נגן MP4 עם מצלמה

yuvich

New member
נגן MP4 עם מצלמה

האם אתם ממליצים? כדאי? מה אתם חושבים?

elan4

New member
איכות רוגע

לא כי 1.מצלמה לא איכותית 2.החברה לא מותגית (כמו iko וכל השמות מזרים ימצרים את אותו מוצר רק בשם שונה) כן: כן מחיר זול כן בשבל הילד שלא צרך איכות

yuvich

New member
חשוב לי איכות הסאונד והתמונה...

אבל אני רוצה גם מצלמה! אם אפשר וכדאי..

tweeg

New member
אין מכשיר כזה

חוץ מאיריבר שעולה 2000 כל השאר זה זבל...

tweeg

New member
אין מכשיר כזה

חוץ מאיריבר שעולה 2000+- כל השאר זה זבל...

yuvich

New member
אז מה לקנות? מה אני עושה?

אם הכל זבל אז למה לא לקנות את הMP4 עם מצלמה? מה הכי פחות גרוע? SANDISK?

RoyBO

New member
ענו לך

את רוצה לקנות ולהתעקש על מצלמה אז תקני. אני בעד לקנות מכשיר לצורך מתאים, כל מכשיר וייעודו. את רוצה מצלמה תקני מצלמה, רוצה נגן MP3 תקני רוצה סרטונים תקני נגן סרטונים

ts9

New member
תלוי בתקציב... לדוגמא:

נגן של סאנדיסק יאלה לך בערך 400 ש"ח ל2 גיגה (נגן סבבה) http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=410905 מצלמה סבירה וקטנה: http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=505390 ויש עוד המון.... תגיד מה הדרישות שלך ותקבל...

yuvich

New member
מצלמה אני לא אקנה כי

אני לא צריך מצלמה רצינית, יש משהו כזה להורים ואני לא אקנה סתם... אבל לגבי MP4 אני מוכן להשקיע עד 400

ts9

New member
אוקיי... אז עדיף שתשקיע את הכסף במכשיר טוב

סנדיסק-קריאיטיב-איאודיו-איריוור-מיזו ושאר אלו שמומלצים כאן בפורום... אם אתה צריך מצלמה... פשוט תקנה אחת, מצלמה בMP4 או חפיץ (גאדג'אט) אחר פשוט לא עושה את העבודה (עניין של גודל העדשה וכמות האור שהיא קולטת אבל זה כבר בפעם אחרת). ומצלמה סתם בשביל להגיד שיש זה דבר שמייקר את עלות המוצר ובדרך כלל מוריד מאיכותו הכללית של המוצר...

יאיר B

New member
טוב שאתה לא רוצה גם פרקולטר ../images/Emo6.gif

נגן נועד לנגן מוזיקה. זה הכל. זה שהוסיפו גם את האפשרות לוידיאו, זה רק בגלל התחרות בין החברות (וגם זה סתם קשקוש בנגנים הקטנים בגלל שלא רואים כלום על המסך שלהם). מצלמה נועדה לצלם תמונות ולא לעשות עוד דברים (וגם בעוד 100 שנה לא ייצרו נגן עם מצלמה שידע לצלם תמונות כמו המצלמה הכי זבל שיש).. כנ"ל לגבי סלולארי.

yuvich

New member
חח מה יש?

צריך לשאוף למצוינות בעידן הטכנולוגי שלנו!!

O

omerdav

Guest
אבל עוד לא הגענו אליה

אז תסתפק בנגן נטו.

יאיר B

New member
זה לא עניין של מצוינות. כשיש לך מכשיר שעושה

המון פעולות מתחומים שונים, הוא עושה את כולם בצורה בינונית (בגלל שהוא לא מתמחה בכלום). בהשוואה למוצרים יעודיים יש לך כמובן את הנושא של החסכון במקום/מחיר. החסרון הוא באיכות התוצאות וכמובן שאם המוצר הזה אובד/נגנב אתה נותר בלי הרבה פונקציות.

למעלה