נאמס נאמס לא יכול יותררררררררררר!!!

sayochi1

New member
תתפלא, אבל יש עוד מגמגמים באשדוד

למשל, אני ... ובמחשבה חטופה אני יכול לחשוב על עוד שניים... אתה לא לבד :)

vali האחת

New member
יהההה

איך שאני כ"כ מרגישה כמוך....... חח אני גם עוד חודש בת 15... ומישו מוכן להסביר לי מה זה CTI?

אתה יודע מה נותן לי השראה?

אנשים כמו רונאל פישר, שלמרות הגמגום ולמרות כל המכשולים שהוצבו בפניו, הוא בחר לעסוק במקצועות הכי מילוליים שיש, והצליח בהם מעל ומעבר, בין אם זה בעריכת דין ובין אם זה כעיתוניי. לראשונה ראיתי אותו בערוץ 8 לפני כמה שנים, ושם הוא דיבר הרבה פחות שוטף מאשר היום, ואם עם כל זאת הוא הנחה תכנית שלמה בערוץ הכי איכותי בארץ, אז באמת כל אחד יכול. אבל קודם עליך לקבל את עצמך, ורק אז ללמד את הסביבה לקבל אותך. שיהיה המון בהצלחה!

p e p s i

New member
תקרא, ותפנים

בס"ד קראתי מה שכתבת, ובגילך גמגמתי לפחות כמוך. לא התקרבתי לטלפון, אנשים זרים היו מחוץ לתחום, גם במשפחה בקושי פציתי פה רק לכן או לא, בחורות יכולתי רק לפנטז עליהן, חסלו.... החיים היו המיץ של הזבל ! עכשיו אני בן 35 , עשיתי צבא ( דבר שהקנה לי המון בטחון, חברים חדשים, והתנסויות בדיבור במצבים שלא חלמתי שאעשה אותם ) הכרתי לא מעט בחורות, ביליתי איתן לא מעט ( הייתי שובב לא קטן ), התחתנתי ילדים, הקמתי עסק, וכרגע אני בעל עסק כבר 8 שנים, ואני עומד מול לקוחות לפעמים שעות ביום, ומדבר ומוכר להם. ותתפלא אני דיי מצליח. אני מגמגם ומוכר, מגמגם ומבלה. ( מגמגם אבל פחות ). עצתי לך - לך תעשה את הקורס בהדסה ( אם אתה לא עקבי עדיין לתרגל בנחישות יום יום תחכה לגיל 20 ), אל תעצור את עצמך בהתנסויות, ככל שתנסה יותר תשים פס יותר ותגמגם פחות. תקום בבוקר עם חיוך ובמחשבה - טוב, מה אעשה היום שעדיין לא עשיתי, או תתרגל מצבים ( במכולת, בקניון תעבור חנות חנות ותשאל על פריט מסוים,בטלפון שאלה מסוימת קבועה לכמה חברות, ועוד ).ואל תרתע מכשלונות. תקח בקלות , תתחיל לחיות ומבטיח שאחרי הצבא לא תפסיק להתהולל... בהצלחה מוצלחת , אם צריך משהו שלח מסר.

למעלה