נבהלתי!!!!!!!!!!

ללי24

New member
נבהלתי!!!!!!!!!! ../images/Emo178.gif

בררתי קצת על עניין הבלון הזה (גם דברים שאתן כתבתן - תודה) ועכשיו אני בלחץ... אני צריכה לזרז את העיניין באופן טבעי הבלון הזה מלחיץ אותי ואני זקוקה לעזרתכן... כמו שאמרתי יש מחיקה של 50% הראש טיפה ירד וזהו... אם למישהי יש רעיונות אני אודה לכן כ"כ איך לזרז את העיניין (בנוסף אני גם ממש מפחדת מהגודל של העוברית היא גדלה ב600 גרם בשבועיים האחרונים ... ואני מפחדת שעד יום רביעי יהיה מאוחר מידי...

יש את הדרכים הטבעיים לזירוז

כמו ששושן צחור רשמה פעם, סקס, סקס,סקס, בקיצור הרבה סקס. להתחיל לעשות הליכות, לעסות את הפיטמות ושוב פעם סקס. אין ספק שהגברים נהנים כבר בשלב הזה שאנחנו לחוצות ללדת. דבר נוסף את יכולה לבקש בבית חולים שיביאו לך נרות ולא בלון, כי עם הבלון את חייבת להיות מרותקת למיטה ועם נרות אחרי שהם מתבוססים את יכולה ללכת בלי שום בעיה, שניהם עושים את אותה עבודה אז חבל להיות מרותקת למיטה. לגבי העוברית הקטנה אין לך מה לדאוג המקסימום שהיא תוסיף עד יום רביעי זה 100 גרם, אז זה כבר לא משנה הרבה.

לא להלחץ ...

בלון לא אמור להיות כזה נורא
רונסטאל כתבה לך שהיא נפלה על רופאה אגרסיבית במיוחד וזו כנראה הסיבה לזיכרון הרע שלה. אני הבנתי שזה לא אמור להיות טראומטי בכלל. יש כל מיני דרכים לזרוז טבעי, כולל כל מיני טיפולים לזרוז מהרפואה האלטרנטיבית (דיקור, שיאצו וכד). את יכולה לעשות חיפש בפורום הריון ולידה ולמצוא המון הודעות בנושא. לגבי הגודל - עוד יומיים זה בטח לא מה שיעשה את ההבדל ... תשמרי על איזון הסוכר
ותהיי רגועה - זה הכי חשוב. המון עוברות זרוז מסיבות כאלו ואחרות, ויש המון סיפורי לידה טובים וחוויות לידה טובות עם זרוזים, כולל בלון. ב-ה-צ-ל-ח-ה

לא הבנתי

מי החליט על בלון? ולמה? בד"כ זו כבר החלטה של בית היולדות. בלון נותנים למי שאין פתיחה כלל, אם יש פתיחה נותתים נר ואם הפתיחה גדלוה ישר פיטוצין. היתרון של בלון הוא כביכול שאין התערבות כימית אלא מכנית

ללי24

New member
מי שהחליט על הבלון זאת

הרופאה מהמכון סכרת. לי אין פתיחה (מחיקה בלבד רק של 50%).

שושן, זה לא מדויק

כנראה שיש כל מיני שיטות וגישות. קודם כל, יש הבדל בין גרימת לידה ובין זירוז לידה. כאשר אין התחלה של לידה (הצוואר קשה וסגור), זה נקרא "גרימת לידה". אני הגעתי ל"גרימת לידה" בתה"ש. במצב שצוואר הרחם קשה וסגור - קשה מאוד להכניס את הבלון, ואז מתחילים עם הנרות, בתקווה שירככו את צוואר הרחם ויתחילו פתיחה כלשהי. אז קיבלתי נרות, שלא הביאו לפתיחה, ואז שמו בלון. ובמצב שהייתי (בלי פתיחה בכלל), החדרת הבלון היתה כאבי תופת! לדעתי אם אפשר קודם קצת לרכך עם הנרות, כדאי. ובכל מקרה כדאי שתתיעץ עם הרופא/ה בחדר לידה לפני שיתחילו, שתסביר מה השיקולים והכל...

shula30

New member
גם אני

זוכרת את "חווית הבלון" כאחת הטראומות הגדולות של הלידה הראשונה. אני לא אסכים לזה יותר.

איך את מרגישה?

חשבתי שכבר ילדת (למרות שאני יודעת שביום רביעי את הולכת לבי"ח). אני ממליצה לשאול את הרופאים אלו אפשרויות אחרות יש לך חוץ מבלון, יכול להיות שבבית חולים יחליטו משהו אחר ממה שהרופא שלך אמר, אז אולי לא כדאי לומר להם מה הרופא שלך אמר אלא לחכות למה שהם מציעים.

ללי24

New member
היא כתבה את זה במכתב הפניה...

ד"א ניסיתי את המתכון של הבמיה שלך ויצא ממש טעים (עד כמה שאפשר לומר על במיה שהיא טעימה...)
התחלתי ממש להלחץ מלידה רגילה, פתאום עולות לי חששות בסגנון של: ואם אני לא אצליח? או אם הזרוז לא יצליח . ואני דואגת לבת שלי פתאום שהיא תתגעגע. כבר סיכמתי עם ההורים של בעלי שהם יוציאו אותה מהגן ביום חמישי (כל הכבוד להם הם באים מירושלים במיוחד) אבל מה יהיה אם ביום רביעי היא תתעורר בלילה ואבא שלי לא ידע מה לעשות ואיך להרגיע אותה (הוא הרי סבא ולא סבתא...) זה הגיע למצב שכבר אמרתי לבעלי שאולי עדיף שהוא ישן בבית ברביעי בלילה... אני ממש דואגת. ואני גם כנראה אהיה בבי"ח בשבת... אני ממש דואגת לנסיכה הקטנה שלי (וגם קצת לעצמי כי ברור לי שאני אשבר מגעגועים אליה...)

כמו שאמא שלי אומרת

במשך מיליוני שנים נשים ילדו גם את תצליחי ללדת, במקרה הכי גרוע יש קיסרי, אז אל תדאגי הכל יהיה בסדר. לגבי בעלך אני לא חושבת שאת כבר תלדי ביום רביעי בערב, זה תהליך שיכול לקחת כמה ימים, אלא אם כבר את מגיעה עם פתיחה או צוואר מחוק וכאלו דברים, בכל מקרה בבית חולים יגידו לך אם סביר להניח שאת תלדי הלילה או לא. אם הם יגידו לך שיש לךם זמן אז כדאי שבעלך יחזור לבית בשביל הלילה ככה אם הבת שלך תתעורר היא תהיה עם משהו שיודע כבר איך לטפל בה. אני ב-28 צריכה להשאר בבית חולים ללידה, זה יוצא יום שלישי לכן אני בטוחה שאני אהיה שם בשבת. אני מקווה שהם יגידו לי שאני יכולה לחזור עוד כמה ימים ואז אני אחזור ביום ראשון.

ללי24

New member
עוד שבוע וחצי... איזה כיף!!!!!!

אני עושה כל מה שאני יכולה כדי לזרז את הלידה הזאת (לפחות לגרום לפתיחה\מחיקה) רק שזה בכלל לא נעים וגם בכלל לא עוזר...

מחזיקה לך אצבעות

שיקרה מה שקרה אצלי - הגעתי בידיעה שהולכים לעשות בלון (אחרי שהרופא שבדק אותי במיון יולדות הודיע שצוואר הרחם סגור ומסוגר) , ואז הרופאה שבדקה אותי מיד בכניסה לחדר לידה הודיעה שיש פתיחה של כמעט 3, ושאין צורך בבלון, אלא מייד להתחיל בפיטוצין

למעלה