נאהבת..

נאהבת..

לא קל להיות נאהבת. יותר קל הצד של ה"לאהוב". כדי לתת לעצמך להיות נאהבת את חייבת לשחרר את עצמך לגמרי להיפתח, להירגע ולתת לחמימות לשטוף אותך. בשלווה. לא קל להיות נאהבת. לאהוב את יכולה מרחוק, בלי לגעת, בלי להתקרב בלי לתת מעצמך שום דבר. לאהוב, גם אם אהבה מיוסרת לא דורש ממך חשיפה. לתת אהבה זה קל, יותר קשה לקבל אותה. והיא... היא מאוד רוצה, משתוקקת בכל מאודה לאהבה שתבוא ותעטוף אותה. אהבה כזאת שתגונן עליה, אהבה כזאת שתתן מרגוע לנפשה חסרת השלווה. והיא יודעת לאהוב, אוה.. כמה שהיא יודעת לאהוב אבל היא לא יודעת לקבל אהבה. היא "בועטת" במי שמנסה להתקרב אליה, שורטת כמו חתלתולה מבוהלת. והיא פוחדת. וכמו ניצן ורדים סגור היא מחכה, עדינה, רגישה ושבירה מחכה לשמש האהבה שתגיע גם אליה, תאיר עליה, תחמם אותה ותפתח את עלי הכותרת שלה. מחכה בסבלנות, היא לא נדחפת אף פעם מחכה בדממה מיוסרת שגם תורה שלה יגיע. תורה לפרוח, תורה להיפתח תורה למחות את הדמעה ולחייך חיוך מלא שמחה. תודה להיות נאהבת, לדעת לאהוב לדעת לא לפחוד ללכת קדימה, לזרום ולקבל את האהבה בהנאה.

ה מוזה

New member
../images/Emo142.gif קסם ../images/Emo142.gif

כתבת מקסים כשקראתי בפעם הראשונה עלתה וצפה בי שורה אחת "הדבר היחידי שאי פעם תלמדי הוא לאהוב ולהיות נאהבת"..
"לתת את הנשמה ואת הלב לתת כשאתה אוהב, איך מוצאים את ההבדל שבין לקחת ולקבל עוד תלמד לתת, לתת" ולא למדנו , לקבל לראות בנו ראויים לאהבה המופלאה שמתדפקת בשער הלב ורוצה להעניק לנו את הנשמה ואת הלב,לאהוב אותנו לא למדנו , שלא לפחד להעניק לאדם אחר את המפתח לחדרי הלב אולי לא למדנו את השיעור היחידי שאי פעם נלמד , שאנחנו ראויים להיות נאהבים לחבק את האהבה ולא לחשוש לעמוד למולה בנפש ערומה כאותו ניצן ורדים מול קרן שמש חמה ניצן שברירי שמעניק לכל עובר אורח ניחוחות מופלאים של אהבה והם חולפים מולו נושמים את מתנתו הנדירה אך ברגע שאחד מההולכים בשביל הורדים מושיט את ידו ללטף את קוציו וניצניו הרכים הוא , לא מאמין שמישהו רוצה בו באמת ובתמים הוא כל כך מפחד מנגיעות בעליו החשופים מסרי לניצן , שבקרוב בא האביב אני מקווה שהוא ילמד לקבל אהבה
"לגלות סודות בסתר להתיר את סבך הקשר כשהלב בך נצבט מכל חיוך מכל מבט. אתה נזהר אתה יודע וחוץ ממך איש לא שומע.."

תודה לך..

תמיד. על המילים האלו שלך, המילים האלו שאת בוררת בקפידה. התגובות שהן לא כלאחר יד, אלא נכתבות לאחר מחשבה ובעיקר- איכפתיות ועניין. מילים שמהלכות עליי קסם אמיתי, מילים שנוטעות תקווה ומשרות אופטימיות וסוג של הבנה. ואני מרגישה שהמילים שלך מדברות אליי, מעומק הלב, מעומק הנשמה. מעומק הנשמה המיוחדת הזאת שלך. אני אוהבת אותך, מוזה (גם בניק אחר) ובעיקר- מאוד מאוד מעריכה. (הייתי חייבת להגיב, ושיראו!)

ה מוזה

New member
*מסמיקה*

מודה לך על מכתב קסום ועל מילים עדינות שגרמו לי להסמיק
וחיבקו עם חיוך אלי,אלי,שלעולם לא יגמרו המילים

למעלה