נואשת לחיזוק

poodle1

New member
נואשת לחיזוק

נולדתי ב 22-7-75 בשעה 12:00 בצהריים אני מתעסקת באומנות -ציורים עם לקוחות בחו"ל בלבד ויש תקיעות מסויימת בתקופה זו ורציתי בבקשה לדעת אם אפשר לשמוע ממישהו משפט משמח ומעודד לשנה זו בתחום הקריירה אני מאודדדדדדדד אשמח לתגובה ממשהו poodle

poodle1

New member
היי יונית

מקום הלידה בחדרה -"הלל יפה" תודהההההההההההההההה

nomi12

New member
השאלה הזאת לא מתאימה לפורום.

לפעמים מנתחים כאן מפות של בני שלושים ומעלה, בנושאי אופי כאלה ואחרים.

poodle1

New member
היי

ראשית אני מודה על הנכונות בן זוגי ואני עובדים ביחד אבל כל אחד תורם משהו שונהת לו יש יותר מרווח כי הסגנון יותר מבוקש תודה!!!

לא הבנתי אתם עובדים באותו תחום תפרטי יותר

דרך אגב נפטון בבית 2 מראה על עיסוק באומנות כמקור פרנסה

poodle1

New member
1-11-72

תחרות ממש לא הוא נולד 1-11-72 במנצסטר-אנגליה,שעה לא ידועה לנו חייבת לאמר שאני מתרגשת עכשיו,,,

poodle1

New member
חיובי

כן יש לנו סטודיו בבית לציורים אני בתחום המופשט והוא בגרפיטי אין לנו את אותם לקוחות מן הסתם אבל שיתוף פעולה מלא כצוות

poodle1

New member
מהו האופק שלי?

היי רציתי לדעת בבקשה מהו האופק שלי ועד כמה אופק של אדם משפיע ? ומה אפשר לדעת דרך המפה שלי? ותודה על הניסיון הקודם

האופק שלך הוא אופק מאזניים

מה שאומר שהתכונות החיצוניות שאתה מפגינה הם של מזל מאזניים כלומר חבורותית עדינה ומרבה לפסוח על שני הסעיפים וגם שונוס היא שליטת המפה שלך אלה שיש איזה שהיא בעיה בין ונוס לנפטון כלומר איזה שהוא קופליקט בין האישיות שלך לתחחום בו את עוסקת האם כך הדבר?

poodle1

New member
היי יונית

נראה לי שהבנתי,,, אך תתקני אותי אם אני טועה: זה נכון עניין ההרמוניה וכו ובגלל זה יש לי קשיים להתרכז רק באומנות למרות שזאת האהבה שלי אז לפעמים אני משלבת את זה עם תחום של הפקות דבר שלאחרונה אני מתחילה לאבד עניין, אני כל הזמן מנסה למצוא משהו נוסף כדי להוסיף עניין ללא ספק חולשתי היא "חוסר סבלנות"

למעלה