נבואה מגשימה. ...

elana5554

Member
ערב טוב
תהיתי נו מתי זה יגיע?? לא ייתכן שזה עדיין לא הגע.עד עתה.
רקע סוציו אקונומי.
וממש בזה הרגע חדשות הערב. נשאלה שאלת המליון דולר. על ידיי מראיינת.
האם יש קשר. בין הקורונה. לבין מצב סוציו אקונומי???
המומה. מהשאלה.ועוד יותר. מאוכזבת מהתשובה. מסתבר. שכן.יש קשר. למצב סוציואקונומי. הייתי מבקשת סיסבירו לי את הקשר. כי אני בטוחה . שאין קשר.
הממה יכדו יאלה חפלה. זו ההזדמנות.לסדר אחד לשני. לחיות בשמור לי. ואשמור לך.כי עוד מעט. יעשה סיבוב. וחוזר חלילה. הלוא אמרו הליכוד מושחת. האמת שאנני רואה הבדל בכלל. אלא הרבה יותר גרוע. ממשלה זו נראת כאוסף של אבמים. שהאחד לא יודע מהשני. העיקר שהליכוד ירד מהשלטון. ולא רק כעת בעיות עם הפגנות בדרום. ואני החשש שלי הכבד ביותר. שאלה לא יתחילו מהדרום. עם רב המרצחים. יחיא סנאוור. שבצפון לא יקבלו תאבון. ואנני יודעת כיצד זה יגמר. כי אירן מחכה לתת לנו פינלה. שלא נדע מצרות. אז לא מספיק שיש לנו את כל הצרות. חוסר בטחון שלי . עי הממשלה. ראש ממשלה שמשוחח עם אבא של פצוע קשה. ולא יודע שמו. וטועה בשם הפצוע. מבולבל. ולי היה נדמה שראש הממשלה. נפתלי בנט. אסור היה לו לקבל את שיחת הטלפון הזו. הוא לא היה מוכן עבורה. מה שאומר לנו שהכל רשום אצלו. ויש מי שדואג לזה. אחרת יקרה בדיוק מה שקרה. לא יודע תשובות זל כלום. אך אפשר להשוות אותו למר בנימין נתניהו.
כאילו שבנט משחק בגן ילדים. לצערי זו התחושה. הלוואי שתהיה לו הדרכה נכונה. שיוכל ללמוד. זה מוקדם עבורו. והתפקיד לא מתאים לו כרגע. אם היה נבחר בעוד עשור. אולי היה יותר טוב עבורו. באמת אם כל מי שיוצא לי לדבר. או לשמוע. אין אחד שלוקח אותו. ברצינות. וזה בכאב גדול אני כותבת זאת. זה ראש הממשלה. של מדינתי. האהובה החשובה. והיחידה. דם ילדי המשפחה. באדמה זו. כן אני אילנה דודה שכולה. בן אחייני האהוב. ניפטר ב 2006. חיל הים.
אז מה אפשר עוד לאמר. שחלילה אם תפרוץ מלחמה. שיפנו או ישתפו את הראויים. את אלה שיש להם קבלות על עשיה. ומה לא????
לילה טוב
אילנה פונטיאק

למעלה