נאום עראפת בינואר 95

דובי123

New member
נאום עראפת בינואר 95

ב22.1.95 למחרת הפיגוע בבית ליד בו נהרגו עשרים חילים טרח עראפת להזכיר לנו עם מי יש לנו עסק להלן נאומו נהרוג ונהרג נהרוג ונהרג נהרוג ונהרג ... אחינו גיבורי הגיהאד האיסלאמי דור אחר דור אנחנו במלחמה מזה מאה שנים,לא יום לא שנה או שנתיים, אלא מאה שנים... קשה המלחמה וארוכה ... ברוכים אתם, ברוך הקרב, ברוך הגיהאד על הארץ ארוכה וקשה המלחמה על ירושלים בירת פלסטין... נשבענו, נמשיך בגיהאד... בדרך המתאבדים, דרך הקרבות,דרך הניצחון והתהילה עד שיניף ילד פלסטיני את דגלה של פלסטין על חומות ירושלים... זו האינתיפאדה שהחלה לפני שלושים שנים לוחמיה הם בניו ונכדיו של עז-א-דין אל-קאסם עבדל קדר חוסייני ושאר מנהיגי הגיהאד הקדושים... כאן אני אומר למתאבדים שכבר מתו ולמתאבדים שעדיין חיים ,אנו אומרים להם שאנחנו נאמנים לשבועתנו להמשיך...כולנו מתאבדים...כולנו מבקשי מות מתאבדים בדרך האמת... בירושלים,בירושלים באל-אקצא ניפגש כולנו... ברוכים אבו אייאד, ברוך אבו גיהאד נסיך המאבק באויב... ברוכה דלאל מחריבי, המפקדת הנערצת,הכוכבת הגיבורה שנחתה על החוף והקימה את רפובליקת פלסטין הראשונה בתוך האוטובוס של האויב... ברוכים אחינו מהגיהאד האיסלאמי... נהרוג ונהרג...יש לכם טענה להסכם אוסלו ? על כל טענה אחת יש לי מאה, אבל אל דאגה אחי,תזכרו את *שלום חודיבייה, שלום חודיבייה שקראו לו השלום הבזוי ,תזכרו אותו... מי שלא לומד מההיסטוריה, אני אומר לו שישתה את מי הים של עזה...נהרוג ונהרג וכו וכו הסכם חודיבייה הוא הסכם שלום למשך עשר שנים שחתם מוחמד עם בני קורייש* מוחמד הפר את ההסכם לאחר שנתיים וטבח את בני קורייש ציטוטים "נבחרים" לטעמי: 1. נשבענו, נמשיך בגיהאד 2.למתאבדים שכבר מתו ולמתאבדים שעדיין חיים ,אנו אומרים להם שאנחנו נאמנים לשבועתנו להמשיך...כולנו מתאבדים...כולנו 3. הראשונה בתוך האוטובוס של האויב... ברוכים אחינו מהגיהאד האיסלאמי... נהרוג ונהרג 4. *שלום חודיבייה, שלום חודיבייה - הערה באתר:הסכם חודיבייה הוא הסכם שלום למשך עשר שנים שחתם מוחמד עם בני קורייש* מוחמד הפר את ההסכם לאחר שנתיים וטבח את בני קורייש אישית , לא נראה לי כי כך נוהג המעונין בשלום שלא לומר שלום אמת גם החינוך להסתה כנגד ישראל כפי שנבאתי בהודעה קודמת לא בדיוק עוזר.. וגם העובדה כי כל ישראלי שנכנס לרשות פשוט נרצח בדם קר

../images/Emo104.gif והשאלה החשובה מכולן היא..

|דגש|כיצד, לעזאזל, הצליחה ממשלת השמאל בישראל להסתיר מאיתנו כה טוב את כוונותיו (ובעיקר את דבריו) של הרוצח הזה??

דובי123

New member
מודה שתחילה לא האמנתי ואח"כ שהתברר

כי נכון וכך הדבר , החלו לראשונה הסדקים לבקוע

למעלה