נו??? אתם כבר מנקות את הבית לפסח?

תאירU4

New member
נו??? אתם כבר מנקות את הבית לפסח?

אז ככה אצלנו יש כל כך הרבה אבקה צהובה שממש חבל לנקות. אבל אלוהים יודע למה, אני כמו אישה לפני לידה, כל היום מקוננת. כבר סידרתי את האמבטיה שלי - יצא ממש חמוד ויפה, סידרתי את המרפסת שלי בחוץ, סידרתי את הגינה הקטנה שליד המרפסת. אתמול סידרתי את החדר של הבנות שלי (חדר קטן... אבל יצא ממש מתוק) בקיצור או שאני הולכת ללדת בקרוב (ואני בכלל לא בהריון... לפחות לא שידוע לי) או שאני חוזרת בתשובה... זה פשוט לא יאומן, כל היום אני רק חושבת איך לסדר מחדש את הבית. הפרויקט הבא - המקלחת של הילדים.

הילהל

New member
לא מנקה לפסח

לא השנה לא אי פעם אין לי את החיידק הזה מסתבר סבבה לי

מרגוש

New member
את מוזמנת להמשיך אצלי

הרי הבית שלך נגמר מהר... את בטח מתכוננת לחמותך שבאה לפסח...

ליאת +

New member
כן בקטנה

גם אני כמוך- לא דתיה ולא בהריון אבל השנה אני מוצאת את עצמי בכל פעם מתנפלת על "פרויקט" אחר בבית. אפילו את המקרר ניקיתי (זה שאנחנו אוכלים חמץ לא אומר שהוא לא צריך ניקוי יסודי מידי פעם) רק מה עושים עם הקירות האלה- הילדים פשוט גמרו עליהם. שיפצנו את הדירה לפני 4 שנים ויש אזורים (בגובה הידיים שלהם כמובן) שפושט נראים רע. אני מתה לצבוע אבל זה כבר פרויקט גדול מידי.

מה זה לנקות?

ב"להיות הורים" היה מישהו שהציע לבוא ולנקות בחינם. בחיי שבא לי להזמין אותו.

נראה כאילו רק אני משוגעת../images/Emo3.gif

הבת שלי כבר שבוע בבית עם אבעבועות.. וכמובן שאני איתה - הבוסים שלי על סף טירוף - טונות של עבודה ו-4 עובדות שכל יום לפחות 2 לא נמצאות. אני לוקחת עבודה הביתה בגלל המצפון... לא ישנה בלילות בגלל החולה הקטנה... וכל מה שרציתי זה לקחת יום חופש לפני החג כדי שאוכל קצת לנקות בשקט, נראה לכן שמישו יתן לי אפילו חצי יום חופש? דקה? ףףףףףףף....

לא מותק... ../images/Emo201.gifתהנו בלעדי הפעם -

אני לא ממש מסוגלת לראות את עצמי יוצאת מהטרנינג... לא ישנתי כבר 3 לילות... אפילו הרד-בולים לא יעזרו הפעם... אוףףף נ.ב. הבוסית שלי מחכה ל... ממך... תעברי אצלי כשתוכלי - תביאי לי, ואני כבר אעביר ת'זה הלאה... קדימה למה את מחכה???!!!

אימם

New member
אפילו את המצפון אני לא מנקה...

כמו דוד טופז - אין לי זמן.... חוץ מהעובדה שאני עובדת בחול המועד יש לי מבחן מסכם בעוד שבועיים וגם להגיש פרויקט אז למי יש זמן לנקות?! אפילו עוזרת אין לי....אבל הבית בסך הכל לא במצב נורא כל כך מבחינת הנקיון. מבחינת הסדר זה כבר סיפור אחר שאני מקווה שברגע הראשון שיתפנה לי זמן....

neshika3

New member
בגדר םרוייקט חינוכי.. בעלי החליט השנה להתחרפן

בנושא, ואני החלטתי לקחת את הילדים ( שרון- 12, עופר - 8 טל - 5) ולשתף אותם:) מה אני אגיד לכם... זה עבד כמו פלא (אני שוקלת לקחת לי את הרעיון לימים הלא קשורים לפסח..) למרות שאני לא שומרת בבית כשרות, אין שום סיבה שפעם בשנה הבית לא יקבל "מהפך", התחלנו לנקות כבר מלפני שבועיים, וכל פעם אנחנו מתלבשים על חדר אחר - כל יום הילדים מקבלים משימה אחרת, בקיצור טירונות.. אבל מה, הם התחילו לשמור גם על מה שלא הם ניקו.. ככה שזה צא לטובה (צדק בעלי בסופו של דבר שתמיד אמר שאם לבקש מהילדים עזרה, ולהעריך אותם על זה שהם עוזרים - אז בסופו של דבר הם באמת יעזרו, וזה גם יגדל אותם:) ) בקיצור - מומלץ כפרוייקט חינוך.. אהה , ושכחתי גם להגיד - מאחר והבעל הוא היוזם - ברור שגם הוא שותף (או במיקרה הזה סליחה שוטף יותר מתאים) בקיצור פסח שמח לכולן:) מה שכן בסוף אנחנו גם יוצאים ללונה פארק כתגמול על העבודה הקשה שהילדים עושים:) וזה די מתמרץ אותם...

למעלה