נו... אז יש פה איזה גבר אמיתי???

shahar1971

New member
וראוי לציין

שזה לקוח מתוך 'בלייזר' (גבר אמיתי תמיד מעודכן)

בהחלט ראוי

אילו ידעתי הייתי מציינת בעצמי.

../images/Emo93.gif

אוחחחחח, ואני כבר התחלתי להתלהב וכאלה \= אלמלא הסעיפים: 9. הכי גאים (שכבר נגמר למען האמת- ככה שאתם פשוט יכולים לשכוח מזה ..) 36. ריקודי עם (נו אני קיבוצניקית, זה תנאי הכרחי ..): 39. לגלח (אין לי מה להגיד בנושא, מהדברים היותר מטומטמים שלא משנה עד כמה אני אסלוד מהם אני עדיין אמצא את עצמי פעם בחודש עושה אותם). הייתי יכולה לענות בחיוב :) אבל לא ... הסעיפים הארורים האלו הם אלה שמפרידים ביני לבין התואר הנחשק- "גבר אמיתי"! כן, עצוב משהו \= חוץ מזה שואוו אני עושה חיים ביום שישי! מספיק ודיי, הלכתי לצוד חיים :)

אם הבנתי אותך נכון

אז על פי השקפת עולמי את במקום הכי נכון כלומר בעגה המקצועית את בוצ' כלומר נטיות גבריות בלי החסרונות של זכר,,,,,,, בסה"כ ובהכללה ( וגם על פי הרשימה :) ) זכרים זה קבוצה די מטומטמת, וילדותית, גבריות זה כבר דבר אחר,,,,,, ( מידע פנימי ) על החתום: - זכר

../images/Emo108.gif :)

ואני כבר רציתי לכתוב כותרות בסגנון: "אתה בכוונה זורק לי מלח על הפצעים?!" וכאלה \=... חחח אני תמיד אוהבת את ההודעות שלך, אני צריכה לקרוא כל אחת מהן לפחות פעמיים עד שאני ב-א-מ-ת מבינה למה היתכוונת :) בכל מקרה- אני לא בוצ'ה :( ובטח שלא 'בוצ' ..) אני לא גברית סתם טיפה מוזרה \= נ.ב- אם כבר מישהו צריך להכלל בקטגורית ה'זכרים' לפי "מילון-לוינסון"- זאת אני :(לא אתה :) ...

אייבורי

New member
../images/Emo3.gif ללקק את האצבעות

בחיי לא יכולתי להתאפק
+ חג שמייח אייבורי

אייבורי

New member
כישלוןןןןןןןןןןןןןןןןןן

מציץ מתחת למכנסיים לבדוק את סולם הגבריות שלי פומי כמעט בכל הסעיפים נכשלתי למעט המטריה....מממ... אהההההההה גם בעיניין האורגזמות אני עובר בגדול בעצם על כל הסעיפים אני פוסח כי יוצא לי זיון...

רוני קל

New member
הכי קרוב שאפשר.........

כי גבר אמיתי גם לא קורא מה צריך כדי להיות גבר אמיתי.......!

mpanda

New member
אני חצי חצי :)

גם אישה וגם טיפה מתעקשת להתנהג בצורה גברית..

Pixy led

New member
אם ככה, אז מהי אשה אמיתית?../images/Emo13.gif

שנחבר גם לנו חוקה?

mpanda

New member
אישה אמיתית..

יש דבר כזה? והאם לסבית שונה מאישה סטרייטית? האם היא פחות נשית?

Pixy led

New member
ובכן,

את דורכת בתחום הזהיר והעדין של זהות מינית לעומת נטייה מינית. למשל, אני מכירה נערה לסבית שנראית נשית מאד, לפי מה שמקובל בימינו כנשיות - עדנה, רכות, הבעות-פנים שובבות וכו', ולעומתה, אני מכירה נערה אחרת שלולא גדלתי בקרבתה, הייתי יכולה להיות בטוחה, לפי מראה ושפת-הגוף שלה, שהיא נער... אבל מצד שני, יש גם בנות הטרוסקסואליות שאוהבות את המראה הנערי, להיות tom-boys וכו'. זה עניין של זהות לעומת החברה ומה שמקובל כנשיות/גבריות, בהרבה מובנים. אני נוטה לחשוב שלא צריך, בהכרח, להלחם בכל ההגדרות החברתיות הללו. יש קסם נשי שזכינו בו בזכותן, בזכות הרכות המיוחסת לנו ובזכות תכונות רבות אחרות, ואנחנו יכולות להשתמש בו כמאזן ל"קסם הגברי". אני די מסורתית בהגדרות שלי בנושא הזה. אבל ככלל, לא, אני לא חושבת בכלל שלסבית פחות נשית מאשה סטרייטית.

למעלה