נו.. אנשים..
|

Efrat44

New member
נו.. אנשים.. ../images/Emo23.gif|../images/Emo20.gif

איך היה היום
מה חדש
איך אתם מסכמים את השבוע
איך היו התעודות? (למי שקיבל...) איך היה היום המופע בדה-שליט...? בשעה השלישית... לי היה כזה כייייףףףףף- לא בגלל המופע
אני, פיטר, אסף, יאן, דני ועוד כמה.... החלטנו להיות צלמי פפראצי.. וצילמנו כמה אנשים מכל מיניי זוויות!!
חחחח... זה קורעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע... אני כבר מחכה לראות את זה

F a i r y Girl

New member
המממ...

איך היה היום - משעמם.. מה חדש- מבריאים.. מסכמים - וואלה משהו בסט תעודה? פסדר, ההורים שלי יותר מרוצים ממני אבל פאנן, קיבלתי מתנת תעודה אפילו... חלק ראו..

moshik12345

New member
התעודה בסדר גמור

ההורים מרוצים וגם אני(הכי חשוב,לא?) בקשר למופע בדה-שליט היו קטעים טובים ופחות טובים. אחד הקאעים שאהבתי היה קטע שמישהו מכיתה יא חיכה את לובה ועשה מערכון מצחיק נקרעעתי ממנו
קיצר, היה יפה- מי שלא היה ,הפסיד

F a i r y Girl

New member
אצלינו...

בבמה פתוחה היה משהו בסט ... אבל בכל אופן תמיד היה על מי לצחוק..

Efrat44

New member
חח כןןןן... לובה היה קורעעעע

זה שגיא מי"א... הוא מזה מצחיק
אבל באסה שלא שמעתי כלום ולא ראיתי את המופע.. בגלל שהייתי עסוקה בלצלם אנשים עם פיטר!! חחח..

asi man

New member
חחחחח אני הייתי עסוק בלחפש אותך

כל פעם שניסיתי לראות קצת את המופע נעלמת לי וחזרת ממקום אחר,צריך לסגוד לך,זה לא אנושי מה שאת עושה חחחחחחחח

PePener

New member
באמת היה נחמד

אני מתחיל לחשוב שאני כמו איזה בלש פרטי או איזה איש מעקב שמצלם אנשים בכל תנוחה.
וגם אני לצערי לא ממש שמעתי את הקטע של באבא לובה, אבל מדי פעם הדהדו לאוזני "בססססססדר" וכל מיני, אז היה נחמד.

אני...

לא ממש הבנתי.. כי לא ראיתי אף פעם את זה בטלויזיה.. (בורות?). אבל זה עדיין הצחיק אותי :)) הם היו מעולים.

F10J

New member
אנשים לא מבינים שזה לא באבא לובה

אלא בא בלובה וזה מעצבן לפעמים

PePener

New member
זה פשוט מאוד

רוב האנשים כן מבינים (בעיקר הרוסים), אבל כותבים "באבא לובה" כי ככה אנשים כן יכולים לבין במה מדובר וככה זה כתוב בעיתונים, כי יש אנשים שלא יביו ש"בא בלובה" זה החיקוי של טל, אז...

asi man

New member
חחחחחח איזה תיאוריות

חחחחח זה פשוט תיאור
מה שאמרת עכשיו,עולם הלשון ע"פ פיוטר עולה חדש

אני אגיד לכם מה מעצבן

אנשים שחושבים שארץ נהדרת זה הומור טוב... אז נכון יש להם קטעים טובים מדי פעם (בעיקר לקיציס ופרידמן, ואף אחד מהקטעים האלו זה בטח לא לובה), אבל חברים, לא להסחף! כמה פעמים אפשר לצחוק מזה שמישהו אומר "צטערת" או "בסיידר"? אז החיקוי נחמד, טל פרידמן מוכשר, אבל מה עם קצת תוכן? ועוד צוחקים מזה שמישהו מחקה את הדמות שלו? זה היה ממש גרוע לדעתי. אבל המופעים היו מעולים, בעיקר הביצוע של "אין מקום אחר" של משינה של מינימרקט ברכה שהם בלי שום ספק האנסמבל הכי טוב של מגמת מוזיקה.

ובכן

מה שמצחיק זה לא ששגיא חיקה את טל פרידמן, אלא שהוא עשה את זה בהקשר לבית הספר.. וזה היה במקום..

F a i r y Girl

New member
לא ידועת מה איתך.. אבל..

אני פשוט חולה על לובה.. לא יודעת מה כ"כ מצחיק.. אני יודעת שהוא חוזר על עצמו אבל לפעמים זה מה שמצחיק פה... אני לא חושבת שזה משנה כל עוד אנשים צוחקים

PePener

New member
הסיבה לקליטה של ההומור...

...הזה בצורה כזו גורפת, הינה המצב של המדינה שלנו, שזקוקה כל כך להומור ואוהבת לקלוט הומור שכל כך קשור לחייו של כל אחד, ולכן גם קל לקהל הצופים להזדהות ואנו שומעים אותם מנסים לחכות את אותו הומור לאחר מכן. חוץ מזה, אחת הסיבות לצפייה בטלוויזיה ובהומור בטלוויזיה היא כדי שיהיה לך על מה לדבר יום מאוחר יותר בבית ספר, בעבודה או בכל מקום אחר, כי אחרת אתה לא יודע מה קורה, ואסון אם דבר כזה יקרה
הרי צריכים להיות מעודכנים.

iknow

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

טוב מספיק עם זיוני השכל...

סלוניק

New member
המופע של מגמת תיאטרון השנה

היה רדוד. ומי שחושב שהקטע עם לובה היה קורע, כנראה שלא עמד בקדמת האמפי, איפה שצחקו מהמופע לא בגלל שהוא היה מצחיק, אלא עד כמה הוא מטומטם.

למעלה