נורא יהודי ודמוקרטי מצד המל"ל "לאסור" חיסון 6 מליון פלסטינים כבושים מעבר לקווי גטו גדה

עד שיוחסנו כל הישראלים, כולל אדוני הארץ בעלי תעודת הזהות הישראלית שחיים בקרקעות השדודות, מעבר לקווי 67.

פשע מלחמה זה לא רק הרעבה מכוונת של אוכלוסיה אזרחית כבושה...ניפגש בהאג.

marabo

Well-known member
עד שיוחסנו כל הישראלים, כולל אדוני הארץ בעלי תעודת הזהות הישראלית שחיים בקרקעות השדודות, מעבר לקווי 67.

שמעתי שבהג יש בתי קפה טובים ומסעדות, אני מניח שיש גם מסעדה כשרה, גם אנו נשמח להפגש איתכם שם

און גרדיל

Well-known member
מה אתה מתרגש.
אף אחד לא יודע מה קורה עם החיסון הזה.
זה יותר הומני לא לתת אותו למי שאי אפשר או יהיה מוגזם לטפל בו מהרגע שתהיה הסתבכות.

שחר 676

Well-known member
מנהל

את מי היית רוצה לחסן קודם - את האבא והאמא המבוגרים שלך או מסתננים לא חוקיים / תושבי מדינה זרה ?

כל אדם נורמלי היה יודע את התשובה לשאלה זו.

הצביעות נוטפת ממך.

און גרדיל

Well-known member
את מי היית רוצה לחסן קודם - את האבא והאמא המבוגרים שלך או מסתננים לא חוקיים / תושבי מדינה זרה ?

כל אדם נורמלי היה יודע את התשובה לשאלה זו.

הצביעות נוטפת ממך.
מענין שאתה מגיב רק לאנשים שהצביעות נוטפת מהם :ROFLMAO:

שחר 676

Well-known member
מנהל
את כולם ובסדר יורד לפי רמת החשיפה לסיכון של המחוסן.
כלומר בהחלט יתכן שאזרחים פלשתינים בעלי מחלות רקע זהות לאלו של הוריך יקבלו חיסון לפניהם - ואין לך שום בעיה בנושא , אתה תומך בכך. |פנים|

אם היית הבן שלי הייתי מתבייש עד עמקי נשמתי.

טהרנות , צדקנות וצביעות.... אני מרחם על הוריך ....אבל במחשבה שניה אני לא מרחם עליהם - הם אוכלים את מה שבישלו.

הם גידלו ילד המכנה עצמו "גוי" ואף מוכן לחסן אזרחי מדינה זרה לפני שידאג לחסן את בני משפחתו. ... חחחח

evglev1

Well-known member
מנהל

מה יש לאבו מאזן יש סמכות לקנות חיסונים? או שאין לו כסף מרוב כספי השוחד ששילם ודמי החסות שהוא שילם?

WHAAAT

Active member

על אילו אדמות שגודות יפה נפש כמוך וחבריך מהשמאל חיים?
על כמה חיסוני קורונה לא ויתרתם לטובת בריאותם של אחיכם הפלסטינאים המומצאים?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא הבנתי מי אסר מה ומה המל"ל קשור בכלל לעניין.
הפלסטינאים (במה שאתה מכנה משום מה "הגדה") מקיימים עסקות יבוא ויצוא עם העולם כולו, ללא כל צורך באישור המל"ל הישראלי לשם כך. אין לרשות הפלסטינית שום בעיה להזמין חיסונים מהיכן שרק מתחשק להם (ועל-פי הפרסומים הם אף עשו זאת).

אמנם הצלחת לדחוף את הפרובוקציה הקלה באמצעות המילה "גטו", פרובוקציה שכל ילד מבין שכל עניינה היא לנסות לעצבן את המגיבים ואין לה כמובן שום רלוונטיות לנושא, אבל בתכל'ס אכן אין שום בעיה לא מבחינת היהדות ולא מבחינה דמוקרטית בנעשה מבחינה זו.

הם יכולים לפנות לפוטין החיסון הרוסי זול ולא פחות יעיל מזה של פייזר רק שם ביבי לא גוזר קופון

Harrington

Well-known member
מנהל
הם יכולים לפנות לפוטין החיסון הרוסי זול ולא פחות יעיל מזה של פייזר רק שם ביבי לא גוזר קופון
הם כבר הזמינו 4 מליון חיסונים (ע"פ הפרסומים).

מטרת השרשור היא לא לוודא שהפלסטינאים מתחסנים, אלא לתקוף את ישראל כאילו היא אחראית לכך איכשהו.

און גרדיל

Well-known member
הם כבר הזמינו 4 מליון חיסונים (ע"פ הפרסומים).
מטרת השרשור היא לא לוודא שהפלסטינאים מתחסנים, אלא לתקוף את ישראל כאילו היא אחראית לכך איכשהו.
וגזרת קופון על פטריוטיות.
שובו אומר משהו חשוב, הוא כאילו שואל "מה הטעם לחסן אותנו אם אנחנו מוקפים צפוף בלפחות 6 מליון לא-מחוסנים"...
יש בזה משהו, לא ?

למעלה