נהיה לי חושך בעיניים

ענתי44

New member
נהיה לי חושך בעיניים../images/Emo122.gif

אמא ביום חלש. חמש דקות אחרי שהאחות הלכה מאמא המטפלת ואני גילינו שיצאו לה בטוסיק גם טחורים וגם פצעי לחץ כמובן במאבק משותף שטפנו לה, מרחנו משחות, הלבשנו והורדנו מהמיטה. כשחזרתי אחר הצהרים אמא ישנה. כל אחר הצהריים והערב ניסיתי לפתות אותה לרדת מהמיטה ולהחליף טיטול. דבר אל העצים והאבנים.... ואז בערך ב-11 ומשהו בלילה הרחתי את הריח.... המיטה היתה רטובה כולה מפיפי. כל הגופיה שלה היתה ספוגה. הבאתי שוב קערת מים חמימים עם סבון של תינוקות, חיממתי מכנסי לילה וחשכו עיניי פצע לחץ אחד נהיה גדול ושחור זאת בנוסף לגדולים.... שטפתי, מרחתי את המשחה שהאחות נתנה. ואמא נאבקת איתי. מעדיפה להשאר במיטה רטובה ומצחינה. אחרי צעקות עד השמיים וחזרה הצלחתי להושיב אותה על הכסא, בזריזות להחליף מצעים, החלפתי את הגופיה הרטובה באחת נקיה וחמה, הבאתי קפה חם במידה הנכונה שהיא אוהבת ואחרי שהיא שתתה, ראיתי שיש לה כאבים אז נתתי לה משכך. ואז הסיוט הגדול לשכנע אותה לתת לי להרים אותה למיטה. שוב צעקות שלה וגם שלי. בכי שלה ושלי. ואחרי כמעט שעה היא הרפתה מהמאבק בי ונתנה לי להשכיב אותה ולכסות אותה. אני מחטטת מחטטת בתוכי, מחפשת כוחות, אנרגיה טובה ו.... חרב מעין הכוח שלי הפך לביצה טובענית. אני כל כך חוששת מפצעי הלחץ האלה, אני פונה לאלוהים של אריאלה ושואלת אותו, מילא גזרת על האישה המקסימה הזו, אחת מהמובחרות שבראת, שיטיון מוחי, מילא היית גוזר עליה כסא גלגלים ומצב פיזי סיעודי, אבל למה גם וגם? גם לייסר אותה בחולי הגוף ולא להעניק לה תעצומת הנפש, לעשות דליט על התובנה שלה שמקשה כל כך בטיפול. למה ריבונו של עולם? למה? ליבי יוצא אליה למה נגזר עליה לסבול?

zs1957

New member
ענתי, שיהיה לךהרבה אור../images/Emo42.gif בעיניים

אור של שמחה ואושר לא של סינוור. גם לאמא שלי היו פצעי לחץ הישבן ובגב היא טופלה בחבישת גרנופלקס. זה פלסטר בלתי חדיר למים,ניתן להתרחץ ולהתקלח אתו צריך להחליף כל יומיים. מתאים להפרשה קטנה עד בינינוית.ניתן לרכוש בקופת חולים מאחר ואמא שלך סכרתית עדיף להתייעץ עם מומחה. שלחתי לך פרטים במסר אישי. קחי נשימות ארוכות , תחשבי על גלי ים, נחל, פריחה,עצים מלבלבים ברוח.האזיני למוסיקה טובה עם אמא כדי להקטין את הלחץ. שולחת לך חיבוק גדול ונשיקות זהבה

ענתילה , רק חיבוק ענק../images/Emo24.gif

אני לא יודעת מאיפה יש לך את כוחות הגוף והנפש, אך כנראה שאהבה כזו גדולה יכולה להכל!!!! חייבים להתפלל שהפצעים של אמא יחלפו מהר. אני לא מבינה בכך דבר ומקווה שכל העצות והטיפים יעזרו לך למגר אותם כמה שיותר מהר. הלואי שהבוקר יהיה טוב יותר ואמא תקום בחיוך מאיר עיניים. המון חיבוקים, מעריצה אותך ומעריכה אותך, לא מכירה מישהי כמוך!!!! טובה

טילי66

New member
ענתי "ישר כוח"

ענתי אני מורידה את הכובע את פשוט מיוחדת גלי לי מאיפה כוחות הנפש? לא לדבר על הפיזי.היום שוב עברתי יום לא פשוט כנראה מלחץ נפשי פשוט הרגשתי לא טוב האחות מדדה לי לחץ דם והוא פתאום היה גבוה נחתי שם קצת ופשוט הסתלקתי. אני מחכה לחשמלאי ואלך למיטה זה המקום שמתאים לי עכשיו.ענתי יום טוב וקצת יותר קל חיבוק ענק ואוהד תמי

ענתי44

New member
תודה מקרב לב../images/Emo24.gif

זהבה'לה טובה על ההדרכה, אצלנו מגיעה אחות מרפאה שהיא מומחית לפצעים בכלל ופצעי לחץ בפרט, עדנה ואני קיבלתי תדרוך. קיבלנו סוגי משחה למצבים שונים, את הפלסתר המיוחד. בנוסף, היום אחות מבית האבות נכנסה במהלך המקלחת של אמא ובדקה את הפצעים. רכשתי היום את הפלסתרים והמשחות להשאיר בבית האבות במהלך הנופשון.

תמי יקרה , מה שלומך?

אני מקווה שחזרת הביתה ונחת ולחץ הדם נרגע. מה אומר לך? אין ברירה ואת חייבת להוריד את מינון הביקורים אצלו אם את רוצה להתאושש ולטפל בעצמך. נכון, זו לא חוכמה לתת עצות כי מי יודע אם גם אני לא הייתי עושה את אותן שטויות כמו שאת וחני עושות ויותר מדי באות למוסד הסיעודי. אני חושבת שההשפעה עליכן אננה טובה אך בטוחה ויודעת שיש לכן מחויבות עצומה שקשה להשתחרר ממנה. תמילה יקרה , אני חושבת עלייך ולא יודעת מה לומר, רק רוצה שיהיה לך טוב , שהרגליים שלך לא יכאבו , שתחזור לך שמחת החיים ושהימים יהיו מלאים בעיסוקים משמחים. אצלי הכל כרגיל, משעמם ומדכא כמו תמיד וגם על זה עוד צריך להגיד תודה!!! המון חיבוקים ובע"ה נתראה, אוהבת, טובה

למעלה