נושששש אווו נושששששש!!!

נושששש אווו נושששששש!!!

ושוב... I LOVE U I LOVE U I LOOOOOOOOOOOOOOOOVE U I NEED U I NEED U I NNNNNNNNNNNNNNNNNND U משום מה זה לא מפסיק להצחיק אותי אני רק חושב על הסצנה נוש אני אבוא לך ככה עם משחה ירוקה של פארוק על הראש כמובן מעליה רשת לשיער עם משקפיים כל עדשה תחתית בקבוק ערק ועם הגולף של זאב רווח כשהוא שיחק את דלידה אהה? לא חתיך? ואני אשיר לך את זה! נכון שאני ממש מושך אותך ככה? מיייייית עלייך נסיכה שלי בואי כבר אינעל איציקים! ד"ש לאמא המתוקה שלך שיש לה טעם טוב! גילי שלך

tiger rrr

New member
אינעל איציקים הא..?

אבליןןןןןןןןןןןןןןן אל תלכייייייי נה עליך עכשיו !!! וגילי, בקשר לפארוק אממ אני חושבת שזה נגמר בניינו בדיוק עכשיו לפתע אני לא נמשכת אליך (משום מההההה !!) אבל לפי דעתי המשחה הירוקה דפקא תתאים לך (רגש) טוף, עכשיו אפח´ד לא מעניין אותי כואבת לי הבטן ואני רוצה שתעשה לי נעים שם (בבטן כמובן !) אייייי אוי אח אייי אח < -- משחקת אותה מסכנה ! טוב א..נ..י - א..ו..ה..ב..ת - א..ו..ת..ך מובן לך...?!

מסכנה כואב לה<--משחק אותה מתעניין

סתם נסיכה שלי הנה אני שולח 1000 ליקוקים לבטן היפה הזו וליטופים ונישוקים... ככה נעים? ומה זה נגמר? הבטחנו זה לזוווו ברגע של חולשה שאם זה יגמר נגמור את זה יפה אני יודע ואת יודעת... שתמול בערב היית שונה! (חבל"ז שונה חיחיחי) ככה את גומרת איתי יא זבל? לו מידביר איתך! לוקיח את כל הליקוקים חזרה! יא יא יא גחלילית יפה שלי! יא כוסונית! יא נוז´! אבלין אל תלכי אה? חכי חכי מה אני אעשה לדליה בפעם הבאה שאני אדבר איתה!!!

tiger rrr

New member
הא......!?!?!?!!?

משחק אותה מתעניין....?! מה אני אעשה לדליה בפעם הבאה שאני אדבר איתה...? לא מידביר איתי...? לוקח ליקוקים בחזרה...? קורא לי זבל..? אתה עושה המון טעויות !!!!! עכשיו אני לא מידבירית איתך לעולמי עולמים ! לא מציעה לך חברות יותר, זהו !!! לא רוצה ליקוקים בבטן (שיטטטט) זיהו נגמר !!!

חחחח נטולת הקרציות

איכס ימגעיל! איכס i made u think! חה חה חה אני הורגת את עצמי! נוש אל תהיי רעה אלי...אני נחמדה מאוד...אל תתעצבני

tiger rrr

New member
--- אורעעע שילי ---

בננית יפה שלי התגעגעתי אליך כונייף קטנה ואני ממש מזדהה איתך עכשיו, כואבת לי הבטן (תרחמו עלי, אני מסכנה היום !!) רק שתדעי שנורא נהנתי אז באנפאזה לא יודעת, כיף לשבת עם בני וג´וני בוי ובכלל -- את --- (עכשיו תרגיעי את עצמך, זו לא מחמאה !!) אממ זיהו עכשיו שיקיט תעזבי אותי ואת גילי שילי בשיקיט !!!! חיחיחי

מי יעזוב אותכם? זו רק ההתחלה!

חהע! אני פה ואני נשארת!!!! תתמודדו! חוצפנים! אויי שני קטניים גילעי כזה קטןןןןןן

לאאאאאאאאאאאאא!!!(כמו זקנה מרוקאית)

חרב עליי עולמי! אני מתנזר ומצטרף למנזר השתקנים בו לו אפצה פי ולא אוציא הגה אטיל על עצמי קללה שתסרור על כל שושלתי אגזום שערותי בצורה לא שווה אשים ג´ל מנוון לעיניי נוש לא אל תלכי איני יכול יותר לסבול!!! אנא בחיבאק יא נושי! איי לוב מי אמור! ז´אטאםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם! דונט ליב מי איי אמ נוטינג ווידאוט יו איי וונט טו ליק יור בלי פליז דונט גו פליז דונט גו דונט גווווווווווווווווווווו איי וונט יו טו סטיי פליז דונט גו! מספיק התרפסות? יופי עכשיו תביא את הבטן הסקסית שלך לפו! אחחח יא מתוקה!

tiger rrr

New member
אממממ... גילי ואור...

גילי.. אני כבר נכנסת לצ´אט המון זמן (3 ימים במס´) לא הצפתי את המקום המזורגג הזה תן לי להתלהב טיפל´ה !! חיחיח ואור או אורע, <--- יותר יפה ככה אממ אני עוד צריכה לדבר איתך על מה שדברנו באוטו, זוכרת..!? חיחיחיח אני באה לצ´אט ראדי או נוט

למעלה