נהג אןטובוס

מצב
הנושא נעול.

uri3722

New member
נהג אןטובוס

נהג אןטובוס
אני נהג אוטוסוס בחברת דן. אם אתם רוצים לשאול שאלות אני מוכן להקשיב

ארזS

New member
נראה לך שהוא יודע מה זה המספר הזה ?

ספר לנו על 336-420 כל מה שאתה
יודע חביבי. תודה !
נראה לך שהוא יודע מה זה המספר הזה ?
אני כבר אמרתי לך כמה פעמים שב"דן" יודעים רק את המיספור הפנימי. אבל מי יודע ? תמיד יש הפתעות.

uri3722

New member
יודע

שאלה לי אליך
אתה יודע משהו על הפריסה המחודשת של קווי דן בעיר?
יודע
בתחילת יולי חברת קווים נכנסת ל"אשכול" קריית אונו חוץ מקו 55 אשר יימסר לידיהם על ידי דן בחודש אוגוסט מחיר הנסיעה בתחבורה הציבורית לפי קוד נסיעה בעיר יירד ל5 ש"ח ככל הנראה. תשובה מבוססת יותר אוכל לתת לקראת סוף החודש.

alexUK

New member
חבר ושכיר

חבר
היום החברה דן כבר לא קופראטיב אלא חברה לכן אני מנוע מלספר לך יותרמזה.
חבר ושכיר
שכיר עובד תחת קבלן, שלוקח 40% מהמשכורת. זכויות השכיר פחותות מאלה של חבר, ויכול להיות מפוטר בכל רגע, לעומת החברים שהינם בעלי קביעות עד הפנסיה. בקיצור - שכיר = עבד.

aviy99

New member
משום מה נדמה לי

משכורת
תלוי מה הסטטוס שלך שכיר או חבר כעובד חדש מגיעים ל כ שש אלף שח נדמה לי אבל עובדים המון שעות כלומר גם ימי שישי וגם שבת
משום מה נדמה לי
שהנ"ל אינו נהג ב"דן". קשה לי להאמין שנהג אמיתי ב"דן" היה כותב כאלה תשובות שגויות. כבר בתחילת דברי אני מתנצל אם אני טועה. אבל אני כמעט בטוח שאני לא טועה ותיכף תבינו למה. דבר ראשון : חברת "קווים", לא נכנסת כל כך מהר ל"אשכול אונו". זה נדחה בינתיים לינואר . עוד משהו : השכירים ב"דן" הם לא עובדי קבלן. הם עובדי "דן" ! ועוד משהו : מהפה שלך לאוזניים של הנהלת "דן" בנוגע למשכורות. נהג שכיר קבוע הכי ותיק שעובד כמו בן אדם (8 שעות ביום) יכול להגיע בקושי ל- 4.000 ש"ח. ואם הוא עובד 2 משמרות ביום אז הוא יכול להגיע ל- 6.000 ש"ח אבל אז הוא יכול לשכוח איך אשתו והילדים נראים. (כי הוא לא בבית כמעט).

גם אני חושב כמוך !

משום מה נדמה לי
שהנ"ל אינו נהג ב"דן". קשה לי להאמין שנהג אמיתי ב"דן" היה כותב כאלה תשובות שגויות. כבר בתחילת דברי אני מתנצל אם אני טועה. אבל אני כמעט בטוח שאני לא טועה ותיכף תבינו למה. דבר ראשון : חברת "קווים", לא נכנסת כל כך מהר ל"אשכול אונו". זה נדחה בינתיים לינואר . עוד משהו : השכירים ב"דן" הם לא עובדי קבלן. הם עובדי "דן" ! ועוד משהו : מהפה שלך לאוזניים של הנהלת "דן" בנוגע למשכורות. נהג שכיר קבוע הכי ותיק שעובד כמו בן אדם (8 שעות ביום) יכול להגיע בקושי ל- 4.000 ש"ח. ואם הוא עובד 2 משמרות ביום אז הוא יכול להגיע ל- 6.000 ש"ח אבל אז הוא יכול לשכוח איך אשתו והילדים נראים. (כי הוא לא בבית כמעט).
גם אני חושב כמוך !

6wheeler

New member
דן כחברה

נהג אןטובוס
דן כחברה
לאורי שלום. הייתי מעוניין לדעת איך מרגישים חברי דן כלפי המעבר מאגודה שתופית לחברה?

כל הכבוד ואני ממש שמח להזדמנות זו

נהג אןטובוס
כל הכבוד ואני ממש שמח להזדמנות זו
ייתכן שראית מה שכתבתי בעבר על תאורה פנימית באוטובוסים - אני מעוניין לשמוע את נקודת הראות של נהג בסוגיה זו. להזכירך (אם צריך): בארצות אחרות מדליקים בשעות החשיכה, בקביעות, תאורה פנימית בעוצמה גבוהה בכל חלקי האוטובוס, ואילו בארץ הרבה נהגים נמנעים מלהדליק אותה, או שמדליקים רק בחלק האחורי, כי היא משתקפת בשמשה הקדמית ומסנוורת את הנהג. איך פותרים את הבעיה בחו"ל? - מתקינים מאחורי מושב הנהג מחיצה אטומה או וילון למניעת השתקפות האור בשמשה. כך יכולים הנוסעים לשהות בסביבה מוארת בלי שהדבר יפריע לנהג. גם בארץ ראיתי אלתורים שונים באוטובוסים בצורת וילונות או ציפוי כהה על גבי המחיצה שמאחורי הנהג, וברור שזה נעשה למטרה זו. האם אתה נתקלת בנושא, ומה דעתך על הפתרון המקובל בחו"ל ואפשרות יישומו בארץ, מבחינת קבלתו ע"י נהגים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה