"נוסטלגיה בגליל" - שורשים בכרמיאל

"נוסטלגיה בגליל" - שורשים בכרמיאל

במוצאי שבת הקרובה, 11.11.06 ובכל מוצ"ש שני של החודש, אנו רוקדים בהיכל הספורט "רבין" בכרמיאל את ריקודי הנוסטלגיה היפים והאהובים. החל מהשעה 21:00 רצף של ריקודי מעגל וזוגות עד השעה 1:00. היכל הספורט "רבין" נמצא בשכונה במערבית של כרמיאל ברח' חטיבת יפתח. (פונים בכניסה המערבית של כרמיאל ועולים במחלף הראשון ימינה). אחרי כל הניווטים - נא לשמור הרבה כח לריקודים... למי שרוצה פרטים נוספים כיצד להגיע מוזמן להתקשר אלי בנייד 050-7296922 נשמח לראותכם, יאיר בינו

כרמיאל רוקדת- נוסטלגיה

היום רוקדים באוירה של פעם וטעם של עוד. בהיכל הספוט רבין בכניסה המערבית החל מהשעה 21:00 ריקודים יפים אהובים ומוכרים. האולם ממזג,שתיה חמה/קרה עלינו. מפגש זה יערך בכל מוצ"ש שני של החודש החל מהשעה 21:00 . כל מי שמעונין בפרטים נוספים נא להתקשר לנייד-0507296922 . להתראות במעגל, יאיר בינו

איריס0904

New member
../images/Emo50.gifליאיר בינו על הרקדה בכרמיאל

לכל אוהבי הנוסטלגיה, וגם לאלו שרוצים ללמדם- מומלץ ביותר. ידוע שהרקדותיו של יאיר בינו הינם מוצלחות ביותר, (ראה את הרקדותיו בגניגר) הן מבחינת הרפרטואר המובחר,והן מבחינת הדרכותיו בריקודים- עם הרבה אורך-רוח וסבלנות. מומלץ להגיע ולהתמיד.

gozal2000

New member
../images/Emo73.gifבעיית תחבורה...

הייתי באה בכיף. באמת. אבל כל הנסיעה הזאת בשביל 3 שעות... יש מצב שתבדוק אפשרות לאוטובוס שיאסוף ויחזיר מהמרכז? כמה זה כבר צריך לעלות? עוד 30 ש"ח לאדם? נראה לי שווה נסיון פעם-פעמיים. נראה לי שיש אנשים מכאן שירצו להצטרף.

למעלה