נו, איפה הגשם המקופח הזה?

TheChessMaster

New member
קשה לקרוא לזה מערכת זה נמשך שעה וחצי-שעתיים :

לפחות בהוד השרון התחיל ב 17:30 אירוע אלים הרבה ברקים פיצוצים גשם כבד מאוד מאוד וכבר לקראת 19:00 נחלש למעשה כבר 18:30 לא היו כמעט ברקים ולאט לאט הגשם התחיל להיחלש . אכן היה מחזה מרהיב אבל לכנות את זה מערכת ? לא בטוח .

drums123

New member
צודק!! סופות רעמים באיזורנו מאתמול בערב ועד

עכשיו ועוד לא הסתיימה המערכת...לא כנראה שזו לא מערכת. יש לך הברקות..

TheChessMaster

New member
צודק :

אכן בחיפה וחדרה כבר אתמול ירדו גשמים וגם ברקים רעמים מהבוקר והיו אולי עוד כמה מקומות . אני התייחסתי לאיזור שלי המרכז/שרון פה כל העסק התחיל ב 17:30 ונגמר ב 20:00 חזית מדהימה אירוע קטלני ומרהיב מכל הבחינות כמויות גשם יפות הרבה ברקים ורעמים אבל זה היה יותר מדי קצר . מבחינתי מה שהיה אתמול לפחות באיזור שלנו היה אירוע או חזית ולא מעבר לזה . כל היום אתמול היה אביבי רוב רובו של היום היה שמש מעונן חלקית ורק לקראת ערב גשמים קלים ואז החזית הזו של שעתיים . הלוואי כל יום שיהיה אירוע כזה פה . טעיתי בהגדרה אכן כשמסתכלים על כלל הארץ מערכת יפה . אני התכוונתי לאירוע או חזית . פשוט לא היה פה כלום כמעט כל היום חוץ מאותן שעתיים מדהימות . לא משנה היה נחמד נקווה שבפעם הבאה זה יימשך יותר זמן .

זו הייתה מערכת ``חלשה`` כלומר, זמנית

24 שעות של ברקים שהתחילו מרחוק מהחופינו בדרום, עד שהגיע לזמן קצר.

אכן מאכזב ,לא לזה ציפינו,אבל היו הפתעות.

להתראות בסיבוב הבא כנראה סופ"ש הבא עיין ערך גפ"ס

ronenrad

New member
צריך להתחיל ללמוד לקרא במודלים - את מה שיש

ולא את מה שאין ... היה הרבה שלג בשרשורי הפורום-- הרבה יותר מאשר ירד בפועל ברמת הגולן

ronenrad

New member
אז ממה אתה מאוכזב?

היתה מערכת נחמדה עם כמויות של כ 15-30 ממ בפריסה יפה היו ס"ר לחובבי הס"ר. רובן של המערכות אינו נמשך מעבר ל24 שעות ואלו כמויות גשם ממוצעות לחלוטין לשקע שיושב מול חופי המרכז

ronenrad

New member
אוקי - כגודל הציפיות גודל האכזבה

אני לא ציפיתי לחזרה צפונה של המערכת עם עוצמות גבוהות וס"ר- אני חושב שנכתב בפורום שלאחר השיא שהיה אכן צפוי בשעות צהריים - ערב המערכת תרד דרומה ואם יש מישהו שצריך להיות מאוכזב אלו הדרומיים שקיבלו מעט גשם יחסית למה שנצפה.

היית לי ציפיה שהמערכת תחזור הלילה

וזה לא, התאכזבתי, צודק שהייתה מערכת יפה, אך קצרה.

zulta nadav

New member
זה היה קצר, אפילו קצר מידי, אבל נחמד...

כ-25 מ''מ אני מאמין שיירדו כאן, רובם ירדו אתמול בין 5 ל-7 בערב

למעלה