מ
ז
ל
ט
ו
ב

Don Nirtin

New member
מ../images/Emo65.gifז../images/Emo65.gifל../images/Emo65.gif ט../images/Emo65.gifו../images/Emo65.gifב../images/Emo65.gif

היום היום יום הולדת ליקירת הפורום, זו שנעימה כל כך לעין, נעימה לשיחה איתה, ופשוט נעים לנו איתה........ נעמה (Por Siempre Naama)
אז נעמונת יקירתי, את הברכה המלאה תקבלי יותר מאוחר אבל משהו קטן לבינתיים: אני מת עלייך. חולה עלייך. גוסס עלייך. אל תשתני בחיים, והלוואי שתשיגי כבר גבר שהוא לא פ.ק. אוקיי?
.
יאללה, חבר'ה. להציף בברכות! זה מגיע לה

ReallyWrong

New member
נעמונת(:)

המון המון מזל טוב, מקווה שיהיה לך את היום הכי מקסים שיכול להיות! מגיע לך

תודה נועה../images/Emo24.gif

אני לא מאמינה, אבל למרות הכל היה לי יום באמת באמת מקסים, נהניתי מאוד, הלכתי לספא, לצהריים בחוץ, לקניות, פינקתי את עצמי וממש נהניתי
והיום עוד לא נגמר

deisy

New member
../images/Emo23.gif מזל טוב ../images/Emo23.gif

יקירה! שיתגשמו להן כל משאלותייך, ושהחיוך תמיד יהיה שפוך על פניך! המון הצלחה, בריאות ואושר וכן, לא יזיק גם קצת (הרבה) עושר! נשיקות מתוקה, אוהבת המון

גלית יקירתי../images/Emo23.gif

קודם כל תודה רבה על השיחה אתמול, הפנמתי כל מה שאמרת ואני מרגישה יותר טוב
שנית כל המון תודה על כל האיחולים, אני מקווה שלפחות רובם יתגשמו
אוהבת אותך

yonVata

New member
מזל טוב!...

שתדעי רק אושר ועושר, השמחה צרופה! שתצליחי בכל אשר תפני, ושכל דבר שאת מאחלת לעצמך יתממש! שבשנה הזו יגיעו רק בשורות טובות! מצטער על הברכה העלובה, זה מהפלפון :/

יונתןןןןןןןןןןןןןןןן

הברכה ממש ממש לא עלובה
תודה רבה, אני מקווה שכל ברכותיך יתגשמו, ושהשנה שלפניי באמת תהיה טובה יותר, רגועה יותר, ובריאה יותר
תודה

Macbook

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo151.gifמזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo151.gif../images/Emo213.gif|בלון

הרבה מזל טוב נעמה! שתזכי בכל מה שתבקשי, שתהני מהיום הכיפי הזה, שתהיה לך המון המון בהצלחה במה שאת עושה וחשוב מאוד: המון בריאות ואושר
אה ו... שתקבלי הרבה מתנות! D:
רועי~

תודה רועי../images/Emo9.gif

קודם כל אני גם מקווה שאזכה לקבל לפחות רוב הדברים שאני רוצה אם לא הכל
שנית כל באמת נהניתי מהיום הזה, לקחתי חופש מהעבודה ונהניתי מאוד
שלישית כל באמת קיבלתי הרבה מתנות ממשפחה, חברים ומעצמי
ורביעית כל
תודה על כל האיחולים

P o o f i

New member
מזל טוב נעמה ../images/Emo24.gif

אני לא יודעת מה להוסיף מעבר לכל מה שנאמר כאן, אז אני רק אאחל לך יום הולדת שמח.

Guid

New member
נעמהההה!! D:

וואי, כולם תפסו את כל הברכות המגניבות... XDD טוב אז ככה: המוווווווווווווווווווון בריאות, אושר, עושר, שמחת חיים, הצלחה, הגשמת משאלות (ויעדים), אהבה, וכמובן- פרנסה~
שיהיה עד 120!
ומצטער על האיחורון~

עידןןןןןןןןןןןןן../images/Emo24.gif

קודם כל אתה ממש לא באיחור, אפילו לא היה חצות עדיין
שנית כל, אני לא יודעת למה אתה חושב שהברכה שלך לא מגניבה
המון תודה על כל האיחולים, אמן וכולם יתגשמו, או לפחות חלקם
תודה

למעלה