נוווווו בנות איך היה היום הראשון

*תמי...

New member
נוווווו בנות איך היה היום הראשון

בגן/ ביה"ס של הגוזלים????????

anatgri

New member
נפלא!

הנסיכה עלתה לגן חובה וכ-80% מהילדים המשיכו איתה משנה שעברה. ביום שישי היתה פגישת היכרות בגן (כשביום שלישי היתה לנו אסיפת הורים). היום אחת הסייעות חנתה לידי וביתי מיד הושיטה לה יד. הייתי מיותרת... בעבודה הודעתי על איחור צפוי אך הגעתי ממש בזמן... בהצלחה לכל הגורים!

מיכל@ל

New member
אני מקנאה ../images/Emo8.gif

גם מאיה עלתה לגן חובה שרק שליש מהילדים של שנה שעברה נשארו בו וכולו היה מלא בילדים חדשים ובכי [לא שלה
] ... היא ביקשה שאבטיח שלא אלך ולמרות שלא זרקה מבט לכיוון שלי,לא נתנה לי "אישור" ללכת,אז שימשתי בתור "סייעת"...
באחת עשרה נמאס לה,רצתה הביתה... ואני ? לא ישנתי כל הלילה שלפני,התרגשתי יותר ממנה... ועדי ? כבר גדולה,לא צריכה אף אחד ,נשיקה ושלום

קייצית

New member
הגוזלון שלי היה גיבור../images/Emo23.gif

עלה לגן חובה חדש שממוקם בתוך בית הספר ליד ביתנו. הוא לא הכיר אף אחד, אח"כ נאסף לצהרון חדש (גם ליד הבית) וגם שם הוא חדש. בערב בבית הוא הודה (אחרי בכי ארוך על משהו כביכול לא חשוב) שהיה לו קשה מאוד ובגלל זה צייר בגן "רק" ציור אחד, ושיחק כל הזמן לבד עם עצמו... נקרע לי הלב, בעלי בבית כך שאם צריך הוא פשוט יבוא ויקח אותו, אבל אני לא רואה שהבן הפרפקציוניסט שלי יתן שזה יקרה, בתוך תוכי אני יודעת שהוא יהיה בסדר... אבל בכל זאת קצת קשה עם הידיעה שהוא מתמודד עם קושי כזה לבד ושאני לא יכולה לעזור בזמן אמת. הוא גדל לי כל כך מהר... קייצית

anatgri

New member
פרפקציוניזם

קשים חיי האנשים (גם הקטנים) שהם פרפקציוניסטים... שלחי לו חיבוק ענק
של תמיכה ממני ואני משוכנעת שתוך כמה ימים הקושי יעבור! בהצלחה!

מיכל@ל

New member
קייצית,חיבוק גם ממני ../images/Emo23.gif

צובט את הלב לקרוא... כואב שיש התמודדויות שאנחנו לא יכולים לחסוך מהם,קשה לקבל את זה שלגדול זה גם כואב ...

English

New member
למה רק בנות?? מה עם האבאים?

אז ככה... ל-
היה יום עמוס: גם כיתה א´ וגם צהרונית חדשה. אני חששתי כי הכיתה מורכבת ברובה מילדים שלמדו יחד בחטיבה צעירה כך שהוא נכנס לקבוצה מגובשת. אבל לפחות ידעתי שהמורה טובה, והוא היה מרוצה מביה"ס. גם בצהרונית חששתי שלא בחרתי טוב אבל הוא חזר מאושר. שם כבר יש לו כמה חברים מקודם אז הכניסה היתה קלה. אז בינתיים
נראה טוב. נראה מה יהיה כשיתחילו לתת שיעורי בית... הוא בכל אופן הודיע שהיה לו כף בבי"ס ובצהרונית. וה-
? היתה אמורה להיות רק 3 שעות לבדה היום. התקשרתי לבדוק ובגן אמרו שהיא כבר מנהלת את הגן ושאלו לאן לשלוח את המשכורת
... אז היא נשארת לבדה עד אחרי ארוחת צהריים ומחר כבר יום שלם כי אני חוזרת לעבודה. זה כנראה הדבר האחד הטוב שיצא לנו מכל המעברים שלה בשנה האחרונה: יכולת הסתגלות מופלאה. כמו
היא נופלת על הרגליים, עושה לימונדה מלימונים וכו´.

anatgri

New member
לא יפה ../images/Emo8.gif

מגיל כה צעיר מנצלים את הילדה לעזור בפרנסת הבית... איזה כיף לשמוע!

*תמי...

New member
טוב אז ככה..... אינגליש- כתבתי

בנות כי------ בדרך כלל האמהות הן הדואגות נורא ולא ישנות מה יקרה עם הגוזלים?????? מה אם יגידו לו משו נ-ו-ר-א ... האבות בדרך כלל סומכים עלינו שנדאג והם רגועים (כי יש מי שדואג
), אז כמובן ההודעה היא גם לאבות המבקרים בפורום. ואצלי ככה- הבן הגדול יב´- בשביתה הבן השני- בחטיבה לומד כרגיל, ילד טוב ירושליים- תינוק של אמא שלו
. והתאומות-עלו השנה לכיתה ו´ וצפויה להן שנה נעימה עם מורה שהן מכירות. ואני- כהרגלי בימים הראשונים של ביה"ס הצטרפתי לצוות האבטחה של ביה"ס בשעות הבוקר (על מדים ועם נשק
)וזכיתי לחיבוקים ונישוקים מהילדים של כיתות א´ שהיו רגילים לראות אותי כגננת מחליפה אצלם בגן ופיייייתאום אני שומרת עליהם בבית הספר. אז שתהייה שנה ניפלאה לכוווווולם הרבה
ו-
ים תמי

English

New member
אצלנו אבא אחראי על הבוקר

והפרידות אמורות ליפול עליו, ואני על האיסוף אחה"צ חברים וחוגים. עד כה כל התירגולת היתה על ילד אחד שזה יותר פשוט, אבל עכשיו עם הצטרפות הבת זה מסתבך. אז ביומיים האלו מתחילת השנה הוא לקח את הבן לביה"ס ואני את הבת לגן. ממחר כל ההפקה שלו לבד ואני סקרנית לדעת איך זה יעבור. הוא כמובן בטוח שיהיה בסדר ואני כמובן כבר דואגת מה יהיה ואיך הוא יסתדר עם שניהם. מבחינה זאת חילקנו טוב את היום: לא יודעת אם הייתי עומדת בזה בעצמי, והוא רגוע כזה שלא דואג, כמו שאמרת, תמי.
וחוץ מזה שמירה נעימה!

מיכל@ל

New member
תמי,בואי קצת אלינו... ../images/Emo8.gif

תגידי,לא בא לך עוד כמה גוזלים,או שמספיק החיבוקים של הקטנים בבית הספר ?

*תמי...

New member
מיכל.. אז בא לי מאוד עוד כמה

גוזלים , אפילו תהליך הייצור שלהם לא מדאיג אותי במיוחד, רק שאני נהנית יותר לטפל כיום בתינוקות של אחרים שכאשר שהם בוכים/ נודניקים/ רעבים או כל נחס אחר אפשר להזדכות עליהם אצל האמא שלהם,כך שאני לפעמים מתפקדת כסבתא מחליפה-וכידוע הסבתות רק נהנות מהנכדים שהם נודניקים שולחים אותם חזרה להורים. או לשחק איתם בגנים כגננת מחליפה- עם הבנים כדורגל ולבנות לעשות תסרוקות. כך שאם מישו פה מחפש סבתא ספייר....מוזמנים. תמי

*תמי...

New member
אתן יודעות שלא מפחידי ז..... ב- :-

קדימה רק תבקשו (ותנו גם כתובת
) תמי

מתינוקות לפעוטות - מעבר חלק!

שאולי עלה בסה"כ מקבוצת התינוקות לקבוצת הפעוטות במעון ויצ"ו ואפילו הגננת שלו "עלתה" איתו ועם קבוצת ילדים די נכבדת. הוא עדיין מוקסם מכל הגירויים החדשים בכיתה החדשה ומתאקלם במהירות. בכל זאת טוב שלקחתי אתמול יום חופשה כי יכולתי להתפנות לטפל קצת בעצמי...

למעלה