נותנים צ'אנס או מותרים

mich78

New member
נותנים צ'אנס או מותרים ../images/Emo35.gif

אחרי שנים של התחמקויות ... ואיחוי שברים יצאתי לדייט ביום חמישי מסעיר זה לא היה ... גם ניצוצות לא התעופפו
האמת שלא ציפיתי<וגם קיוותי> שלא לשמוע מהבחור... לקח לו יומיים להתקשר, אבל לא יצא לנו לדבר.... הוא נחמד ואיש שיחה כיפי ... אבלללללללללל תמיד ישנו אבל, זה הפחד שמדבר? לתת סיכוי או שכדי כבר עכשיו לוותר ?

בטח סיכוי!!!

מה כבר יש לך להפסיד הייתי לפני שנה גם במצב שלך של כן, ל,א לא יודעת, נראה כבר, למה להתאמץ בכלל? נתתי צ'אנס למצב ובסוף יצא משהו נפלא ואם לא,,,, אז לא לא נורא, ניסית, לא פספסת כלום שתהיה לך שנה טובה ומלאת הפתעות טובות!!!!!

Akuna Matata

New member
אני אומרת

לתת עוד צ'אנס 1. לכל אדם מגיע צ'אנס 1
אם לא תופתעי לטובה אז תוכלי לשחרר ב
שלם.

Red Tulip

New member
למה לא בעצם?

מה כבר יש לך להפסיד? תנסי.. תמיד תוכלי לשחרר אותו אח"כ

shelly1975

New member
אמממ... לכו לעוד דייט אחד, למרות ש

נראה לי שרוב הסיכוי שאם לא היו ניצוצות (מה שנקרא) בדייט הראשון, אז זה גם כנראה לא יהיה בדייט השני, אבל לפחות תדעי שנתת צ'אנס נוסף.

phizik

New member
ניצוצות.....??

בתקופה המטורפת שכללה עשרות בליינד דייטים בחיי לא נוצר מצב אחד שהיו בו ניצוצות. היו הרבה שהיה נחמד ואחלה לדבר איתן שעות אבל שזהו,בזה זה הסתכם. זה נראה לי מצב נדיר מאוד מאחר ואני לא מאמין שיש מישהו שמגיע לב"ד בלי ציפיות ובד"כ מתאכזב או מאכזב. אבל שלא תבינו אותי לא נכון.....אני בעד וכולי קנאה בכל אלה שהרגישו זאת לפחות פעם אחת.אני בטוח שזה נותן כוח להמשיך.

למה יצאת לדייט?

נשמע שבכלל לא עשית את זה בלב שלם...אז אולי אם זה לא בלב שלם, לא שווה לנסות עכשיו בכוח... את בכלל רוצה להתמודד עם הפחד שלך או שנוח לך איתו?

shelly1975

New member
השאלה היא אם זה פחד או שמא

באמת היה דייט ללא קליק. אנחנו תמיד הולכים לדייט ראשון עם חשש, בייחוד כשזה אחרי קשר ארוך שהיה לנו. תמיד הקפיצה המחודשת למים מפחידה...

D a r k m a n72

New member
לדעתי אם לא נותנים צ'אנס

יכולים לפספס בגדול.. לא רק דייט של ניצוצות מצליח.. תחשבי על זה ברצינות..

ליאון ב

New member
אני אף פעם לא נותן

לבחורה שלא מדליקה אותי. למה? כי אני נותן צ'אנס לכל האחרות, ויש אחרות. לא מבין למה לבזבז זמן בחיים על סוג ב', כשיש סוג א'. רק באופן זה פגשתי את הבחורות המדהימות בחיי, אלו שפעם לא האמנתי שאי-פעם אזכה לפגוש, בטח שלא לנשק בלהט... חחחח מי שמכוון נמוך, שלא יתפלא שהוא מתעורר בבוקר עם כאבי גב. יאללה, תהנו אנשים. חחחחח תכף יתלהמו עליי במלקות ואבנים מלאי האידיאליסטים בפורום, אז אעלם לי כלעומת שבאתי. חחחחחח

D a r k m a n72

New member
אני חושב שאתה טועה

ולמה לעזאזל אתה אומר על אנשים סוג ב'?? פשוט בולשיט.. אתה יודע מה עזוב שתיהיה לך שנה טובה..

למעלה