מ-ס-ק-ר-ה

cherry 1

New member
ירדה גם ירדה טעמה כיום משובח ביותר...

היא טסה המון לחו"ל אם היא הייתה צריכה למנות כמה בשמים יש ברשותה היא לא הייתה זוכרת חצי מהם לפחות. בטיפוח ואיפור אחותי לוקחת אותי בהליכה היא חזק בקטע של מותגי יוקרה בביגוד, איפור וכו'. ואני סתם פישרית קטנה שנדלקה על מאק ומנסה לשכנע אותה להצטרף לשיגעון שלי ללא הצלחה היא והסיסלי שמיסלי שלה :) יש לה עוד חודשיים יום הולדת זה יהיה הזמן שלי למאקמאק אותה, היא לא עמדה בקסמייה של הקבוקית שלי מואהאהאה :)

foggy night

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif מתן ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אז לא התבלבלנו באחיות... בענייני איפור אחותי קונה רק מוצרי בסיס: מייק אפ, פודרה, מסקרה ואייליינר. כל השאר - היא מקבלת ממני. יש לה איזה 700 צלליות שנתתי לה. בבגדים שתינו לא חזקות
וקבוקי ליומולדת - גם אני רוצה - רמז למתן - קבוקי ורודה...

cherry 1

New member
../images/Emo12.gif מאיפה הבאת לי את זה?!!!

איזה מברשת מדליקההההההה ומה זה המחיר המגוחך הזה? גם אני רוצהההה! את הורודה וגם את הפינצטה המעוצבת שיש לשירה שראיתי שגם את אהבת! למרות שכבר חגגתי יום הולדת אני ממציאה לעצמי תאריך חדש יש לי יום הולדת אהממ... מחרתיים! (אה זה לא מותיר מספיק זמן לקנות לי את זה) יש לי יום הולדת נוסף ב1/8!! זהו סגור!

foggy night

New member
מתן אשם...

הוא שלח לי לינק לאתר הזה.... ובמקום ללמוד מצאתי את עצמי מפנטזת על קבוקי ורודה... אם מחר הוא יביא לי לינק עם קבוקי מנומרת אני עושה חרקירי.

cherry 1

New member
את לא יודעת שקישורים כאלו אסור להעלות לכאן?!

יש פה בנות עם ויזה

foggy night

New member
תגידי

אין לך בי"ס מחר? לכי לישון!! (את הויזה שלך את יכולה לשלוח לי בדואר) אני פרשתי. לילה טוב. חלומות קבוקי ורודים.

cherry 1

New member
צודקת, לא שמתי לב לשעה ../images/Emo5.gif

הייתי במסיבת סיום בית סיפרית עד 23:30 היום בטוח חצי מהם לא יבואו מחר, אני כבר צופה איך יום העבודה האחרון שלי הולך להראות ... לילה טובבבבבבבבב

foggy night

New member
../images/Emo192.gif

אני מעדיפה לרסס עלי בושם בריח בזוקה. אפילו בריח של בזוקה-קולה.

cherry 1

New member
לנפתלין שיש בקופסאות נעליים יש ריח יותר טוב!

סתם סתם לא יפה זה הפייבוריט שלך ואני לא ארד על זה, תמשיכי להתבשם ולהנות ממנו :) (הרחק מאיתנווווווו) חח סתם נו צוחקים

abcd80

New member
המסקרות שלי

טלסקופיק של לוריאל היא אחלה ונותנת מראה דרמטי לדעתי. אבל היא מתייבשת מהר ממש.. היי אימפקט של קליניק איב סאן לורן לריסים מלאכותיות. לה דיווה של קרליין
מבחינתי מעולה מעולה יותר טובה מהקודמות שהזכרתי והייתי אומרת שהיא באותה ליגה עם איב סאן לורן ויש לי אותה בחום-חציל ושחור. אני משתדלת מאוד לא להשתמש בכמה מסקרות בו זמנית. כרגע יש לי שתיים פתוחות - איב סן לורן וקרליין והן נותנות מראה דרמטי ואין לי בעיה לשים גם ביום יום. -- הבשמים שלי: 212 סקסי, לוליטה למפיקה הישן והחדש, נינה ריצ'י (התפוח האדום), אולטרה ויולט. רק נינה ריצ'י קליל יותר מכולם ומתאים ליום יום. השאר יותר כבדים ומתאימים לערב. אני לא שמה בושם שונה בבוקר ובלילה באותו יום אלא אם אני מתקלחת לפני הערב ואמורה לצאת אז אני שמה בושם יותר מתאים.

tokit

New member
ממליצה לך לערוך חיפוש, הנושא די טחון

באשר לבשמים - יש לי הרבה. חלקם ליום, חלקם לערב. אין לי ריח שאני מזוהה איתו.

scarlet moon

New member
אני עכשיו מאוהבת

במסקרה פנורמיק של לוריאל...טרם נתקלתי במסקרה שמעגלת ככה
אני מתה עליה. חוץ מזה אני מאד אוהבת גם את לאש ארכיטקט, למראה יותר דרמטי (למרות שגם הפנורמיק מעולה בשביל זה). *אני משתמשת במסקרה אחת בכל איפור... אין לי כוח להרבה התעסקויות. בעצם... כשאני משתמשת בלאש ארכיטקט על הריסים התחתונים אני שמה את הפנורמיק או של רבלון כי איכשהו זה נראה יותר טוב. *אין אצלי הבדל בין מסקרה של יום וערב. בשמים: אין לי ריח קבוע. אני ממש אוהבת בשמים אז יש לי דיי הרבה ואני שמה לפי המצב רוח. וכן, יש לי בשמים שונים לבוקר ולערב. זה לא עניין של חוק או משהו, פשוט יש לי כאלה שהם יותר קלילים, והכבדים והדרמטים פחות מתאימים לשעות היום. הבשמים שלי לפי קטגוריות של ערב/בוקר (אבל כמו שאמרתי, זה ממש לא עניין קבוע, אני הרבה פעמים שמה בערב כאלה "של בוקר" ולהיפך (הרבה פעמים אלה של הערב זה כאלה שאני פשוט מתקמצנת עליהם
):
ערב: מדמואזל של שאנל, מאניה של ארמני, פרג'ייל של גוטייה, איסימיאקי, דולצ'ה וגבאנה האדום,הוט קוטור ג'יבנשי...וכו'. ליום: אינטואיישן של אסתי לאודר, בייבידול של YSL,ביונד פרדייס של אסתי לאודר,CK1,הלוואין,L'or, לקוסט פינק טאץ'....

למעלה