נואש... ]:

מר שקל

New member
נואש... ]:

אני לא יודע כבר מה לעשות....אני בן 17 וחצי....ועדיין לא התנשקתי אני כל כך מתבייש בזה!! כל פעם שאני אהבתי מישהי(והיא לא אותי)....וכל הזמן חיכתי כמו טמבל....ורציתי שהנשיקה הראשונה שלי תהיה עם משהי שאני אוהב....ולא יצא לי.....זה לא שבנות לא ניסו לנשק אותי...ניסו ועוד איך ניסו אבל אני דחיתי אותן כי רציתי להתנשק עם משהי שאני אוהב... אני כל הזמן מתאהב בבנות שהכי קשות להשגה.....אני מתאר לעצמי איזה הרגשה טובה וכפית זאת.....ולא יודע אם זה שווה בכלל כל הזמן הזה שאני מבזבז....אני מרגיש כל כך אפסס.... ובטח שתיהיה לי חברה אני אנשק אותה כל כך מגעיל שהיא תיפרד ממני.... ):

B o o o o M

New member
../images/Emo59.gif דבר ראשון אין לך מה להתבייש

ברור שאתה רוצה להתנשק עם מישהי שאתה אוהב וכו', אבל אם אתה כל כך לחוץ בגלל זה אולי כדאי לבקש מידידה טובה שתלמד אותך איך לעשות את זה (אם זה מלחיץ אותך שבחורה תזרוק אותך בגלל זה). ואם אתה בכל זאת מעדיף לחכות- תדע שזו בחירה והחלטה שלך ואני מאמינה שהבחורה שאתה תאהב ותתנשק איתה והיא תאהב גם אותך, תבין אותך ! בהצלחה מאמי

../images/Emo72.gif../images/Emo60.gif נו ו..?

אז לא התנשקת סו וואט? קודם כל..אם הבחורה תאהב אותך,היא לא תיפרד ממך בגלל שנשיקה ראשונה שלך לא הייתה משו... תעשה מה שאתה מרגיש...

original jess

New member
אני ממליצה לך להמשיך לחכות

עד שתגיע האחת. לדעתי, פעלת נכון כשסירבת לבנות שלא אהבת. אין לך ממה להתבייש, אתה רק מחכה לאחת, ואני בטוחה שאותה אחת שבאמת תאהב אותך תודה לך שחיכית לה, והיא תאהב את זה שלא התנשקת עם אפחת שלא אהבת לפניה.

katom400

New member
אני מבין את המקום שאתה נמצא בו

אם אתה רוצה לדבר - 154571602

למעלה