נהג מונית הורשע בהריגת נהג אוטובוס

מצב
הנושא נעול.
גם אני הכרתי את נהג האוטובוס מקו 18

ורק תוספת אישית
הכרתי את שניהם. נהג המונית היה בעבר נהג אוטובוס ונסעתי איתו כמה פעמים. כמה עצוב.
הוא היה תמיד נחמד, סבלני ואדיב. הוא היה אחד הנהגים המעטים שאהבתי לנסוע איתם בקו 18. אם אני לא טועה הוא נהג על 318. הפסד גדול...

רועִי

New member
אבא שלי היה יושב תמיד לאכול

הוא היה תמיד נחמד, סבלני ואדיב. הוא היה אחד הנהגים המעטים שאהבתי לנסוע איתם בקו 18. אם אני לא טועה הוא נהג על 318. הפסד גדול...
אבא שלי היה יושב תמיד לאכול
איתו ארוחת בוקר בתקופה שאבא שלי עבד בקו 40

אני עצבני לפעמים וזה הכינוי שלי

נהג מונית הורשע בהריגת נהג אוטובוס
http://news.ep.walla.co.il/?w=//402685
אבל בגלל עצבים להרוג בן אדם ? אני חושב שנהג המונית צריך ללכת לכלא לכל החיים !!! מה זה להרוג בן אדם על הכביש ? מה זה פה ? שיקאגו בתל אביב ? אני ממש עצבני כשאני שומע על דברים כאלה !!! ואני מדליק
לזכרו של נהג האוטובוס ז"ל.

ofer3333niv

New member
הוא חלאה

אבל בגלל עצבים להרוג בן אדם ? אני חושב שנהג המונית צריך ללכת לכלא לכל החיים !!! מה זה להרוג בן אדם על הכביש ? מה זה פה ? שיקאגו בתל אביב ? אני ממש עצבני כשאני שומע על דברים כאלה !!! ואני מדליק
לזכרו של נהג האוטובוס ז"ל.
הוא חלאה
הוא עבד בדן וזרקו אותו והוא מלא מרירות היה חוצפן גדול ועפה מלוכלך הרג אדם ללא כול סיבה נורמלית אני מקווה שאלוהים ישלם לו כגמולו שינמק לאט לאט בכלא עד יומו האחרון מערכת הצדק חייבת לטחון אותו לחלוטין .

בטח שהוא חלאה. חלאת המין האנושי.

הוא חלאה
הוא עבד בדן וזרקו אותו והוא מלא מרירות היה חוצפן גדול ועפה מלוכלך הרג אדם ללא כול סיבה נורמלית אני מקווה שאלוהים ישלם לו כגמולו שינמק לאט לאט בכלא עד יומו האחרון מערכת הצדק חייבת לטחון אותו לחלוטין .
בטח שהוא חלאה. חלאת המין האנושי.
רק חלאה מסוגל לעשות מה שהוא עשה. להרביץ מכות רצח לנהג האוטובוס. אני מה זה עצבני כשאני חושב על זה עכשיו.

נכון מאוד ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif הוא חתיכת דרק !

הוא חלאה
נכון מאוד
הוא חתיכת דרק !

ארזS

New member
אני לא משפטן, אבל למיטב הבנתי

מדוע הוא לא הורשע ברצח?
כדי להרשיע ברצח צריך להוכיח כוונה תחילה לרצוח. זאת אומרת (במקרה הספציפי הזה) שהוא נסע במיוחד כדי לרצוח אותו. ועם כל הסלידה שלי מהחלאה הזה שקוראים לו שי בלזר הוא על בטוח לא התכוון לרצוח את מוריס אמון המסכן. וגם אם בלב שלו הוא החליט שהוא נוסע אחריו (כפי שזה קרה, עד לתחנה הסופית במסוף רכבת סבידור) הרי שהוא נסע כדי "ללמד אותו לקח". ואפילו שאני שונא את החלאה הזה, הוא לא התכוון לרצוח. זה מאוד קשה להרשיע ברצח ואפילו במקרים שלכאורה היו נראים כרצח התביעה הסתפקה באישום בהריגה. יש מקרים שאפילו בלית ברירה מרשיעים בגרימת מוות ברשלנות שזה עוד פחות חמור לכאורה. (למשל בתאונות דרכים שלא נדע קשה להרשיע בהריגה אז בדרך כלל הסעיף הוא גרימת מוות ברשלנות). בקיצור, שלא נדע !

BUGO 54

New member
הוא הורשע בהריגהלא ברצח.

כדי להרשיע ברצח צריך להוכיח כוונה תחילה לרצוח. זאת אומרת (במקרה הספציפי הזה) שהוא נסע במיוחד כדי לרצוח אותו. ועם כל הסלידה שלי מהחלאה הזה שקוראים לו שי בלזר הוא על בטוח לא התכוון לרצוח את מוריס אמון המסכן. וגם אם בלב שלו הוא החליט שהוא נוסע אחריו (כפי שזה קרה, עד לתחנה הסופית במסוף רכבת סבידור) הרי שהוא נסע כדי "ללמד אותו לקח". ואפילו שאני שונא את החלאה הזה, הוא לא התכוון לרצוח. זה מאוד קשה להרשיע ברצח ואפילו במקרים שלכאורה היו נראים כרצח התביעה הסתפקה באישום בהריגה. יש מקרים שאפילו בלית ברירה מרשיעים בגרימת מוות ברשלנות שזה עוד פחות חמור לכאורה. (למשל בתאונות דרכים שלא נדע קשה להרשיע בהריגה אז בדרך כלל הסעיף הוא גרימת מוות ברשלנות). בקיצור, שלא נדע !
הוא הורשע בהריגהלא ברצח.

alantan

New member
עד כמה שידוע לי (ואולי אני טועה),

עד כמה שידוע לי (ואולי אני טועה),
בארה"ב בה יש דרגות של רצח, ניתן להרשיע ברצח ממדרגה שניה אם הייתה כוונה תחילה לבצע בבן אדם הנתקף פגיעה של ממש על ידי התקיפה, וכתוצאה מכך נגרם מוות, אפילו ולא הייתה כוונה להרוג. בארה"ב הבן אדם יואשם רק בהריגה, אם הוא לא התכוון לבצע פציעה כלל וכלל. אבל יתכן שההגדרות שונות בארץ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה