נגיעה קטנה..

נגיעה קטנה.. ../images/Emo23.gif

נגעת בי בידך מוללת את הפטמה הבטת בי מעט במבוכה כאילו ביקשת סליחה ואני כה רוצה כה משתוקקת למגע ידך נגעת בי בלשונך לאט לאט מעט ביראה כאילו מבקש הסכמה שאעניק רשותי אעניק הסכמתי לאט לאט ברכות החדרת לשונך אל מתיקות שפתיי חפנת לשוני ינקת את נשמתי והרגשת את דמך נבלע בדמי.. היינו אחוזי תאווה היינו אחוזי תשוקה.. נגעת בי באיברך הזקור לחשת המותר האפשר רוצה בך חושק בגופך חושק במגעך רעב למגע עורי בעורך ולחשתי מחכה ממתינה רק לך

kk11

New member
הצמאון הגדול ../images/Emo23.gif

יושב אני הרחק במדבר החם והשקט וליבי כמהה אליך וגופי אלייך קורא רוצה אני לחוש את גופך לאט לאט ברכות ללטפך להתרפק על חום גופך ובתאווה לנשקך לרקוד עימך מחול שדים רק שנינו ככה מתגלגלים ופאום שניים הופכים לאחד ונרדמים למגע יד יד להעביר ברכות את הורד על גופך להצטמרר קלות למגע ידך ואז באוזנך אני אלחש אני שלך

רעבה אליך ../images/Emo23.gif

רעבה אליך יקירי.. רעבה אליך משוש נפשי.. צמאה לנשיקתך.. צמאה למגע בשרך... צמאה ללחוש באוזנך.. אוהבת אותך.. ללקק תנוך אוזנך.. להביט אל תוך עיניך.. לישק שפתייך.. רעבה אליך יקירי.. רעבה למגע גופי על גופך.. למגע בשרי בבשרך... להביט אל תוך עיניך.. לשקוע במצלותיך.. ללטף את פניך ברכות... ללטף בחמימות.. ללחוש יקירי.. ענג אותי.. רעבה וצמאה למגעך.. כשיכור לטיפה המרה... כנווד למקל טיוליו... כרקדנית לבמת ריקודה... כצייר למכחול.. רעבה צמאה רק לך אהובי.. רק לך יקירי... להתאחד גופך בגופי... נשמתך בנשמתי... ולרוות ממך צמאוני... לשבוע עד סוף רעבוני...

kk11

New member
רקוד הנשמות.. ../images/Emo23.gif

לפגשך גוף לגוף עירומים כביום הלידה לאחד גופות ברקוד הקדמון ולתת חופש לדמיון ברגע איחוד הנשמות ונפש אל נפש מתאחדות וביחד אין רוקדות רוקדות מעל גלי הים מרחפות מעל כולם יד ביד אוחזות למגע שפתיים לוהטות וביחד מעופפות לקול התנשפות והתנשפות שתיים שהופכות לאחד וביחד רוקדות לעד למגע עור בעור ישירו את המזמור הן ישירו את שיר התקוה שיר החם על אהבה שיר על צחוק ואושר שלעולם לא יגמר

ואתה תהיה מורה מחול האהבה שלי ../images/Emo23.gif

רוצה לרקוד איתך עוד ועוד.. ללמוד איתך את ריקוד האהבה.. להצמיד זרועי אל זרועך.. מפזמת לי לאט.. בשקט מתענגת... מרגישה את זרועך מלטפת... כמה יפה הוא הצליל הנוגה... כמה נעים הצליל הרפה.. רוצה להגביר את עוצמת המנגינה... רוצה לגעת בחיוך זווית שפתך... מאירות עינך... נעים חיוך.. כובש הוא את ליבי בסערה... בוא למדני עוד ועוד... את זה המחול... עוצמת עיניי בחשיכה... עוצמת עיניי ומדמה את מבטך... אוהבת את החום הזורם... אוהבת את העוצמה ... את האחיזה.. שלך בביטחה... מורה נפלא.. האם נוכל עוד ועוד לרקוד.. האם אוכל עוד ועוד ללמוד... והרי בזרועותיך נמסה... אל עיניך מביטה ... ויודעת שאיתך ורק איתך.. רוצה לרקוד גם את הריקוד הבא... הנרקוד את מחול האהבה.. שנית והפעם ביתר בטחה.. מבטיחה להיות התלמידה הכי טובה.. כי אתה המורה הכי נפלא...

kk11

New member
המגע המושלם...../images/Emo23.gif

נפגשנו שניים כחולים הפכו השמים הכוכבים החלו לרקוד ולעולם לא יפסיקו עוד למגע נשמה בנשמה הנפש רוקדת במקומה והירח עלינו מאיר לשמור על השיר שיר הנשמות הבוערות אש אהבה אותנו עוטפת ואני נותן לך להוביל להראות לי את השביל כמו עיוור אני הולך צמא לכוח אהבתך נשמתי לך צמאה וגופי אליך קורא אצבעותי אלייך עורגות ותמיד אארצה עודדדדד

המגע החם .. ../images/Emo23.gif

כבשת את ליבי בסערה.. הגעת אל עולמי .. ערום וערייה.. הגעת וברק פגע ברעם... מנסה להבין .. איך ולמה.. האם שנינו אכן רוקדים.. את הריקוד המטורף הזה.. את ריקוד האהבה הזה.. האם המחול שייך רק לנו.. האם אוחז אתה בגופי.. אוחז במותני.. נפשגנו שניים בין ים לשמיים.. נפגשנו לחצי שניה.. ומשהו קרה.. משהו ארע.. ליבי הפסיק לפעום.. הפסקתי לנשום.. ורציתי רק אותך.. רק לנשום איתך עוד נשימה קטנה.. לטעום את מגע שפתייך.. לחבק מותניך.. ולדעת שאתה ואני צמודים.. נוגעים.. נשמה לוטפת נשמה.. חיבוק מצטרף לנשיקה.. ומגעך רוטט בגופי.. מעביר צמרמרות בגבי ... ולא קר לי.. לא חם ... רק רוצה עוד לנשום.. את נשימתך .. לחוש את חומך.. לגעת בתאוותך... לדעת אותך.. ולהצמד רק לעוד דקה.. למגע החם שלך..

ואתה תהיה מלכי ../images/Emo47.gif ../images/Emo70.gif

למלך שלי! כן לך! רוצה להיות ממלכתך. אהובתך, להיות לצידך כשקצת עצוב, ללטף את פניך, לחבק מותניך, לנשק את שפתיך, לטעום כל חלק מגופך, רעבה למגע שלך. לידיך הלוטפות את שדיי, לאיברך הזקור מול עיניי, רעבה לטעמו המתוק. בפי. בתוכי. בגופי. זוכרת את מבטך... את מגע עורך בגופי, היה זה הלילה הראשון שידעתי, שהרגשתי, שהבנתי, שאולי זה הלילה האחרון. היינו רעבים .... גופותינו להטו באש התשוקה, ליבותינו דפקו בחוזקה, וידינו גיששו באפילה, ורציתי לומר לך מילה קטנה. מלכי אתה!!! ואני אהיה לך הממלכה

kk11

New member
השתעבדות... ../images/Emo23.gif

כשנגעה ידי בידך השתעבדתי לנפשך הגוף התמכר מהר והנפש לא מוכנה לוותר הגוף רוצה לטעום כל פינה בך היום השפתיים אלייך נמשכות והנפש נלכדת עוד למגע שפתייך בשפתי אבדתי את חושי טעם הנשיקה היה מתוק ואמרת לי עוד את גופך התחלתי לנשק לאט לאט מפנק כלפי מטה זוחל למגע גופך המתערטל גופי שלך לעד והנפש לא תפחד שלך היא לעולם בתקוה לשמור על הקים.

רוצה להיות פסנתר חייך ../images/Emo79.gif

הוא הביט בעינה.. והשפיל מבטו ושם בצד עומד אותו פסנתר ישן מוכר כמה רצה ללטף שיערה רצה לנשק את שפתה רצה לגעת בגופה בנשמתה הזכה להצמיד שפתייו ללא בושה אך הוא פרט על הקלידים השחורים הלבנים וניגן עבורה בשבילה את המוזיקה שכה אהבה היא נצמדה אל גופו נצמדה אל גבו משתוקקת ולו לעוד דקה להרגיש את ליבו מול ליבה להרגיש את זרועותיו על חזה להרגיש את טעם שפתייו על שלה והוא פרט עבורה את המנגינה המוכרה המנגינה הישנה וגופה בער בתשוקה גופו בער עבורה רצתה להתמסר ללא בושה להרגיש גברותו בתוכה לחוש את העוצמה של גופו בגופה וידיו אחזו בידה גיששו רעבו אל טעמה וגופה היה עבורו פסתנר חייו וגופה היה מנגינת חייו.. והפסנתר הישן עמד דומם בפינה כאילו פרט עבורם את אותה מנגינה ישנה עתיקה אך כה מוכרה...

למעלה