נווו העקר שיש

ish50

New member
נווו העקר שיש

תמורה בעד האגר(ע)ה ראבאק !!!! לחשוב על כך שבשעות אלה ממש מסתובבים מעקלים מטעם המדינה ושודדים טלביזיות מאנשים קשיי יום כדי לממן משכורת חודשית של 86 אלף שקל בחודש !!-עבור תחנת שידור שבקושי 10 אחוז בכלל יודעים שהיא קיימת !!!

meggie

New member
אשרינו שזכינו ../images/Emo196.gif

לחיות במדינה מתוקנת . ולא לשכוח אחרי "מודה אני..." לברר בכל בוקר מה ^עוד^ ניתן לעשות בזביל מדינה ולא עשינו. ונסיים כמובן ב: דנה נמה דנה קמה יהי שם הדנה ....
וגם כמובן

ish50

New member
האמת מגי..(../images/Emo42.gif גם לך קהל ניכבד)

לעיתים אני נוטה להאמין שהגיעה העת להכריז שתמו שנות ההרצה של המדינה הזמנית שהקמנו ב 48 ואולי...הגיעה באמת העת להתארגן לקראת ההכרזה על הקמת מדינה ממש ועל באמת גם - וכמובן

meggie

New member
פייר ../images/Emo35.gif

כבר חששתי שלא תגיע הצעה הצעתית שכזו
עם מי מתארגנים בדיוק ? יש'ך נבחרת להעלות ? עדיין לא מאוחר ... המונדיאל בעיצומו

ish50

New member
בואנה עכשיו ליכלכת בגדול !

אנחנו בקושי נצליח להתברג בהתחלה לליגה ז למקומות עבודה בעפולה תחתית ואת כבר מפנטזת על מונדיאל? תגידי
..לא עלה לך קצת לראש?

meggie

New member
אני ../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif שאני אלכלך ../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

קודם נכריז
אחר כך שוב נכריז
(למה מה ? עולה כסף ?) מליגה ז' אפשר רק לעלות
ואתה יודע שמעולה לעולה כוחנו עולה
אנחנו נפנטז והרבה
(גם ההוא על הבלקון פינטז
) ושוב נכריז
בדיוק לפי העקרון של >>> לא עשית אבל פרסמת >>> עשית
(עובדה
) אז עלה לי קצת לראש ...what comes up must come down
(אם הטמבל לא היה שלי הייתי גם צוחקת ...)

פרנקי 123

New member
תגידי מגי

מזמן לא שמעתי שאת מה זה מאוכזבת...
בו"ט.
יללה ברזילללללללללל

meggie

New member
פייר ../images/Emo35.gif

אני ... אהה, כן, מאוד, בוקר של חמסין
ילה הפועל מלחמה

meggie

New member
טיסלח לי כן ../images/Emo98.gif

אנחנו מדברים על דברים ברומו של עולם מאיפה הבאת את היציאה הזו ? פה כל רגע מכריזים הכרזות ואתה מתעסק בקטנות

פרנקי 123

New member
אני תמיד מוכן לסלוח לך<<<<<

דברים ברומו של עולם?נו טוף..........נגיד. (פה אני מתעסק בקטנות,כי הדברים האמיתיים מתרחשים מחוץ לפורום..והמבין יבין..צריך לדבר איתך בהזדמנות,נמצא לנו זמן נוח,יש התפתחויות חיוביות.)

סוהי

New member
שחיתות כבר אמרנו היום?

הדבר הכי גרוע הוא כשהשחיתות הופכת לנורמה מקובלת.הסירחון מתחיל בראש/ - ראש הממשלה (כל אחד מהם) ונמשך עד אחרון חברי הכנסת ולא נעצר עד שהוא נוגע בכל איש ציבור שאינו הופך עולמות לשינוי אורח החיים הזה. כל הברבורים הריקים על עוני,מחסור וקיפוח נופלים על אוזני העניים והמקופחים בלבד.

למעלה