נגד דחוף הצעה על מקום 1

efi691

New member
חחחחח או שתשלחו סיועים או שאני ..

גורם להצעה לעבוררררר ....חחחחחחחח אני חדש גם מחסל לכם ערבים ואף אחד לא עוזרררררר גם ככה אתם החזקים רק גדלים אז לפחות תעזרו לנו הקטנים בסיועים חשבתי שאם אני אציע אז תשימו הרבה שוחד ואני רואה גם בזה אתם קמצנים ...ואל תידאגו כל זה היה ענין של אסטרטגיה שתשימו שוחד ...המדינות שהציעו ימחקו הרבה לפני סיום ההצבעה. אני יודע שזה הקפיץ פה כמה אנשים תרגעו......ואפילו אל תנסו לחסל אותם חבל על התורות ...

hen1xc

New member
א אל תאיים

כי אם תמשיך אני ישכנע את אליסף שתעבור טיפול קשה ב חבל אתה סתם עושה דווקא ג זה שאתה מחסל ערבים זה לא נותן לך לגיטימציה להעביר פה ביקורת על כל אחד ד אף אחד לא אוהב שעושים לו דווקא אז תהיה זהיר ידידי כי האיחוד לא אוהב את זה

amith11

New member
כנס

בתןר אחד חדש אתה פותח את הפה שלך יותר מידיי, כדי שתתחיל להירגע קודם תלמד איך לשחק לפני שאתה בא עם הטענות שלך "אני חדש גם מחסל לכם ערבים ואף אחד לא עוזרררררר .." מי אתה בכלל שתעביר פה ביקורת על הדרך שבה אנחנו עובדים, אם אתה חושב שחיסלת מדינה או שתיים זה עושה אותך פה משהו אז אתה טועה

hen1xc

New member
עמית העניין טופל

בכל מקרה רק להבהרה כללית 70% מחברי SVF יודעים להחליף איפי בצורה מקצועית לחלוטין אין פה מה להתווכח לא טעם ולא על ריח המשך משחק מהנה.

efi691

New member
כנס

ועכשיו צאאא ותחשוב על מה שכתבת....אני חדש.....לומד לשחק......ומעביר ביקורת על הדרך שבא אנחנו עובדים ...בקשה לי אליך תקרא את כל הודעותי שוב...

amith11

New member
תמשיך לדבר מסריח

לא מעניין אותי מאיזה ברית אתה, אליי אל תפנה בחיים שלך. שחקנים שלי יהיו קודם כל בני אדם ויידברו בכבוד בלי קשר לכמה כוח הם מחזיקים, גם ביקורת יש דרך להעביר בצורה מכובדת.

efi691

New member
כן זה הצבאות שלי ..רק לידיעתך ...

אלו מדינות שהצביעו בעד ..להפעיל לחץ ואם אחת מהם תותקף אני אגיד לך תאמת אני מחזיר מלחמה כבר כתבתי למטה את הסיבה לכך ....

GangLandx

New member
אני ישן קבוע ופרטים קטנים לא מעניינים אותי

יש פה אחרים שיאירו את עיניי ..

efi691

New member
או חסלו אותו ..או הצביעו...ויש גם על 8663 ..

אותה הצעה ...המדינה hamashmid שלחה את הבקשה להצבעה הבאה באומות המאוחדות כולם לתקוף עם מרגלים את המדינה tukpanut בעד: 9 --- נגד: 0 של מי המדינה הזאת ?

GangLandx

New member
של המשמיד .. ../images/Emo13.gif לעלם לא נדע

הכי פשוט זה לחסל חברים ..

WindWar

New member
הכל הסתדר תירגעו :)

אפי חיסל את המציע כולנו אחים לנשק :p

WindWar

New member
מספר דברים

1. כל זה לא היה אמור להגיע לפורום, כמו שכולם יודעים במידה ויש בעיות אם שחקני SND אפשר לפנות אליי תמיד במסנ' . 2. אפי אכן עשה טעות, חלק מהדברים נעשו בצחוק ובגלל איומים כאלה ואחרים זה נגרר למקום לא טוב. אפי חיסל את המציע עוד לפני שדיברתי איתו, לא הייתה לו כוונה שההצעה תעבור, בכל אופן אני אדבר אם אפי , אני מכיר את אפי המון שנים , הוא שחקן מאוד טוב, החזרה שלו למשחק זה נטו להילחם בערבים. אני מאוד ישמח אם כולנו נעבוד ביחד ולא נתעסק בשטויות כאלה , המשך ערב טוב, אליסף.

למעלה