נבחרתי לעובדת מצטיינת!!

מיכל ט

New member
וואו תודה רבה לכולם!!

איזה כיף לקבל כל כך הרבה פירגון.
השי שקבלנו זה תוי שי לקנית ספרים
ואני עובדת כמנהלת תכניות באגף שעוסק בפיתוח תכניות עבור אנשים עם מוגבלות בתוך ארגון גדול שעוסק בפיתוח תכניות לאוכלוסיות שונות בחברה. הנושאים שלי הם שינוי עמדות כלפי אנשים עם מוגבלות, צעירים עם מוגבלות בתקופות מעברים - כאלה שסימו את הלימודים בחינוך הרגיל או המיוחד וצריכים סיוע בקבלת החלטות לגבי המשך הדרך וגם קידום עולים חדשים עם מוגבלות.

מיכל ט

New member
נבחרתי לעובדת מצטיינת!!

אתם לא יודעים איזו הפתעה הייתה לי היום. הוזמנתי לישיבה עם עוד 10 אנשים אצל מנכ"ל הארגון בו אני עובדת - משבו שגרתי , הוא עושה מדי פעם קבוצות מיקוד עם עובדים ואז כשהגעתי הסתבר שהפגישה היא טקס הפתעה לעובדים מצטינים יחד עם כל הנהלת הארגון.
איך התרגשתי!! הייתי עם דמעות בעיניים.

נריה222

New member
מזל טוב. אוהבים אותך מפרגנים לך
|

ה

hallo kitti

New member
את רואה...

כנראה שאת לא כזו מבולגנת כמו שחשבת. המון מזל טוב!!

חחח, כעת אני מזהה אותך בנפרד ממיכל 05

האמת היא שקראתי דברים על מקום העבודה שלך בעבר, אבל בגלל שהשלבת לי עם מיכל 05 שהיא עורכת לשונית בבית, לא כל כך הבנתי איך ומה.

אז קודם כל, קבלי פרגון. ושנית, אני חייבת לאמר בכנות. אני לא במקום לפרגן כרגע. אצלי כרגע מצב העבודה על הפנים.

עכשיו, זה לא קנאה, כי ברור לי שאת מגיעה מאותו מקום שהתגבר על הפרעת הקשב. אבל אם להיות כנה יש לי צריבה. צריבה של דשדוש במקום העבודה. ואני לא רוצה לקלקל שמחות. אבל אם מותר לשאול, אם אפשר לנצל את השרשור, פשוט כדי שתתני טיפים למופרעי קשב, איך מגיעים למקום הזה?

אני בטוחה שהגעת למקום הזה בזכות תכונות של הק"ר שמינפת.

ושוב סליחה, אני יודעת שאני אמורה להיות מפרגנת יותר ולא להכניס את עצמי. אני יודעת שאם עכשיו אני חשה "צרבת" (אומרים שהסיבה לצרבת זה שאת בהריון ולתינוק גדל שיער? בורקס???
) אני צריכה לבדוק עם עצמי למה אני לא מנהלת נכון את הפרעת הקשב שלי ולא מגיעה להצטיינוחת

מיכל ט

New member
זה בסדר גמור

שראית, אני לא מרגישה שהתגברתי על הפרעת הקשב שלי - היא לא נעלמה, אני מתמודדת אייתה
אני עוסקת בניהול כמעט 10 שנים ובמהלך הזמן למדתי (לפעמים גם בדרך הרעה) מה היכולות שלי ואיפה המקומות שבהם אני צריכה עזרה.
למשל, באחת העבודות שלי שילמתי מכספי לסטודנטית שתעשה עבורי את התיוקים, תחזוקת מסד נתונים ממוחשב והכנת דוחות. רק אחרי תקופה של כמעט שנה מקום העבודה שלי הסכים לשלם את זה.
במקום אחר הגעתי עד לרכזת הנגישות של משרד הבריאות כדי שהעמותה שעבדתי בה תסכים לתת לי התאמות ועזרה. באותו מקום לא קודמתי בתפקיד בגלל "הקשיים הקוגניטיביים שלי" - אמירה שפגעה בי קשות וגם לא חוקית כי אסור למעסיק להפלות עובד על רקע המגבלה שלו.
אני עובדת כל הזמן על אסטרטגיות שיעזרו לי - כל פעם בהתאם למשימות שאני צריכה לעשות ובסיוע של אנשי מקצוע וחברים.
אני מכירה היטב את תחושת התקיעות בעבודה ומבינה מה עובר עליך. קשה לי לתת מקבץ טיפים כי אני חושבת שאסטרטגיה צריכה להיות מותאמת אדם ומשימה. אם תכתבי לי איפה הקשיים וגם איפה התחומים החזקים שלך נוכל לחשוב על זה ביחד - אפשר גם במסרים.
מיכל

סתמגדיש

New member
מזל טוב

לפני כחודש פתחת אשכול שבו סיפרת שהלך לך מאוד קשה והתקשרת למנהלת בזמן שהייתה בחופשה וכו'
עכשט את מבינה שהיא יודעת להעריך את העבודה שלך.

הסטטיטיקות מדברות על כך שבין 5 ל 10 אחוז מכלל האוכלוסיה הם בעלי הפרעות קשב וריכוז.

כלומר, רוב הסיכויים שלתשעה האחרים אין הפרעת קשב וריכוז. ולמרות הקושי שההפרעה יוצרת , את נבחרת לצטיינת.
אני בטוח שמבחינת ההשקעה היית צריכה להשקיע יותר מאשר מי שאין לו הפרעה
ההשקעה לא רק בזמן אלא גם ביכלת לאסוף את עצמך ולעשות איתחול.

gypsy eye

New member
קבלי פירגון מקיר לקיר

ולא בחדר של מטר על מטר פושטי
משהו איכותי של הביוקר;)

05 מיכל

New member
כל הכבוד!!!!

מיכל, אני חושבת שכבר אמרתי לך בעבר: אם תחליטי להפוך לאדמו"ר - אני החסידה הראשונה שלך!

lea91

New member
איזה יופי! ארוע כזה זה דלק להמשך הדרך,

זה כמו גביע ששמים בויטרינה ומסתכלים עליו כל פעם כדי לזכור כמה אנחנו רוצים ומסוגלים להצליח

למעלה