נגני IKO

gabimaor

New member
נגני IKO

חיפשתי בפורום וראיתי שמדובר בנגן מדבקה. OK,אבל האם יש פה מישהו שקנה אותו ויצא לו להתרשם ממנו? האם הוא נותן תמורה טובה למחיר? תודה
 

gabimaor

New member
טוב,אני מבין

לפי ה"אין תגובה" שאין ממש ניסיון לאנשים עם הנגן. אז שאלה חדשה,איזה נגן מומלץ בטווח מחיר של באיזור 700 ש"ח? כמובן שעדיף 1 ג'יגה,סוללה פנימית ואפשרות לטעון אותו לא רק דרך USB.אם יש עברית מצוין אבל לא הכי קריטי. תודה,ואם בכל זאת מישהו מכיר את ה IKO אשמח לשמוע עליו.
 

יאיר B

New member
אין הבדל בין סוגי נגני המדבקה.

כולם באים מאותו מפעל בדיוק וההבדל ביניהם הוא בעיצוב של הפלסטיקים החיצוניים. 1GB עם סוללה פנימית זה קצת בעיה (אני לא ממש מכיר, בטח לא במחיר הזה). סוללה רגילה במחיר הזה ל-1GB: MPIO FY600 MPIO FY700 סאנדיסק סנסא M240
 

gabimaor

New member
OK

אם כל הנגנים הללו מגיעים מאותו מפעל מה גורם להם להיות כל כך גרועים? מה החסרונות הרציניים שלהם? לגבי MPIO וסאן דיסק,על מי מהם היית ממליץ ולמה אם אפשר?
 

gabimaor

New member
סליחה על ההפצצה

אבל המשכתי לחפש רק בחברות הידועות לפי ההמלצה שלכם. מצאתי את הנגן הזה IRIVER IFP-799. מה אתם חושבים על זה?
 

יאיר B

New member
לאיריבר נגנים טובים מאוד.

לאחד ממומחי הפורום יש את הנגן הזה ויש לו רק שבחים עליו.
 

יאיר B

New member
מה גורם לנגני המדבקה להיות גרועים?

- איכות החלקים שמהם הם מורכבים, - בקרת האיכות (שלא קיימת...), - תוכנה עם בעיות (הרבה באגים, לפעמים יש בעיות עם העברית), - יש סיבה למחיר הזול שלהם. לדעתי MPIO הם יותר טובים מסאנדיסק. סאנדיסק זו חברה שמתמחה בזכרונות פלאש והחלה לייצר נגנים לא מזמן. MPIO יותר זמן בעסק והנגנים שלהם עושים רושם של טובים יותר (אם כי בארה"ב סאנדיסק היא להיט....).
 
למעלה