נותרתי לבד ואני כותב

יוסלה14

New member
נותרתי לבד ואני כותב

כל יום בשעות מסויימות אני נותר לבד, כל חבריי המעטים הולכים איש לדרכו ואני לבדי נותר בחדרי הדל ורק אז נחה עלי ההשראה ואני כותב כל אשר עולה דעתי ללא מסננת,
הנה התנדבתי היום בתנועה איכות השילטון וכל ההסברים של אלה היפה לא אמרו לי לחלוטין כלום אבל איכשהו הבנתי מה היא רוצה ממני ומקץ שעה כבר לא יכלתי להיות סגור בחדר והלכתי משם כרוח סערה
לא קל לי בכלל לחזור לחברה האנושית הנורמטיבית לאחר שהייה של שנים ברחוב הזר והמנוכר אך הוא עטף אותי ולא גרש אותי בכלל
2 שמתי לב על עצמי גם ש,,,מאוד קשה לי לשהות בחדר סגור
3קשה לי לשהות במבנה אפילו עם אנשים הכי חביבים בעולם אך נורמטיבים מידי בעבורי אני חי ונושם אנשים שהם אנטי תזה לנורמאלי לשבלוני לקריר למובן ההגיוני והבורגאני אני תמיד יש בי צורך אנשים חריגים בסביבה ואז נעשה לי טוב
איני יודע למה זה ככה אבל ככה אני ו,זה לא טוב אולי לא רע אולי .זה מציאות חיי בנתיים איני מעוניין להשתנות לפעמים

שלום

כולנו כבני אדם זקוקים לגירויים, לשינוי ולעניין. צריך להיות נורמטיבי, אבל לא קונפורמיסטי. אדם צריך לשמור על הייחודיות של אישיותו ולא להיטמע בחברה. החברה נוצרה למען האדם שהוא מטרה עילאית. שלטון טוב שומר על הסדר ועל המוסר בחברה, והמוסר שומר על האדם ועל זכויותיו.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מחוויות למילים ובחזרה

יוסלה יקר,
נשמע שבמשך כל היום עוברים עלייך אינסוף דברים,
שכמעט כל אירוע או חוויה, בייחוד חוויות שיש בהן מפגש עם אנשים בכל מיני חללים, מעלים בך הרבה כיווני מחשבה,"זורקים" אותך לכל מיני כיוונים, לעיתים קרובות מעמיסים על הנפש והלב.
נשמע שבסוף היום, מהלך הכתיבה משמש כמפלט מהתזוזה שיש לך בראש,
שהמילים נשפכות אל הנייר, מתפרקות ומתחברות מחדש, לפעמים מביאות מעט שקט,
ולפעמים מביאות מחשבות שמתחילות את הלולאה מחדש..
חושבים יוסלה יקר, האם יש דרך למצוא לכתיבה מטרה, ליצור בה מטלת מוגדרת שתעזור לך לשמור על סדר וארגון. עדיין החומרים לכתיבה יבואו מחוויותיך ומעולמך הפנימי והעשיר, אך אולי הסדר החיצוני שתכניס לכתיבה, יחלחל פנימה ויהפוך לסדר פנימי, וייתן לך תחושת הקלה וסיפוק משמעותיים יותר. אם אתה רוצה, נוכל לנסות לחשוב על זה יחד.

יוסלה14

New member
תוך כדי כתיבת שורות אלה ,,,,,

הגעתי למסקנה הסופית ש,,,,הכתיבה היא סם החיים שלי הכתיבה (כל כתיבה) היא האוויר לנשימה שלי הכתיבה היא חיי וחיי הם הכתיבה ואין הפרדה ביננו כלל

סהר-תמיכה

Active member
מנהל

כמו שאמרת.. אין הפרדה, אתה והכתיבה היינו הך
מצד שני, פנים רבות לה, לכתיבה,
היא יכולה להיות פשוטה או מתוכחמת, ישירה או מטאפורית, רצינית או מלאת הומור, קצרה וספונטנית וללא עריכה או ארוכה וערוכה היטב..
ואולי זה יהיה ניסוי מעניין בשבילך, או בכלל עבור כל אחד, לבדוק מה קורה איתנו כסגנון הכתיבה משתנה? האם גם אנחנו נותרים כפי שאנו, או משתנים לפי "הריקוד" החדש?
נקודה למחשבה
.

יוסלה14

New member
תודה סהר, מי שכותב (כמוני) הסגנון לא משנה כלום

העיקר זה , השחרור , המסר, זהו

CBT Israel

New member
עצה

היי,
קודם כל נראה כי אתה מודע לכך שקיימת בעיה ושהיא משפיע עלייך ומונעת ממך לפתח שגרת חיים.
הייתי מציעה לך לקרוא מעט על טיפול CBT.
טיפול זה הוא טיפול קוגניטיבי- התנהגותי, קצר מועד המתמקד בדפוסי חשיבה בעייתיים ויכול מאוד לעזור לך.
צוות מכון CBT.

למעלה