נגן DVD תומך DivX\XviD וכתוביות

AdiX

New member
באם אתה לא "מוגבל טכנולוגית"

שקול שימוש ב Media Hubs (חפש בפורום הודעות מהחודש האחרון) התקצבי דומה ל DVD סביר (250$) ותקבל הרבה יותר. ניתן לחבר אותם ברשת איכותית כך שאתה נפטר גם מבעית הכבלים. גילוי נאות: לא יצא לי לבדוק אחד כזה באופן אישי. דרך אגב האם למישהוא כן יצא להתרשם ממכשיר כזה?

motir

New member
אני הייתי ממליץ על פתרון אחר

אל תשכח שגם ל-MEDIA HUBS יש בעיות עם כתוביות בעברית, כי ה-DECODING נעשה בחומרה של ה-HUB עצמו ולא ע"י ה-PC. דווקא למשתמש הביתי הלא-דורש-איכות וה-"לא מאותגר טכנולוגית" הייתי ממליץ על אחד מהמוצרים ששולח אות וידאו מהמחשב לטלויזיה ואות IR בחזרה, בשילוב עם שלט IR פשוט למחשב. היתרונות: - פתרון זול (ראיתי משדר/מקלט כזה ביוניברס קלאב במחיר של פחות מ-400 ש"ח) ושלט IR בסיסי עולה בפלונטר 70 ש"ח. - אין צורך להתקין כלום על המחשב, ואפשר לראות כל דבר בסלון, כל מה שהמחשב יודע להציג. החסרונות: - איכות הוידאו לא משהו (חבר שלי החזיר את המוצר ליובירס קלאב כי הוא טען שהאיכות גרועה, אבל הוא צופה בטלויזיה 50" אז אולי בטלויזיה קטנה יותר לא תהיה הבעיה הזו) - צריך עדיין לקנפג את השלט כדי שישלוט על המחשב. בכל מקרה, עדיף DVD קורא כתוביות

AdiX

New member
מישהוא טען שהשנה תהיה שנת ה Hubs ?

לפני כמה ימים הועלתה ההטענה שהשנה תהייה שנת ה Media Hubs. נראה לי שהנושא לא כל כך פשוט.

למעלה