נהגי המוניות נגד
-ישראל...,

מצב
הנושא נעול.
יש תקדים משפטי בעניין דומה

נהגי המוניות נגד
-ישראל...,
עקב הפרסומות בתקשורת המציגות את נהגי המוניות כצוחקים על הנוסעים,וממליצה להם להעדיף את הרכבת.
יש תקדים משפטי בעניין דומה
מי שזוכר יש פרסומת שרצה לא מזמן ועדיין לפעמים עם "שוקה" הסוכן ביטוח והסוכנים התעצבנו מאוד ועתרו לביהמ"ש נגד "ביטוח ישיר" בגין לשון הרע, במקרה הספציפי שלהם לא שפר עליהם מזלם:
http://www.albit.co.il/news/new27a-3-2011.htm

אני בטוח שגם פה אם למשרד הפרסום ולרכבת ישראל כלקוח שלהם היה שכל מועט, הם בדקו את העניין טוב מבחינה משפטית לפני ואני לא אתפלא אם פס"ד זה שידוע בעולם הפרסום אף חיזק את החלטתם ללכת בכיוון הזה. ורק לידיעה, פס"ד בתאוריה אינו סופי ולא הגיע עדיין להכרעת בימ"ש עליון ולכן לא מוצה עדיין ההליך המשפטי במקרה דומה בתיאוריה עד הסוף.

הייתי מציע להם

נהגי המוניות נגד
-ישראל...,
עקב הפרסומות בתקשורת המציגות את נהגי המוניות כצוחקים על הנוסעים,וממליצה להם להעדיף את הרכבת.
הייתי מציע להם
ללכת על השילוט שהרכבת מפזרת עכשיו בתחנות. להציג את השלט "לחטוף קצת נוף" דרך חלון רכבת מטונף. את ה"להניח את הראש" עם נוסע המגן על אוזניו נגד בני נוער צווחנים וכן הלאה.

אלון 58

New member
שוה לנסות!

הייתי מציע להם
ללכת על השילוט שהרכבת מפזרת עכשיו בתחנות. להציג את השלט "לחטוף קצת נוף" דרך חלון רכבת מטונף. את ה"להניח את הראש" עם נוסע המגן על אוזניו נגד בני נוער צווחנים וכן הלאה.
שוה לנסות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה