נא להתעצבן יחד איתי מיד

I Was Hoping

New member
נא להתעצבן יחד איתי מיד../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif

קניתי היום את המגזין האהוב עלי מארה"ב, וקראתי להנאתי. פתאום, פרסומת של סידרה חדשה של ניוטרוג'ינה, ואני כועסת. למה? כי אין אותה כאן, ובטח גם בארץ לא. אז למה לכעוס? כי היא נשמעת כמו הדבר הכי טוב בעולם! אלוהים אדירים, רטינול עם אלפה הידרוקסי ביחד. טוב אני אתן לכם להתעצבן לבד מהאתר, שרק עצבן אותי יותר. כבר אמרתי שזה מעצבן אותי? כי אם לא, אז זה מעצבן אותי. לא, רק שיהיה ברור, זה מעצבן אותי זה מעצבן אותי זה מעצבן אותי. לאקנה לסימני גיל

Disney Freak

New member
בשביל זה יש את ebay ../images/Emo8.gif

לא יודעת אם זה כבר הגיע לשם, אבל מתישהו זה יגיע, על בטוח

H e l p3

New member
בדיוק הסתכלתי היום על הערכה לאקנה

כשנכנסתי לראות את On the spot.

H e l p3

New member
חשבתי גם על הפילינג

שאמור להעלים כתמי אקנה, אבל זאת תהיה אופציה רק כמה חודשים אחרי סיום הטיפול.

I Was Hoping

New member
יש להם אחד יותר רציני

שקיבל דף חדש עם פרסומת משלו בעיתון הזה, בקופסה עגולה, זה עוד פילינג בלי גרגרים! בטוח שהוא מעולה

yogi ili

New member
נראה מעולה

אבל למה רק עכשיו אתן אומרות?
בדיוק חזרתי מהפארם -קניה (די גדולה) של השלמת חוסרים במקלחת ובטיפוח... תודה על העדכון

I Was Hoping

New member
לא נראה לי שזה הגיע לארץ כבר...

אם באירופה אין, אז בארץ בטח אין, למרות שאשמח מאוד מאוד מאוד לשמוע שהיא כן בארץ. מי הולכת לס"פ גדול ומרכזי מחר לשאול?

Blueberry Kiss

New member
בטוח אין. הייתי בכמה לאחרונה

ואם היה מגיע הייתי שמה לב. כרגע בטוח שאין.

Disney Freak

New member
לא נראה לי שיש, אבל מעניין למה באתר

התות לא מכרים מוצרים של נוטרג'ינה ?

kika1

New member
שכחת שסופר פארם זה הבית שלי?

אז אין לא ראיתי! אבל כמו שאני מתארת לעצמי תני לזה גג חצי שנה וזה בארץ, שלא נדבר שבאירופה בטוח לפני.

H e l p3

New member
את חובת שזה באמת יגיע?

יש לניוטרוג'ינה כל כך הרבה מוצרים שלא בארץ, למה דווקא שזה יגיע?

girl111

New member
עבודה עם אנשים טיפשים...

זה הדבר הכי מעצבן בעולם (-: פעם קראתי שזה גורם להתקפי לב.. ואי, לכמה אנשים טיפשים אני חשופה ביום אחד (-: ובקשר למה שכתבת... זה חדש לך? בארץ הזאת אין כלום כולל הגיון , צדק, ואנשים מתורבתים.. ואפשר להתעצבן )-: 9-:

che55

New member
../images/Emo13.gif

אני לא מכירה את הסדרה הזו, אבל יש חברות בארץ שעובדות גם עם אלפא הידרוקסי וגם רטינול...זה לא משהו מיוחד של ניטרוג'ינה, למשל: MD FORMULATIONS אנה לוטן הולילנד ד"ר מיורד

che55

New member
ד"ר מיורד - מוצריו עכשיו מתחילים

להיכנס לשוק הישראלי......רק אצל קוסמטיקאיות.

למעלה