נותחתי ביום חמישי

Mind Games

New member
נותחתי ביום חמישי

באסותא אצל סובחי. הניתוח עבר בשלום ואני מאוד מרוצה שבחרתי בו כמנתח. הרוגע והשלווה שלו מאוד מרגיעים אותי. לפני הניתוח חשבתי שאהיה מאוד לחוצה אבל מצאתי את עצמי שוכבת בהכנה לניתוח, מחייכת ולא לחוצה כמעט. אחרי הניתוח לא היו מספיק מיטות במחלקות הכירורגיות אז, למרות שלא היה צורך, אושפזתי יום אחד בטיפול נמרץ. זה היה מעולה כי היה לי חדר פרטי ויש 2 אחיות על כל מטופל ולא 1 על כל 10 מטופלים כמו במחלקות הכירורגיות וזה עזר מאוד מיד אחרי הניתוח.
השתחררתי ביום ראשון בצהריים ובינתיים אני אצל ההורים. הכל מאוד איטי וכל דבר קטן מתיש אבל אני משתפרת מיום ליום והכאב ברמה מאוד נמוכה. עדין לא נשקלתי ואני מתה להגיע לדיאטנית ביום שני הבא ולדעת כמה ירדתי. אני גם מתה להגיע כבר ליום שבת, אז אעבור לכלכלה דייסתית ואוכל לגוון קצת את המזון. סך הכל אני מגיבה טוב לניתוח והמנתח וצוות המחלקה היו מרוצים וגם אני מרוצה.

ליבי3617

New member
כיף לשמוע ממך

אני שמחה שהולך לך טוב.
מקווה שככה ימשיך ואני בטוחה שתראי שינוי משמעותי אצל הדיאטנית.

(טוב שאת מחכה לשקילה במקום מסודר במקום להישקל כל יום. זה לא מובן מאליו וחשוב מאד נפשית)

Mind Games

New member
תודה :) לגבי השקילה -

הסיבה שאין לי משקל בבית היא שאם יהיה אני מסוגלת להישקל כל יום וזה מכניס אותי לאובססיה נוראית. אני נשקלת אצל הדיאטנית ופעם בחודש אצל רופא המשפחה.

למעלה