נדב

פ ר פ ר 18

New member
נדב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למה האיי סיי קיו שלך אף פעם לא מחובר????

NaDaV18

New member
כי אני לא ממש אוהב אותו.

גם ככה כל מי שיש לי שם,אתם פה אז מזה משנה. איך היה? קמנו כל יום בשעה 2 בצהריים,קיבלנו אוכל לחדר במלון ,ירדנו לבריכה,הלכנו בלילה למסיבה וחזרנו עם חברה או שלא.. ירינו,שמרנו,אכלנו מנות קרב,שרדנו איכשהו. היה דיי נחמד הפעם לעומת פעמים שעברו אפילו כבר לא חם לישון באוהלים בלילה..... היה רק סיט הנסיעה הבייתה,שאתה עמד בתך אוטובוס מפוצץ באנשים במשך שעה,ומקווה שזה שעומד לידך הוא לא מחבל או משהו בסגנון

ממממ אמא´לה....נישמע מאוד מפחיד...

אוף כנראה מחר יש עוד שביתה ויש לי חום- כאילו באמת חום כזה כמו שחולים, לא יודעת למה ואני חצי משותקת, איזה מצב מגניב אה? או שלא!!!!! טוב יש אנשים במצב יותר גרוע...:)

Silviya Bamper

New member
במנות קרב יש במבה../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

אור! מזה החום הזה תקוע עכשיו?! באסה! אבל עכשיו אפשר להתפנק קצת... אמא אויש כואב לי הראש... את יכולה להביא לי את זה ואת זה ואת זה? וחלאס עם השביתה! תנו ללמוד בשקט!

רותם טל

New member
אהה מה אתם אומרים על החזרה שלי הפעם

בעברית.. אני רוצה בית ספר, עכשיו משעמם לי, חרא לי, נמאס לי, אני רוצה לראות את כולם, רוצה לעשות בלאאאאגן בשיעורים, להוריד ת´ראש ולשחק אותה חמודה ולא חוצפנית כשהמורה צועקת עליי, להכיר את המחנכת החדשה שלי... להפסיק להשתעמם ואור..מה חום מאיפה זה נפל עלייך עכשיו.תתפנקי אצל אמא

../images/Emo10.gif

לא יודעת אני מרגישה רע בא לי להקיא כל רגע וחברה שלי חסרת הרגשות מנסה לשכנע אותי לבוא אליה... אמא ישנה...בעעעע ואני סתם מתפנקת וחורשת על הטלפון ללא תכלית... חחחח מישהו שדיברתי איתו אתמול בטלפון עושה לי היום באי סי קיו "תגידי את שרה או משהו בלהקה?" אז אני לא מבינה מאיפה השאלה נפלה עלי אז שאלתי מה הקשר? אז חחחחחחחח הנה הקטע המצחיק, הוא אומר שיש לי קול מדהים...חחחחחחחחח חחחחחחחח חחחחחחח יוווו עוד כואב לי הבטן.....חחחחחחחח

רותם טל

New member
חחחחחח אור שבמקהלה..

זה מזה לא נשמע טוב.. אבל גם אם יש מחחר בית ספר אז במילא את לא הולכת...... כי את חולה

אבל זה היה מצחיק ביותר! פחחחחחחח

אני שמה תמונה ותגידו אם הוא לא מושלם...:) (זה לא זה עם הלהקה...)

רותם טל

New member
ממש רחובות........

אני יותר קרובה אלייך מרחובות אני גרה ב...(לא לצחווק עכשיו).. באשקלון חור בתוך חור.. ומאיה את תופסת את כל השווים תסדרי לי איזה אחד, שתיים, שלושה

NaDaV18

New member
את..את תסבירי לי עכשיו

איך הוא חתיך? את רואה את הגוף שלא? לאאאאאא אז הוא לא חתיך אם כבר יפה.. אוו שיש פה אחת שמגדת עתידות..

כן כמובן שהכוונה הייתה ליפה...

האמת שהוא ניראה לי ממש יפה במיוחד, גם בגלל האופי המדהים שלו אבל גם כי תיארתי אותו שונה, אין לי ציפיות גדולות מאנשים בשביל למנוע אכזבות ככה שזה כיף להיות מופתעת לטובה לעיתים קרובות...:)

למעלה