבום שעשה לכם את 2007: להקה שעשתה לכם את 2007: תמונה:

Kneeling Roses

New member
../images/Emo15.gifטרלילילילה 2008=)שם:

שם: זמר גיל: 14 מיקום בארץ: ראשון מסנג'ר: [email protected] מסר לאומה: חסה עיסוק לשעות הפנאי: המפ מוזיקה? שיר שעשה לכם את 2007: נו באמת חח אלבום שעשה לכם את 2007: ^ להקה שעשתה לכם את 2007: ^ תמונה:>

STU XD

New member
מתפקדת..

שם:סטו גיל:17 וחצי מיקום בארץ:רחובות מסנג'ר:[email protected] מסר לאומה:אוכל זה חשוב ! עיסוק לשעות הפנאי:לשמוע מוזיקה שיר שעשה לכם את 2007:Jeff Buckley-Grace אלבום שעשה לכם את 2007: כנל, והיהודים-פורטה להקה שעשתה לכם את 2007:היהודים בעיקר תמונה:

Evil Pig

New member
מתפקד

שם:דורון גיל: 18 מיקום בארץ: קרין טבעון מסנג'ר: [email protected] מסר לאומה:בלעע עיסוק לשעות הפנאי: גיטרה שיר שעשה לכם את 2007: היו הרבה אלבום שעשה לכם את 2007: הגרובטרון להקה שעשתה לכם את 2007: היו הרבה תמונה: אין לי כח

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifב-3 ימים איחור../images/Emo3.gif

שם: גלי העל גיל: 17.5 מיקום בארץ: אזור ירושלים מסנג'ר: בקשו במסרים מסר לאומה: על על על אורגינל עיסוק לשעות הפנאי: מחשב
שיר שעשה לכם את 2007: Lovehammers - Trees אלבום שעשה לכם את 2007: Three Days Grace - One X להקה שעשתה לכם את 2007: Guns N' Roses תמונה: אפשר של גאנז?

Big bear

New member
../images/Emo13.gif

כן חברים, אני עוד פה
שם: אסף גיל: 18, אוטוטו מיקום בארץ: בני דרור מסנג'ר: [email protected] מסר לאומה: אלוהים שומע בלוז, הכי כחול שרק אפשר. עיסוק לשעות הפנאי: אוכל, שינה, נגינה, חברים, חברות, שתייה, אבק מלאכים. שיר שעשה לכם את 2007: נו במאת, מה. זה קשה מידי. אלבום שעשה לכם את 2007: כנ"ל |: להקה שעשתה לכם את 2007: טוווול, פייט נו מור, תפוח אדם. תמונה: פולנייה. שנה טובה :)

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifזה בקראקוב נכון?../images/Emo3.gif

עם הכיכר הזאת המלאה כיסאות.. 56 אם אני זוכרת נכון

pluplup

New member
טהנהנה.

שם: דור. גיל: 15 ומשו. מיקום בארץ: טל-שחר,חור במרכז. מסנג'ר: בכרטיס האישי. מסר לאומה: Edguy להקה איכותית :] עיסוק לשעות הפנאי: מחשב,מוזיקה. שיר שעשה לכם את 2007: יש יותר מדי |: אלבום שעשה לכם את 2007: כנ"ל. להקה שעשתה לכם את 2007: כנ"ל. תמונה: נא P:

dusa1

New member
איחור "><

שם: הדס גיל: 15 מיקום בארץ: מיתר, מקום נהדר! XD מסנג'ר: [email protected] מסר לאומה: אם תיתן למישו דג, יהיה לו דג. עיסוק לשעות הפנאי: הרבה מדי חחח שיר שעשה לכם את 2007: הרבה מדי אלבום שעשה לכם את 2007: הרבה! ארר! להקה שעשתה לכם את 2007: שונאתותך XD תמונה: אין

מריאן 3

New member
שנה אזרחית מגניבה!

שם: מריאן גיל: 17, מחר
מיקום בארץ: אשדוד מסנג'ר: [email protected] מסר לאומה: תעשו חיים כל עוד אתם חיים! עיסוק לשעות הפנאי: אין שעות פנאי
שיר שעשה לכם את 2007: משהו שאני אצטרך לחשוב עליו יותר משתי שניות... אז בנתיים אני לא אכתוב כלום. אלבום שעשה לכם את 2007: כנ"ל. להקה שעשתה לכם את 2007: כנ"ל. תמונה: בא לי

למעלה