נוקיה 6100

נוקיה 6100

שלום לכולכם, אני חדש פה ובעצם הגעתי רק בכדי לשאול שאלה. יש ברשותי את ה 6100 מס' חודשים (ברשת אורנג'), לאחרונה נודע לי כי החברה חוסמת אותו בכדי שלא תהיה אפשרות להשתמש בו ברשת סלקום למשל, האם מישהו יודע איך אני יכול להשיג את הקוד ש"פורץ" את הטל' כך שאוכל גם להשתמש בו ברשתות אחרות? נראה לי קצת מוזר שאני יהיה מוגבל לשימוש בטל' שרכשתי במיטב כספי רק לרשת אורנג' ניתן כמובן למסור את הקוד או האתר דרכו אפשר להגיע אל הקוד המיוחל במסרים פרטיים. תודה מראש צחי

Chooch

New member
2 אפשרויות פשוטות:

1.אפשר לפתוח את המכשיר תמורת 100 ומשהו שקל (עד כמה שזכור לי) באורנג' 2.שירות UNLOCK מרחוק מכל מיני אתרים אתה בודק מה המספר מכשיר שלך עם קוד מסויים ונותן להם והם מביאים לך בתשלום קוד שפותח את המכשיר לכל הרשתות

תגובה

א. נראה לי קצת מוזר שמגבילים אותי ברשת הסלולרית למרות ששילמתי את מלוא מחירו של המכשיר. ב. ידוע לי שקיימים אתרים דרכם ניתן לפתוח את הטל' ללא כל צורך בתשלום מכל סוג שהוא. אם מישהו יוכל לתת לי את אחד האתרים האלו אודה לו מאוד תודה צחי

אין לי תשובה

אבל אני פשוט מסכים איתך לחלוטין לגבי א'. זה ממש חוצפה בעיני. אני מניח שהתירוץ של הרשתות הוא שהם מוכרים לך את המכשיר במחיר זול יותר (ברור לי שזה לא נכון אבל אולי ככה הם יתרצו).

YSnake22

New member
I will help you

Send me an EMail with your IMEI number (serial number) you can see it on the back of your phone, or press * # 0 6 # EMail me in english to [email protected] and i will send you back a code to unlock the simlock at your phone.

shahar16i

New member
למה זה לא נכון?

כי שאתה קונה בחול זה עולה פחות? אני בטוח שאחרי כל הסבסודים של המכשיר שאתה קונה זה יוצא לך יותר זול ממה שעלה להם.

ZVI120

New member
ביורוקום-1800 באורנג2500

איפה הסיבסוד? הכוונה ל6100.

shahar16i

New member
קו עולה עוד 200?!

אתה מקבל על שיחות והודעות כל חודש החזרים ואם עברת את ה-100 אתה מקבל עוד 15 ואם את ה-200 אז עוד... זה תלוי כבר במכשיר.

YSnake22

New member
Orange sold me

The Nokia 6100 at a cost of 1000 Nis 3 month ago. I upgraded from a 4 year old Nokia 5110 that i didnt use 3 years...

למעלה