נגמר לי החשק

Silly Wisdom

New member
נגמר לי החשק

נגמר לי החשק לאכול נגמר לי החשק לישון נגמר לי החשק לבכות נגמר לי החשק לאהוב נגמר לי החשק לדעת נגמר לי החשק לחייך נגמר לי החשק לזייף נגמר לי החשק לשנוא נגמר לי החשק לבעור נגמר לי החשק לצוף נגמר לי החשק לחשוב נגמר לי החשק לכאוב נגמר לי החשק לכתוב נגמר לי החשק לאמת נגמר לי החשק לשקר נגמר לי החשק לחשק נגמר לי החשק לחיות.

little snoop

New member
ללכת מתה.

זה הדבר היחיד שעוד לא נגמר לך החשק.. איך אני יודעת? עייני בהודעה שהכנסת, נגמר לך החשק להלך? לא. נגמר לך החשק למות? לא. מה קרה סיילי?

Womanizer99

New member
מעכשיו תעשי את הכל

בלי חשק
מי אמר שלחיים צריך חשק?

Netta79

New member
../images/Emo13.gif

איך קוראים לו ? נראה לי שאת בגיל הנכון ... החים רק הולכים ומשתפרים עם הגיל ... תחזיקי מעמד

Silly Wisdom

New member
לו? מי זה לו? :O

החיים אצלי הולכים ומתחרבנים- סליחה על הביטוי-אבל זה פוליטקלי קורקט.

Netta79

New member
...

"איך קוראים לו" זה מה ששואלים בד"כ כל בחורה מבואסת (מתוך נקודת הנחה שכל הבאסה בשורה התחתונה היא על בחור שהיא מעוניינת בו ולא הולך - זה סתם בגדר בדיחה ...) החיים שלך כרגע הולכים ו"מתחרבנים" אבל זו תקופה כזו ... מי ששר שגיל 16 "הכל כזה מן קצפת ודובדבנים" כנראה היה בן 10 ... להיות נער /ה זה לא קל , תקופה מגעילה שהכל בה נראה זוועה , אבל לפי מה שאני רואה מסביבי , החיים בגדול רק הולכים ומשתפרים , את תהיי עצמאית יותר , תוכלי לקבל את הבחירות שלך , תתבגרי , תכירי מישהו שיאהב אותך ואת אותו , החברות לא יהיו כפי שהן היום ... יש אור בקצה המנהרה ...

Silly Wisdom

New member
אני כבר מזמן

לא בת 16. ולמדתי כמה דברים על החיים. "הולכים ומתחרבנים" זה הביטוי המושלם למה שעובר עלי. זה קשור למחלה מסויימת. ואיתו דווקא סבבה.

Tsuf w

New member
לכי תעשי משהוא שאת אוהבת

זה יחזיר את החשק לרוב הדברים:)

Tsuf w

New member
החשק אלי גם ניגמר?0.0איה!!!!

אני בן אדם חיובי וטוב מה עשיתי רע?!(דורשת לדעת!)

Tsuf w

New member
צוף XD

עיזבי ניראה לי היתקוונת לדבש (אבנתי את זה לא נכוןXD)

למעלה