נוקיה 6085;

• פותח הנושא zeyu
  • פורסם בתאריך

zeyu

New member
נוקיה 6085;

שלום שאלה אליכם קניתי השבוע נוקיה 6085. הפלאפון בסדר אבל רציתי לשאול לגבי הצלצולים שלו פתאום כשמצלצלים אליי הצלצול נעשה חלש ואח"כ מתחזק או שהצלצול חלש בלי מתחזק השאלה היא פה למי שיש את הפלאפון הזה זו בעיה נורמלית או שצריך לקחת את הפלאפון לבדיקה? ולכל העונים תודה!

שמעתי על הבעיה בכמה מכשירים אחרים

ואנשים אמרו לשים רמת צלצול 4 והבעיה תיפטר .

se7en7

New member
ככה זה במכשירי נוקיה החדשים

אולי יהיה עדכון שיתקן את זה בעתיד.

Knuckles

New member
היום התקשרתי לסלקום לגבי הנושא

כי גם לי זה הציק בעוצמה 5, מכשירי הנוקייה החדשים מתחילים חלש ומתחזקים למרות ההגדרה לצלצול קבוע חזק מכיוון שאם במקרה המכשיר יהיה ליד האוזן שלך שלא יהיה ישר צלצול חזק נשמע לי הסבר עלוב קצת אבל זה לא בעיה במכשיר שלך אם לזה חששת

חוץ מבעיה זו שידועה בנוקיה וסמסונג,

איך המכשיר 6085??? מענין אותי מאוד לדעת איך חוזק השמיעה בשיחות במכשיר וגם בספיקר?? ואיך הרמקול החיצוני בmp3 וצלצולים?? ושמיעת mp3 באוזניות?? וסתם כך איך ההתרשמות מהמכשיר? תודה מראש.

zeyu

New member
ערב טוב סליחה על איחור בתשובה

אז ככה: אני לא צלצלתי לסלקום צלצלתי ליורוקום ושטפתי אותם מסתבר כמו שאמרת Knuckles בגלל שהיו כאלה (בכלל העולם) שהתלוננו שהצלצול ברמה 5 מפריע להם וזה פוגע להם בשמיעה (?!) לכן החליטה נוקיה העולמית לעשות מנגנון או איך שתקראו לזה שהצלצול ברמה 5 מתחזק לכמה שניות. לא משנה מה נעשה. הגדילה אחרת בשירות הלקוחות להסביר לי שאם אני פותחת את הפומית הצלצול יתחזק ואם אני סוגרת אותו הוא לא מתחזק (כמובן שזה בולשיט - כי ניסיתי גם בפומית סגורה וכשהיא פתוחה ועדיין שומעים את המתחזק המעצבן הזה) לכן... עד שיוחלט בנוקיה העולמית שהפטנט הזה לא טוב זה יהיה כך ובמידה וכן יהיה עדכון גירסה לפלאפון. לעניין ההתרשמות מהפלאפון הנ"ל לדעתי הוא פלאפון דיי בסדר גמור השמיעה שלו חבל"ז ז"א ממש חזקה הספיקר גם מאוד חזק עד כדי כך שמנמיכים את העוצמה של הקול. לגבי הצלצולים חחח כמו שהצגתי את השאלה/בעיה.. כששומעים אותם מתוך הגלריה הם נשמעים נפלא חח אך שזה מגיע לצלצול הוא מתחזק. הפלאפון לדעתי נוח. אשמח לענות על עוד שאלות אם יש

למעלה