נהיגה נכונה ...שאלות

עדיישן

New member
נהיגה נכונה ...שאלות

שלום לכולם...ברשותי אוטו מדהים YRV אוטומט. רציתי להתייחס אליו יפה ושיאריך ימים ובלי בעיות, ובגלל זה רציתי לדעת מהי שיטת נהיגה נכונה, למשל - בכביש שנוסעים 70 קמ"ש שהוא מאוד מרומזר, ויש לי ירוק, ודי קרוב אליי יש אדום. האם להאיץ ואז לבלום? האם לסוע לאט לאט זה יותר טוב למרות שיכול לעקב אחרים? ומה בקשר לצריכה של הדלק..? מה עדיף? בנוסף - נניח אני צריכה להמתין ברכב מספר דקות, לא ממש ידוע מראש, הבן אדם הלך נניח להוציא כסף ואולי יש תור. האם עדיף לי לכבות את המנוע, או להשאיר אותו דלק? הן מבחינת הדלק והן מה שיותר טוב למנוע. ועוד בכללי טיפים שיש לכם לנהיגה נכונה ,בעיקר לאוטומט. בתודה מראש.

עדיישן

New member
אה ועוד משהו

כאשר מכבים את המנוע - האם חובה לכבות את הרדיו מזגן וכו לפני שמכבים את המנוע? והאם יש סדר מסויים שצריך לעשות את זה? כלומר מזגן לפני רדיו או משהו כזה. תודה..וסליחה על הבורות

Vdrums

New member
רצוי לא להניע עם מזגן. רדיו לא משנה

לא מומלץ להאיץ ואז לבלום מכיוון שזה מגביר את שחיקת הבלמים, לנסוע רגוע בלי לסחוט את דוושת הגז או הבלמים.

קובי gtr

New member
לא מכיר את הדייצו

אבל בברלינגו שעבדתי עליה המזגן היה מכובה עד שהמנוע לא פעל. ואם נכבה לי המנוע אז המזגן מתכבה אוטומטית

shahf

New member
להרים בלם יד לפני שמשלבים לP

יש פה כמה אנשים עם תהליך יותר ארוך (ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד, לשחרר ברקס ואז להעביר לP). רק לא לשכוח להוריד אותו בתחילת נסיעה

ספל קפה

New member
הכי טוב, תשים ליד הבית תלטף

אותו כל בוקר, תן לו ארוחת ערב, ותנשק אותו ללילה טוב לפני השינה. ככה בטוח ישאר יפה ומדהים, ולנהיגה סתם תחפש איזו סוסיתא אם תמצא.

עדיישן

New member
תודה לכולם חבל שהתשובות קצת

ציניות... אבל תודה למי שענה רציני.

למעלה