נושא לדיון!

נושא לדיון! ../images/Emo19.gif

אם הייתם מנהלים בית ספר לקוסמים איך הייתם קוראים לו? איזה מקצועות הייתם מלמדים בו? איך היו קוראים לבתים (אם היו בתים בכלל)? איך הוא היה נראה? איך היה מתבצע המיון (אם היה מיון...)? *** אני...אם הייתי בונה בית ספר לקוסמים הייתי קוראת לו "מילגול" ואל תשאלו למה. לא היה בו מיון לבתים. צבע הגלעימות היה צהוב בהיר והסמל שלו היה דרור. אמ...הייתי עושה לו גינה ענקית ומלא מעברים סודיים..הוא היה מתחיל בכניסה בגודל קטנטן והולך ותרחב ככל שהוא עלו למעלה. והיו בו כל מני דברים משוגעים, כמובן...
לבנדר

Mooa-Numi

New member
אורטון. *מחייכת*

אורטון-על שם הקדוש אורוטונוס קלרטוס. אין יל מושג המ הייתי מלמדת בו... פֵייניקסוּר, יוֹניקורן, ספינקסיוס, דרגינוף (ובאנגלית: Faynixoor-yonikorn-sfinksyos-dragif). הוא היה אממץ....קסום כזה... גבוה... טירה שנמצאת בשמיים! על ענן! מרחפת לה מעל יזראיל. המיון? אממ... אני לא יודעת....האבקות עם טרול? התנשקות עם טרול? סתאאאם! עדיין אל חשבתי. מיכל (כל ה© לאורטון שמורות לי! לי! רק לי!)

אה, אז האתר ההוא שלך?

האתר על אורטון...הוא בעיצוב מאוד מאוד יפה. וטירה על ענן נשמע מגניב...היי! מה דעתכם על בי"ס לקסמים מתחת למים שכולם עם סנפירים? חח...
לבנדר

אה, שאלה מסובכת...

אז אני חושבת שיקראו לו בית הספר לקוסמים על שם רונאלד וויזלי שהציל את חייהם של המון אנשים בכך שהוא הרג סוף-כל-סוף את וודלמורט... או בקיצור בית הספר על שם רון. פשוט מגיע לו כי הוא כל כך רוצה להיות מפורסם והוא כזה חמוד כשהוא מנסה... והכל יהיה בדיוק כמו בהוגוורטס כי כשיש דבר כל כך מושלם למה לנסות לעשות משהו אחר... רון לנצח. תקראו את הפיק שלי אור

ככה קוראים לו...

השם המלא של רון זה רונאלד... זה כתוב בספר השני "החדר של רונאלד" ושל ג´יני אמור להיות ווירג´יניה לא? רון לנצח... אור

אני יודעת...../images/Emo19.gif

זה נכתב גם בספר הראשון כשמקגונגל קראה לו להתמיין. ולא ידעתי שלג´יני יש שם מלא...זה לא מופיע בשום מקום. זה לא פשוט ג´יני?
לבנדר

bell weasly

New member
אני יודעת!

דבר ראשון, אהבת חיי זה טירות ענקיות ואפורות, לכן שם הוא היה, כמובן מוסתר ע"י יער ענק, מוכר הא? הייתי קוראת לו ריינדירס, בגלל שזה יפה... היו לו חמישה בתים, גמלין, סמארף, נארף, בריין, ופינקי, והיה לו המון המון המון מעברים סודיים, והמון המון המון צימיחיה...

לבנדר!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לפני שאני אגיד את איך שהבית ספר יראה וכל השאר.. אולי תגידי לי מי את?! אני כל הזמן מנסה לחשוב מי את יכולה להיות. אולי תגידי לי כבר?

אמרתי לך, לא? ../images/Emo19.gif

אבל בטח שכחת אותי..אני יעל, שכתבה לכן (לך ולגל) כמה מכתבים לאתר, וגם השתתפה באתר שלכן בתחרות אתרים,וגם הקימה אתר רק בזכותכן ואחר כך סגרה אותו. מצלצל מוכר? נורא התעצבנתי כשהפסקתן לעדכן את האתר *פרצוף כעוס*. הוא היה מגניב...
לבנדר

יעל!

אה.. זאת את.. ~מתאכזבת~ חשבתי שזאת מישהי יותר מפתיעה.. (ציניות) לא ממש הפסקנו לעדכן, רק עשינו הפסקה. הפסקה ארוכה. בעוד כמה דקות\שעות\ימים\חודשים\שנים נמשיך לעדכן אותו. אה, אופס.. אבל אז לא יהיו לו גולשים. אולי בעצם נסגור אותו.. אף פעם לא היו לו יותר מידי גולשים.

גל פוטר

New member
לא יודעת...

אבל אם הייתם שואלים את אחותי (אבל אתם לא שואלים אותה...) אז היא הייתה אומרת שהיא הייתה קוראת לו שרגא. למה? כי ככה היא החלטיה שקוראים לבי"ס לקוסמים שיש (או בעצם, שאין...) בישראל. למה? ככה! Gal P
tter

גל! גל! גל!

אני צריכה אותך דחוף!!! בואי לצ´אט באתר שלנו, עכשיו!!! אני חייבת אותך!! פליז.. בואי! אני שם.. אם את יכולה תבואי, ואם לא.. תכתבי תגובה.

לעזאזל עם זה!!

נראה לי שמחקתי את הצ´אט באתר שלנו! את יכולה להכנס לצ´אט תפוז? חדר הארי פוטר, עכשיו!

גל פוטר

New member
לא נראה לי שהוא יפעל...

*מחכה שהצ´אט יעלה...*
הצ´אט לא פועל! אולי מקום אחר?

למעלה