נוחתת בלונדון ב24/12

אגם גם

New member
נוחתת בלונדון ב24/12

שזהו ערב הכריסמס. שדה התעופה לוטון (נשמע כמו איזה חור, לא?) אין רכבות, אין אוטובוסים, אין כלום. חג. צריכה איכשהו להגיע למלון... אז חשבתי להשכיר רכב שימתין לי בשדה התעופה. אממה? אין לי שמץ של מושג איך עושים דבר כזה, למי פונים, מי מה מו. וכמה בכלל אמור לעלות התענוג (המפוקפק, יש לציין... לנהוג בצד שמאל של הכביש עם הגה בצד ימין של האוטו... ברר) תודה לעוזרים

sela v

New member
חור?

לא ממש. אני כמעט בטוח שלוטון יותר גדול מנתב"ג. ותתפלאי יש רכבות. השאלה מתי ב-24, כי מהערב תנועת הרכבות מתחילה להפסק, ומושבתת לגמרי ב-25, והרבה רכבות גם לא עובדות ב-26. אם זה ב-24 בלילה. כנראה שזה יהיה מחיר חג מולד, ויכול לעלות כ-150 פאונד להגיע מלוטון למרכז לונדון.

motyka

New member
סביר להניח שלא תוכלי

אם את נוחתת בשעות שכבר אין רכבת, גם משרדי השכרת הרכב יהיו סגורים.

נשמע לכם הגיוני?

נראה לי לא סביר שיש טיסות נכנסות אבל כל הנוחתים נשארים בשדה התעופה. בישראל אין מוניות בערב ראש השנה? בליל הסדר? פשוט לא הגיוני ולא סביר. אולי המחירים עולים, אולי אין רכבות, אבל בטוח לא נתקעים בשדה. ואם זה קרה למישהו, בבקשה שיצביע. תקנו אותי אם אני טועה.

את לא טועה

אם יש טיסות אז השדה פעיל מכל הבחינות כמעט. יש גם נהגים ישראלים שממתינים שם כשמגיעות טיסות מישראל. לנסוע איתם עולה כמו תחבורה ציבורית. וחוץ מזה, לוטון שדה חביב, אבל קטן מנתב"ג בכמה מידות טובות.

motyka

New member
יהיו מוניות

תמיד יש נהגי מוניות שרוצים להרוויח (אפילו בישראל ביום כיפור) ולכן אין סיבה להתקע מצורף האתר של שדה התעופה http://www.london-luton.co.uk/en/

sela v

New member
האם בארץ יש מוניות רגילות ביום

כיפור? לא ידעתי. ראיתי בעצם שהם נוסעים, אבל לא חשבתי שזה נסיעות רגילות.

motyka

New member
רשמית - אין

באופן רשמי רק מוניות המביאות חולים/יולדות לבתי חולים רשאיות לנסוע. באופן מעשי - יש.

יום כיפור

ברור שתבחר להתיחס למצב הכי קיצוני והכי לא קשור לשירשור,אבל פ'סדר... מעבר לכך, גם אין טיסות נכנסות או יוצאות ביום כיפור, כך שאף אחד לא נשאר ללון על רצפת השדה, נכון? יחי ההבדל הקטן. שבת שלום

sela v

New member
לא חושב שמשהו של רשאי או לא רשאי

אלא בחירה של תחנת המוניות/נהגים.

למעלה