נגוז חלום ההריון הטבעי

מצב
הנושא נעול.

קרן פ

New member
נגוז חלום ההריון הטבעי../images/Emo3.gif

נגוז חלום ההריון הטבעי

הלכנו לעשות בדיקת זרע, סתם כדי לדעת איפה אנחנו עומדים, כי הדופלר הראה שיפור גדול בוריקוצלה, וכי היו סיפורי ניסים פה בזמן האחרון ובעיקר כי בשקט בשקט התחלנו לדבר על עוד ילדים. היום קיבלתי תשובה מתה"ש שהמילה שחזרה בה הכי הרבה פעמים הייתה FEW.. כשיש ספירה של פחות ממליון הם לא נותנים מס' מדוייק וגם לא תמונת מצב מרפולוגית ( שאין לי ספק שהיא גרועה, ע"ב הנסיון ), אבל בכל מקרה זה לא משנה כי המשמעות היא שגם הטיפולים הבאים יהיו עם איקסי. לא החלטתי ממש איך אני מרגישה, אבל רציתי לדבר על זה ופה אני מרגישה הכי חופשי.. יום טוב, קרן

אמאלה2

New member
הי כבר החלטנו שבאיקסי יוצאים

נגוז חלום ההריון הטבעי

הלכנו לעשות בדיקת זרע, סתם כדי לדעת איפה אנחנו עומדים, כי הדופלר הראה שיפור גדול בוריקוצלה, וכי היו סיפורי ניסים פה בזמן האחרון ובעיקר כי בשקט בשקט התחלנו לדבר על עוד ילדים. היום קיבלתי תשובה מתה"ש שהמילה שחזרה בה הכי הרבה פעמים הייתה FEW.. כשיש ספירה של פחות ממליון הם לא נותנים מס' מדוייק וגם לא תמונת מצב מרפולוגית ( שאין לי ספק שהיא גרועה, ע"ב הנסיון ), אבל בכל מקרה זה לא משנה כי המשמעות היא שגם הטיפולים הבאים יהיו עם איקסי. לא החלטתי ממש איך אני מרגישה, אבל רציתי לדבר על זה ופה אני מרגישה הכי חופשי.. יום טוב, קרן
ילדים יפים, לא?
מקווה מאוד שלמרות התוצאות תצליחו להגיע להריון המיוחל במהרה.
גדול

קרן פ

New member
תודה אמאלה, והנה הוכחה לתוצאות

ילדים יפים, לא?
מקווה מאוד שלמרות התוצאות תצליחו להגיע להריון המיוחל במהרה.
גדול
היפות של איקסי- תמונה של בן ודן מראש השנה עם חברה שלי
.

עם כאלה שני יפיופים קטנים

.
עם כאלה שני יפיופים קטנים
איך את יכולה אפילו לחשוב על לקחת סיכון עם הריון טבעי?
זה לא פייר שאחותם תהיה פחות יפה מהם!

קרן תגידי את נורמלית? מה לך לחפש

.
קרן תגידי את נורמלית? מה לך לחפש
ברגיל תראי איזה יפיופיים יש לך באיקסי מזכיר לי שכששאבו לי באה תמר מהמעבדה ושאלה אם נלך על הפרייה רגילה (לאבי היה 35 מיליון) אמרתי לה תגידי את נורמלית יש לי יפייפה בבית מאיקסי וזה על בטוח מה אני מחפשת משחקים עם 4 עוברים ואם לא יצליח הרי אני אוכל את עצמי.

Mרוצה

New member
עצוב כשחלום מתנפץ

נגוז חלום ההריון הטבעי

עצוב כשחלום מתנפץ
אבל מה לעשות, צריך להשלים עם המציאות. וגם עם הנתונים הלא-מרשימים האלה, כבר היו ניסים מעולם... אז מתי אתם מתחילים שוב?

קרן פ

New member
האמת, זה קצת הוציא לי את האויר

עצוב כשחלום מתנפץ
אבל מה לעשות, צריך להשלים עם המציאות. וגם עם הנתונים הלא-מרשימים האלה, כבר היו ניסים מעולם... אז מתי אתם מתחילים שוב?
האמת, זה קצת הוציא לי את האויר
מהמפרשים.. לא מרגישה עדיין ממש בשלה לחזור לטיפולים עם שני ילדים בני שנה ותואר שצריך לסיים מתישהוא
,אז ככה שאני לא ממש יודעת מתי נתחיל שוב. תמיד רציתי 4 ילדים בהפרשים קטנים, אני מקווה שאני ארגיש מוכנה נפשית בקרוב. יום טוב, קרן

איזה באסה...

נגוז חלום ההריון הטבעי

איזה באסה...
גם אנחנו חלמנו על הריון טבעי. אחרי כמה חודשים של נסיונות הבנו שחבל על הזמן וצריך ללכת על הדרך המוכרת והבטוחה
זה מבאס ומעצבן אבל עם התוצרת המופלאה שיש לנו בבית (והתוצרת שלך מופלאה בהחלט!) זה שווה הכל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה