נאמס נאמס לא יכול יותררררררררררר!!!

younatan15

New member
נאמס נאמס לא יכול יותררררררררררר!!!

נאמס כבר מהגימגום המחורבן סליחה על הביטוי אבל אי אפשר לעשות כלום אבל כלום.. כל צעד שאני עושה אני צריך לחשוב על הגימגום אני צריך חשוב איך אני אגיד את זה בלי להיתקע, כבר צוחקים עליי משפילים עליי אין לי את הכוח להילחם בהם. מתי אני אהיה כבר ילד רגיל. אני מקנא בחברים שלי מ-ק-נ-א נמאס כבר איך אפשר לחיות ככה זה כמו ששולחים אותך לארץ שאתה לא מבין את השפה שלהם ואתה לא יכול ללמוד את השפה שלהם, אתה צריך להתמודד עם אפסי כוחות, בא לי לבכות מכל העניין הזה... כבר 15 שנה אני סובל בגלל הפגם הזה שיש לי ואל תגידו לי ללכת לפסיכולוג הייתי אצל אחת היא אמרה שאני לא צריך הלכתי לקלינאי לא מזמן לא השתפר כלום אז הפסקתי את הטיפולים. חברים שלי מדברים רגיל ואני צריך לדבר איתם תושובת קצרות לעניין מעצבן..... בקושי אומר את דעתי בקושי!!!!! איפלו אני לא מ-ע-י-ז להתחיל עם בחורות מלא פעמים התאהבתי אבל חשבתי פעמיים בגלל הגימגוים והמגימגום מנע ממני להיות חבר של מישהי.. אי אפשר לחיות ככה לא יודע איך אתם יכולים..... בטלפון אני בקושי מדבר רק עם חברים שמבינים אותי, להזמין לתור לרופא שיניים דחיתי דחיתי דחתי כבר עבר חודש ולא שמתי לבבבבבבב ולבסוף אמרתי לעצמי מה יהיה עוד שנה גם אל אלך לרופא שניים התקשתי אליהם אתמול אבל הייתה להם תקלה במחשב..... התקשרתי אליהם שוב פעם מאוחר יותר בערב כולי פוחד כולי משקשק למזלי היו סגורים.... נראה שאצטרך לדחות את זה ליותר מאוחר אני רואה את אחים שלי איך הם מצליחים איך הם שמחים בליבם רק אני האח הבודד המסכן שלא מוכן להזמין פיצה במשפחה!!!כבר אחים שלי נמאס מיזה אומרים לי "מה יש לך מהגימגום" אל תתבייש....... והם צודקים. הלוואי שה' יהפוך אותי לבן אדם שלא יהיה לו תקיעות כל הזמן שאנשים יוכלו להבין אותו. ולא לחשוב שזה איזה ילד מסכן נכה עזבו אותו בשקט................ כמה אפשר כבר לשמור בתוך הבטן שום מטפל לא עוזר לי שום דבר בחיים לא מצליח לי אני לא מדבר בבית הספר רק עם כמה חברים ממש אבל ממש טובים שלי בחוץ אני בכלל לא מדבר עם אנשים זרים, כמו להזמין גלידה ב 1 תשעים בבורגרץ אני צריך להיתקע שעה!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה מעצבן אחר כך כבר לא בא לך לאכל את הגלידה הזאת.. אחרי ההרגשה הרעה הזאת.. הלוואי שיהיה נס ושיצא איזה תרופת פלא או משהו בסגנון הזה שלא יהיה לנו את הפגם הזה, איך אני אכיר בחורות בכלל אני כבר חושב על העתיד לי אם אפשר לקרוא לזה בכלל עתיד. אני לא יכול לעשות כלום בחיים שלי כלום , אפילו לדבר עם אחותי אני מגמגם והיא אומרת לי נו..נו... תגיד את זה כבר.. ואני עוד יותר נלחץ לא שאני מאשים אותה חס וחלילה... גם אני יודע שאין להורים שלי כסף לשלם לCTI וכל אלה 11000 ש"ח.. אני יודע שאם אני אבקש מהם יכול להיות שהם יסכימו אבל מה אני אגיד להם שהגימגום יכול לחזור. מה הביעה שלנו מה הפגם שלנון איזה חלק במוח חזר איזה פיוז נשרף לנו. כבר נ--ש--ב--ר-- לי מכל העסק הזה שמישהו י-ע-ז--ו-ר לנו.. הרגשתי צורך לספר לכם כי אני מאוד כועס ולא רק עכשיו כבר המוןןןן זמן כועס על הגימגום אני לא יכול להילחם עם הגימגום אני לא ממש גם יודע לשלוט על הגימגום אני גם לא יכול להשלים עם הגימגום, אני לא שייך לשום קבוצה!!!!! לפעמים אני בוכה בלילה בשקט שאף אחד לא ישמע ומקווה שמחר בבוקר יהיה יותר טוב.. הרגשה יותר טובה.
:- ((((((((((((((((

דור6

New member
בואנה אני קורא מה אתה רושם

וזה מזכיר לי אותי בגילך בחור עם גימגום כבד ששלום לא יכול להגיד שוטף כלום לא הלך לי הייתי מבואס מהעולם עד שעברתי טיפול בסי טי אי אני לא מדב רשוטף אבל מגמגמם קל בימים טובים ובינוני בימים פחות טובים חוץ מזה היום אני בן 20 בצבא ,והצבא ייתן לך בטחון אבל במקום לחכות עד הצבא נסה לצאת לסי טי אי ואם תתן תלב ותנשמה בקורס הכוונה תתרגל טוב כמה שנים אתה תדבר ממש טוב .אני לא אשקר...גם לי לא הייתה חברה עדיין אבל זה בעיקר כי אני אכול טראומות מהבן אדם שהייתי פעם וגם כי אני בררן...גם אני ישבתי לילות ובכיתי קל לרחם על עצמך קשה להתמודד לכן נסה לצאת לקורס גם אם זה ישפר לך תשטף בחמש אחוז זה כבר היה שווה לא????

שלום חבר יקר

מה מצב?הרבה זמן לא דיברנו האמת שהתקנתי שוב את התוכנה לדבר ברשת. אני קראתי מה שאתה כתבת ואני לא חושב שאתה לא תוכל להתקדם בחיים,אפילו שלא פגשתי אותך אישית אני רואה שאתה בחור טוב לב ועזוב מה שאנשים אחרים אומרים לך כי הם לא מבינים רק אנשחנו המגמגמים יודעים שהחיים האלה נועדו רק כדי לשרוד יום יום,אנחנו שורדים יום יום זה נכון ואתה יודע מה אני גם מרגיש כמוך אבל אם תהיה כועס זה לא יעזור ההיפך אתה תרגיש יותר גרוע ותחשוב כל יום על הגימגום שלך . כפי שאמרתי אחותי סיפרה לי שיש רופא מומחה שמרצה מול רופאים אחרים ותיקח את הדוגמא הזאת הבן אדם לא מסוגל לדבר הוא מגמגם פי 100 יותר ממך והוא רופא בכיר הוא עומד מול קהל והוא יודע מי שלא רוצה לשמוע שילך. אתה תצליח יונתן אל תזרוק הכל לזבל אני סומך עליך תחשוב שגם אני עברתי את הצבא וברוך השם מצאתי אישה שמאד אוהב וחשבתי שבחיים לא אצליח בגלל הגימגום. לך יש את הכלים להתקדם אל תסתכל על אחרים.אתה יודע מה עלי גם צחקו ולא רק בגלל הגימגום.תמשיך את החיים כפי שהם ואתה תראה שהכל יסתדר לפעמים אתה צריך לחפש את העזרה אצלך ולא דווקא אצל אחרים תחשוב על זה. אנחנו כאן לעזור לך גם מה שם שלך ב skype?

הייי!!!

אני מאוד מבינה את מה שעובר עליך גם אני הייתי ככה לפני הצבא מיימי בית הספר... מה שאני יכולה באמת להגיד לך שזה באמת משתפר בצבא וכן ,הבטחון העצמי עולה ...עדיין יש לי את הימים שממש אני מרגישה וואי החיים בזבל...אבל תמיד אכשיהו אני יוצאת מזה... אם זה בגלל חברות שלי או כל דבר קטן שמשפר את הרגשתי... אני עכשיו מטופלת בהדים כבר טיפול 22 אין שיפור של ממש אבל יש שיפור...

painlies

New member
כמה שאתה צודק...

מה אני אגיד לך, אתה צודק! ואף אחד לא יתווכח איתך על זה... אבל, הדרך היחידה היא להתמודד עם זה, לעמוד מול הגמגום ולהלחם. הדרך האפקטיבית ביותר לדעתי היא לצאת מנקודת הנחה שאתה מגמגם, ושלא אכפת לך מזה. אתה בידיוק כמו כל אחד אחר, רק.. מגמגם. אל תייחס לגמגום חשיבות כל כך גדולה (עם כל הקושי שבזה), ותראה איך שהכל נעשה פשוט יותר.... ואם נמאס - לך לישון :) הכי בריא חח תקום למחרת, ותהיה אדם חדש. (הייתי אומר לך להתאהב, זה גם עוזר.... מנסיון, אבל... שתמצא את המדריך לזה - זרוק עצם
)

shoshyyy

New member
אני שולחת חיבוק גדול גדול ../images/Emo24.gif

יונתן היקר... אני מאחלת לך המון המון אהבה עצמית. כי אין תרופת פלא לגמגום, כי גמגום לא יעבור (אתה יכול לנסות לעשות את הקורס - אולי זה יעזור). אני יכולה להגיד לך מה אני יודעת: 1) הבטחון העצמי, האהבה העצמית עולים במהלך השנים. 2) חברה תהיה לך, כי למרות מה שאתה חושב , לבני זוג לא כל כך אכפת, אנחנו המומחים לסבך ולזלזל בעצמינו , לא הם. 3)אתה תלמד להזמין פיצה ותור לרופא שיניים. אנחנו כל כך מפחדים מהעתיד, ממה שיהיה, ואם יהיה רע או טוב שאנחנו לא חיים בעתיד. אתה יכול לחשב על כמה ההווה שלך טוב עכשיו ? אני חושבת שכל קבלה עצמית ( בין אם זה לאנשים מגמגמים או לא) היא תהליך. אני מאחת לך תהליך מעניין, מאתגר, ומלה בסליחה והבנה. אני חושבת שאין אנשים "רגילים". כל אחד חושב שדווקא הוא הלא רגיל ו הוא החריג. שיהיה לך שבוע קל, רגוע ומלא באהבה!

אורית71

New member
קראתי רק עכשיו ואני

כ"כ מזדהה עם הכאב שלך הלוואי ויכולתי לקחת אותך במנהרת הזמן אל העתיד שלך ולומר לך שמתגברים על הכל. ויבוא יום ותביט לאחור ותראה שהשד הוא לא כ"כ נורא. גם אני בגילך לא הרמתי טלפון, פחדתי לדבר, נעזרתי בכל העולם והייתי עצובה. אבל מתגברים על הכל קודם כל אני רוצה להציע לך עיצה קטנה: תתנסה כמה שיותר - תילחם באמצעות התנסויות. דווקא תתקשר ל144, לספק הסלולורי עם כל מיני שאלות טיפשיות אחרי כמה שיחות של גימגום תראה שהגימגום מצטמצם. אני חושבת שזה קל יותר להתקשר לאנשים שבכלל לא מכירים אותך ודקה אחרי שאתה מנתק הם לא זוכרים אותך בכלל. אז עדיף להתנסות עליהם. אם תרצה רכשתי את התוכנה של ד"ר פלואנסי ואני יכולה לצרוב לך אותה אולי היא תעזור לך ביי ובהצלחה אורית

אורית71

New member
התוכנה מלמדת

להגות הברות ואח"כ מילים ומשפטים בצורה הדרגתית באופן הבא: מקריאים הברות והתוכנה מקליטה את ההברות שהוקראו ונותנת ציון בהתאם במידה וההברות נהגו נכון ניתן לעבור לשלב יותר מתקדם. שילמתי על התוכנה 1,700 ש"ח לצערי לי היא לא עזרה כיוון שהיא הצריכה תירגול רב. אני מצרפת אתר http://www.sts.co.il/DrFluency/Index.htm

shuky63

New member
מתי קנית אותה??????????

היא נמכרת היום ב11500 ש"ח ואם לוחצים אותם הוא מוכן למכור בחצי מחיר למי שעבר את הטיפול הזה בהדסה או לפני הרבה שנים בcti,אבל 1700 שקל???? תזהרי לכתוב פה שתצרבי למישהו כי דייויד עוד עלול לתבוע אותך

אורית71

New member
קניתי לפני 3 שנים

אבל זה לא של הדסה זו תוכנה שמישהו פיתח באופן עצמאי פגשתי אותו והוא באמת אדם מרתק אוקי שוקי - אני לא יודעת מי זה דיוויד אבל אני לא אצרוב אותה ובכלל רציתי לומר לך שאני רוצה לבוא להייד פארק נשיקות לכולם ושיהיה יום טוב

shuky63

New member
התוכנה באמת לא של הדסה

היא פתוח של אריה פרידמןמחברת פלואנטק. רק שבשנים האחרונות הוא נכנס לשותפות עם מישהו בשם דייויד הריס ומאז הם לא מסכימים למכור תוכנה ב1700 שקל אלא רק תוכנית טיפול מלאה כולל מפגשים עם קלינאי תקשורת ומדריכי תוכנה ב11500 שקל. היה לי איתו ויכוח בפורום על זה אבל הם נעולים על התוכנית המלאה.

אורית71

New member
האמת היא שהתוכנה לא עזרה לי

כי היתה חסרה לי הדרכה ובכלל מי שנכנס איתו לשותפות עשה מעשה נבון מאוד אבל נראה לי מאוד בעייתי הסכום שהם דורשים מה יעשה נער כמו יהונתן? מה יעשו מגמגמים מובטלים? בכלל שוקי אני חושבת שנוכל לנצל את פלטפורמת הפורום הזה כקלף מיקוח נגד ספקי תוכנה או קלינאיי תיקשורת. בכלל אני בטוחה שיש מנחים מקורס הדסה שיהיו מעוניינים בפתיחת קורסים לטיפול בגמגום באופן פרטני. מה דעתך?

3583

New member
כמה עלתה לך התוכנה?

עברתי בעבר טיפול בהדסה ואני רק צריך את התוכנה לתרגל יש לך מושג אם אפשר להשיג את התוכנה בזול? כמה זה עלה לך?

אורית71

New member
לכל מי ששלח לי הודעה לגבי

התנסות בתכונה לאחר התלבטויות רבות החלטתי שאני לא מתכוונת לצרוב לכם אותה לא מתאים לי להסתבך עם הבעלים של חברת פלואנסי צר לי אורית

1אמאלה

New member
איפה אתה גר?

אני אומרת שנעשה קבוצת תמיכה רק בשביל יונתן...כל כך כואב לי עליו וכמובן כולנו היינו במצב הזה וכולנו מזדהים איתו.

younatan15

New member
אני גר באשדוד ואני חושב

שאין הרבה מגמגמים באשדוד, כי לא פגשתי מגמגמים באשדוד...

למעלה