נבחרת העונה!

Thierry Henry

New member
נבחרת העונה!

נבחרת העונה של האטריק ישראל פורסמה אתמול. הפורום שלנו היה מועמד לפורום השנה ואם הכתוב מסמן על מה שהלך שם אז היינו די קרובים לניצחון
(פלורל- אין ספורטר!
) http://www.max.perfect-host.net/viewtopic.php?p=39376#39376

אנרכיה

New member
זה ממש לא לענין...

כל נבחרת העונה הזאות מסתובבת סביב מספר אנשים שהם נחשבים כאנשי מפתח ומסיבה אחת ויחידה שהם הדור הראשון של האטריק ישראל. גם המראוינים נמצאים פחות או יותר באותו פרפריה שלהם שיותר גולשת להכרות אישית...שזה בכלל גוזמאות... יש על זה דגש בייחוד במאכזבי העונה שם פתאום צצה לה קבוצה מהליגה החמישית,כהכרות שיטחית עם הקבוצה הקבוצה אחת הוותיקות בהאטריק הישראלי אך עדין בליגה החמישית אך איך פתאום מישהו שם לב לזה לולא השתייכות לאולדיז או לוותקי האטריק... אגב עם מאמן שרברבים אין לי כל בעיה הוא עזר לי הרבה בתחילת דרכי ואני מחכה שהוא יפרוץ לליגות הגבוהות :) סתם נראה לי כל הענין הזה לא צריך לקבל כלל חשיבות אם הם רוצים שיפרסמו את זה לעצמם מבחינתי נבחרת העונה סוונסי 01,מאמן העונה,אנרכיה,טורניר העונה,גביע סוונסי(שהיה זוועה),המאכזבת,סוונסי שאיבדה מאמן סוליד,תורם העונה,(טוב בזה אין ספק-המתרגם),שחקן העונה,באודנה אצלי הוא אחיה הרומני של מירי בהודנה ואני מעווט את השם שלו קצת,ליגת העונה VI.248,מקלדת הזהב,ענארף יורם לוקח את כולם...

אנרכיה

New member
אוקי הערה קטנה...

אני לא מזלזל בעבודה של אותם אנשים אבל זה שהם מסתובבים סביב עצמם די לא נשמע לי הם לא נותנים לאחרים להכנס ולהיות כחלק מהתרומים...אז שוב אם זה נשמע שאני מזלזל בתרומה שלהם אז אני לא

tomash11

New member
לצערי אני מסכים עם רוח הדברים

חלק מהקטגוריות היו נחמדות וראויות, וגם המועמדים, לפחות כמתבונן מן הצד. איגלס און וויד היא בהחלט הפתעה טובה, לה רזיסטנס באמת אכזבה כנראה (למרות שמישהו היה צריך להבעט מטה לא?...), וגי אם קורנפיין בהחלט ראוי לתואר מאמן העונה, הביא דאבל. מה אפשר כבר להגיד על זה? אבל התארים הראויים נעצרים פחות או יותר ברמות הללו של הליגה השניה והראשונה ואולי קצת מדגדג את השלישית. לבחור מאמן הכי טוב מתוך כ-1300 ליגות?...קצת מופרך הייתי אומר. גם לבחור קבוצה הכי טובה משם זה קצת מופרך. יש כל כך הרבה...והאם השיקול צריך להיות רייטינג?...או שהשופטים צריכים להכיר את המתמודדים?...ומי ממליץ על המתמודדים?..הוא ודאי צריך להכיר מגוון מאד רחב כדי לסנן ממנו מועמדים סופיים לא?...באמת יש מישהו שמתיימר להכיר 8000 קבוצות ואת המאמנים שלהן?... זה מתחיל בליגות הגבוהות ושם זה ראוי ונחמד, כי כולן יכולים להבין על מה מדובר. זה ממשיך אבל בליגות הנמוכות, ושם זה כבר נעשה קצת מופרך ומאד יומרני. אבל זה מסתיים בשני דברים, האחד קצת לא קשור, והשני שערוריתי בעיני. האחד- עיתון האטריק חשוב יותר מכל הגביעים ביחד. ואישית גם נראה לי הכי קשה לעשייה. מה הוא עושה בקטגוריה של תחרויות וליגות בדיוק?...זה לא שייך לשם. השני- וזה שערוריה בפני עצמה- קצת קשה לי להבין איך בטור שמישהו כותב, ומארגן, הוא יכול להכניס כמועמד פורום שהוא עצמו דוחף ועומד מאחוריו, ולצפות שכמנהל פורום קטן אולי אבל איכותי בעיני לפחות, אני אשתוק לו כשהוא משקר במצח נחושב וקובע שהפורום שלו בווינט הוא הפורום הראשון של האטריק שנפתח באתר גדול?... ומה זה בדיוק תפוז אם לא אתר גדול?... נחמד לדחוף את הפורום שלו בכיף ואכן מגיע לו מקום ברשימה, אבל למה להלל אותו בדברים שהם פשוט לא נכונים?... חבל.

tomash11

New member
איגלס און וויד- הפתעת העונה:)))

כל הכבוד לפלוראל!:)) ומזל טוב על כך שהקבוצה שלו נבחרה להפתעת העונה.

OFIR 10

New member
נבחר גם בצדק.....

מי היה מאמין שהוא יעשה את המהפך הזה :)

למעלה